سوالاتی در مورد گیم نت

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
سلام دوستان .
چند سوال داشتم از گیم نت داران عزیز ...
اگر ما حدودا 6-7 دستگاه داشته باشیم هزینه برق چقدر در میاد ؟ یک بازه بدید لطفا . البته میدونم بستگی به شلوغ بودن مغازه داره برای همین عرض کنم اینجایی که ما میخوایم گیم نت بزنیم هیچ مغازه فعال دیگه ای وجود خارجی نداره .
قیمت رو ، چقدر منظور میکنید در منطقه 1 یا 4 مثلا و با توجه به نبود گیم نت در اون نواحی ؟
ماکسیمم در امد و مینیمم در امد چقدره ؟
ممنون .

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
گیم نتتون رو دارید کجا می زنید ؟!

اگر تهرانه .. چه منطقه ـی ؟!

نزدیکش چه چیز هایی هست ؟!

سیستمه هر سیستم چقدره ( باید همه سیستم ها برابر و بالانس باشه )

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
گیم نتتون رو دارید کجا می زنید ؟!

اگر تهرانه .. چه منطقه ـی ؟!

نزدیکش چه چیز هایی هست ؟!
بلی تهران . گفتم حوالی منطقه 1 یا منطقه 4 . مثلا حوالی نوبنیاد .

سیستمه هر سیستم چقدره ( باید همه سیستم ها برابر و بالانس باشه )
360 هست برادر ...

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
خب 360 ـه ! خوبه اونجا منطقه ها عالیه قشنگ می تونید پول رو در بیارید ولی اجاره و هزینه ها بالاست !
والا یکی از دوستان اونجا یه مغازه 20 متری دیده بود ماهی 500 تومن .
یک حدود میخواستم کلا ببینم مطابق درخواستم هست یا نه ...

Mohammad Mhj

کاربر سایت
May 4, 2012
6
نام
Mohammad Hashemi
سلام دوستان ...

ضمن عرض عذر خواهی از استارتر عزیز . من هر چی نگاه کردم گزینه ای برا ایجاد تاپیک جدید ندیدم . نمیدونم مشکل از چیه . مجبور شدم اینجا که حداقل به موضوع من هم نزدیکه پست رو بزارم.

قصد تاسیس یک کلوپ ایکس باکس با کینکت رو دارم . هر چی سرچ کردم به مطلب قابل توجهی نرسیدم . یا مطالب قدیمی بود یا نصفه کاره بود و جواب سوال ها به صورت دقیق و کامل داده نشده بود .

حالا اگر کسی اطلاعی داره که چه قدر هزینه اولیه میخواد و برای مجوز باید چی کار کرد و درامدش چطوره و چه قدر فضا لازمه و ... تو این تاپیک مطرح کنه تاهم من و بقیه بتونن استفاده کنن .

ممنون از همگی ...

موفق باشید ...

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
با سلام .
دوست عزیز در مورد هزینه بنده 6 عدد ایکس باکس و همین طور LCD رو بودجه ای حدود 6 میلیون براورد کردم .
شما با توجه به بخش راهنمایی برای خرید ایکس باکس 360 و تاپیک قیمت به روز 360 میتونی قیمتت رو تخمین برنی .
حالا اگر کسی اطلاعی داره که چه قدر هزینه اولیه میخواد و برای مجوز باید چی کار کرد و درامدش چطوره و چه قدر فضا لازمه و ... تو این تاپیک مطرح کنه تاهم من و بقیه بتونن استفاده کنن .
دقیقا این سوال رو بنده هم داشتم . مجوز به چه صورته ؟ کارت پایان خدمت احتیاج داره ؟

Mohammad Mhj

کاربر سایت
May 4, 2012
6
نام
Mohammad Hashemi
با سلام .
دوست عزیز در مورد هزینه بنده 6 عدد ایکس باکس و همین طور LCD رو بودجه ای حدود 6 میلیون براورد کردم .
شما با توجه به بخش راهنمایی برای خرید ایکس باکس 360 و تاپیک قیمت به روز 360 میتونی قیمتت رو تخمین برنی .

دقیقا این سوال رو بنده هم داشتم . مجوز به چه صورته ؟ کارت پایان خدمت احتیاج داره ؟

ممنون دوست عزیز. در مورد تعداد دستگاه نظرتون چیه؟ چه تعداد دستگاه چه مقدار درامد میتونه داشته باشه؟
برا مجوز حتما کارت پایان خدمت میخواد. منظورم من برای مجوز اینه که فضا باید چه مقدار باشه ؟
چون برای گیم نت ( PC ) من شنیدم برا هر دستگاه پنج متر فضا میخواد تا مجوز بدن.

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
ممنون دوست عزیز. در مورد تعداد دستگاه نظرتون چیه؟ چه تعداد دستگاه چه مقدار درامد میتونه داشته باشه؟
برا مجوز حتما کارت پایان خدمت میخواد. منظورم من برای مجوز اینه که فضا باید چه مقدار باشه ؟
خواهش میکنم .
والا اینا کلا به مغازه بستگی داره . شما باید با توجه به جاتون تعداد رو مشخص کنین .
اولین بدبختی ما اینه که پایان خدمت نداریم . اونو البته میشه از جایی ردیف کرد . بعد حتما باید کسی که مجوز میگیره مغازه هم به اسمش باشه ؟
البته کلا به نظرم خیلی از گیم نت هایی که دیدم اصلا مجوز نداشتن ! طرف مغازه 10 متری 6-7 تا کنسول گذاشته ، مغازه تو پاساژ هم هست .
چون برای گیم نت ( PC ) من شنیدم برا هر دستگاه پنج متر فضا میخواد تا مجوز بدن.
5 متر ؟!؟!؟!؟ چه خبره ؟ اینجوری که باید تالار بگیره ادم !
کلا یکی که گیم نت داره بیاد در مورد این مجوز ما رو روشن کنه ...

Mohammad Mhj

کاربر سایت
May 4, 2012
6
نام
Mohammad Hashemi
خواهش میکنم .
والا اینا کلا به مغازه بستگی داره . شما باید با توجه به جاتون تعداد رو مشخص کنین .
اولین بدبختی ما اینه که پایان خدمت نداریم . اونو البته میشه از جایی ردیف کرد . بعد حتما باید کسی که مجوز میگیره مغازه هم به اسمش باشه ؟
البته کلا به نظرم خیلی از گیم نت هایی که دیدم اصلا مجوز نداشتن ! طرف مغازه 10 متری 6-7 تا کنسول گذاشته ، مغازه تو پاساژ هم هست .

5 متر ؟!؟!؟!؟ چه خبره ؟ اینجوری که باید تالار بگیره ادم !
کلا یکی که گیم نت داره بیاد در مورد این مجوز ما رو روشن کنه ...

مجوز هم میشه نداشت ولی بیان گیر بدن دره کلوپ رو تخته میکنن و جریمه و این حرفا که به اون بدبختیش نمی ارزه ادم مجوزو بگیره راحت تره:D

جدی میگم من اینطوری شنیدم چند وقت پیش یادمه قوانینه مکتوبش رو هم خوندم همین بود.

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
این لینک رو هم یه مطالعه بکنید.

لینک
۸- کپی اجاره نامه یا سند مکان گیم‌نت
این الان ننوشته باید به نام یارو باشه یا نه !
مثلا من میتونم کسی گیر بیارم خدمت رفته باشه دولتی هم نباشه ولی دیگه مغازه رو نمیشه به اسم طرف زد ...

Am2

کاربر سایت
Nov 11, 2007
42
سلام
اقا یه سوال فنی...کیم نت کامپیوتر به نظرتون بهتره یا در کل همش رو xbox بزاریم بره؟چون توی شهر ما همه گیم نتها فقط کامپیوترن گاها xbox دارن..کلوپ بازی xbox بزنم به نظرتون بهتره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر