سوالاتي در مورد خريد xbox 360

تا چه حد از XBOX 360 خود راضي هستيد ؟

• خيلي زياد

رای‌ها: 48 60.0%
  • زياد

رای‌ها: 14 17.5%
  • متوسط

رای‌ها: 11 13.8%
  • كم

رای‌ها: 7 8.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    80

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا سلام مانیتور من FLATRON ez T730PU الجی هست و اخرین روزلوشنش1600*900این چه رزولوشنی میده در ضمن من یک تلوزیون دارم 480iرا به صورت واید نشون میده ایا با همین بازی کنم بهتره یا این مانیتور را vga بخرم تلوزیون 21 هست ولی مانیتورم 17

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا سلام مانیتور من FLATRON ez T730PU الجی هست و اخرین روزلوشنش1600*900این چه رزولوشنی میده در ضمن من یک تلوزیون دارم 480iرا به صورت واید نشون میده ایا با همین بازی کنم بهتره یا این مانیتور را vga بخرم تلوزیون 21 هست ولی مانیتورم 17
این دیگه نیازی به سوال نداره معلومه که با مانیتور کیفیت چند برابر بهتر از تلویزیون رزولوشن 480i است . برو اون مانیتور را بخر حالشو ببر اگه می تونی LCD بگیر خیلی کیفیتش از CRT بهتره ببینم چقدر می تونی هزینه کنی برای مانیتور ؟

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
دوستان خط توليد Elite رو به تمامي طرفدارن با حال X360 تبريك ميگم
يه خبر مهم:
مايكروسافت در حال طراحي يك دسته جديد با قابليت موشن سنسور هست
كه فقط اين قابليت به دسته ها اضافه شده و شكل دسته ها هم تغييري ظاهرا نخواهد كرد

آقا این 360 های Elite مگه قرار نبود از درایو Benq استفاده کنه چرا کسی ازش حرف نمی زنه نکنه از همون درایوهای قدیمی استفاده می کنه .
من تا جايي كه ميدونم مايكروسافت قراره از اين به بعد روي كنسول هاي Premium و Elite از درايو هاي جديد PHILIPS - BENQ-LITE ON استفاده كنه كه صداي بسيار كمي توليد ميكنند

Last edited by a moderator:

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
دوستان خط توليد Elite رو به تمامي طرفدارن با حال X360 تبريك ميگم
يه خبر مهم:
مايكروسافت در حال طراحي يك دسته جديد با قابليت موشن سنسور هست
كه فقط اين قابليت به دسته ها اضافه شده و شكل دسته ها هم تغييري ظاهرا نخواهد كرد
منبع شما برای خبر تولید دسته های موشن سنسوری کجاست ؟
منبع معتبر معرفی کنید لطفاً.

bahador_saran

کاربر سایت
Sep 17, 2006
67
1- Xbox 360 تا چند سال با ارزشه و روکاره ؟ ودقیقا چه سالی وارد بازار شده؟
2- Ps3 چطور؟
3- آیا Xbox 360 امتیاز ساختشوبه چین میده ؟ کی ؟
4- Xbox 360 ارزون میشه ؟ کی ؟ تاچه قیمتی ؟
5- Ps3 چطور؟
6- در کل کدوم برای خرید بهتره ؟ ( ازهمه جهت ها )
7-باباجون ما خلاصه نفهمیدیم میخوام x360 بخرم حتما باید یه فن هم بخرم، اصلا از کجا بدونم کنسولم از اون 30 درصدی که قراره داغ کنه و خراب شه؟
8-یه مطلب دیگه که هم نفهمیدم اینکه من الان یه x360 دارم میخرم ، یک سال دیگه هم باید 100هزارتومن هزینش کنم بدم firmware شو عوض کنند؟(لطفا یه توضیح کامل واینکه این عملش مثل psp انجام میشه)

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
این دیگه نیازی به سوال نداره معلومه که با مانیتور کیفیت چند برابر بهتر از تلویزیون رزولوشن 480i است . برو اون مانیتور را بخر حالشو ببر اگه می تونی LCD بگیر خیلی کیفیتش از CRT بهتره ببینم چقدر می تونی هزینه کنی برای مانیتور ؟

این مانیتور که گفتم در اصل مال کامپیوترم هست این crt که میگی کجاش بفهمم بعد برای این مانیتور فقط کابل کافی هست با باید تبدیل هم بخریم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
این مانیتور که گفتم در اصل مال کامپیوترم هست این crt که میگی کجاش بفهمم بعد برای این مانیتور فقط کابل کافی هست با باید تبدیل هم بخریم
crt همین مانیتورهای معمولی pc هست!
یه کابل باید بخری!
تبدیل هم بستگی به خروجی مانیتورت داره در هر صورت تبدیل از 2000 تومن بیشتر نیست!!

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
منبع شما برای خبر تولید دسته های موشن سنسوری کجاست ؟
منبع معتبر معرفی کنید لطفاً.

من اومدم بنويسم يك شايعه نوشتم يك خبر ببخشيد اشتباه شده .
من توي بخش شايعه بازار مجله ي بازي رايانه خوندم.

Divooneh

کاربر سایت
May 31, 2007
7
مي تونم بپرسم تفاوت ريجن J only for jpan با uc يا J Asiaچيه؟و كدومشون بهتره؟؟؟؟:confused:
پس چرا ريجن uc گرون تره؟:confused:

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
مي تونم بپرسم تفاوت ريجن J only for jpan با uc يا J Asiaچيه؟و كدومشون بهتره؟؟؟؟:confused:
پس چرا ريجن uc گرون تره؟:confused:

هیچ تفاوتی بین J و UC نیست فقط در J/asia برق مستقیم 220 ولت داره همین و خطرات 3 چراغ قرمز درش کمتره اونایی که تا الان گرفتن هیچ کودومشون مشکل 3 چراغ نداشتن روی رجیون J /asia فکر کنم J/asia از همه گرونتر باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر