سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان دستگاهم دقیقا وقتی زد jailbreak done هنگ کرد و بعدش که خاموشش کردم روشن میکنم دیگه صفحه سیاهه ، چیکار باید بکنم به فنا رفت؟؟

حتی روی safe mode هم بالا نمیاد
چه غلطی بخورم؟؟

آخرین ویرایش:

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
دوستان دستگاهم دقیقا وقتی زد jailbreak done هنگ کرد و بعدش که خاموشش کردم روشن میکنم دیگه صفحه سیاهه ، چیکار باید بکنم به فنا رفت؟؟

حتی روی safe mode هم بالا نمیاد
چه غلطی بخورم؟؟
عذر میخوام یکم بیشتر توضیح بده،کامل متوجه نمیشم فریمورت چند بود چی کار میخواسی بکنی بعیید بدونم به فنا رفته باشه،چنتا راهکار هست ولی باید کامل توضیح بدی،بعد تو یوتیوپ فیکسش هست اونا را نرفتی خیلی زوده بگی به فنا رفت

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
وسط بازی یه دفعه کنسول خاموش میشه عادیه ؟
قبل ریختن سری جدید بازیهای کپی خور مثل elden ring . Sifu و... اینجوری نبود
الان بعضی وقتا کنسولو (1216) روشن میکنم همینکه چراغ ابی رنگ وسط کنسول روشن میشه کنسول خاموش میشه یعنی کلا ۳ الی ۴ ثانیه روشن میمونه سریع خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه تا یه بار از برق بکشم دوباره بزنم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان بنده ps4 کپی خور دارم الان rebuild database کردم بازی هام پرید چیکار باید کنم ممنون میشم از راهنماییتون
سلام
بازی هات پاک نشدن فقط آیکون‌شون پاک شده که اونم یه باگه بخاطر استفاده از Rebuild Database
یه فایل پیتون و اسکریپت هست سرچ کن اونو بگیر با cmd بزن تا آیکون‌شون برگرده
حتی میتونی الان با Ftp یا PS4 Xplorer بری و تو پوشه app فایل pkg بازیات رو ببینی و ازشون بکاپ بگیری
و یا یه راه جدیدتر ، ابزاری به اسم PS4 Toolsset اومده ، اونو دانلود کن داخلش گزینه برگرداندن آیکون بازیها رو داره

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با سلام
من دستگاه 6.72
مشکل بازی الدرین و رزدینت اوویل ولیج
با اینکه آپدیت بک پورتش دانلود کردم اجرا نمیشه
لطفا راهنمایی کنید

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
دوستان من دیتای بازی الدن رینگ رو گرفتم که زده برای ورژن 9 هستش و بک پورتش به 5.05 که یه فایل 90 مگی بودش
الان باید اول بازی رو نصب کنم بعدا این فایل 90 مگی رو که رو 5.05 جواب بده؟
و اینکه گلدن هن رو چجوری ورژن جدیدترش نصب کنم برای من قدیمی هستش

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
دوستان من دیتای بازی الدن رینگ رو گرفتم که زده برای ورژن 9 هستش و بک پورتش به 5.05 که یه فایل 90 مگی بودش
الان باید اول بازی رو نصب کنم بعدا این فایل 90 مگی رو که رو 5.05 جواب بده؟
و اینکه گلدن هن رو چجوری ورژن جدیدترش نصب کنم برای من قدیمی هستش
اول شما باید دیتا بازی را نصب کنید و اصلان وارد بازی نشید بعد بک پورت مربوطه را نصب کنید کامل و از بازی لذت ببرید

• Like
Reactions: mehrdadb3

H.Y

کاربر سایت
Aug 8, 2020
26
سلام دوستان یه سوال داشتم
ps4 من (6.72) مدتیه هنگ میکنه مخصوصا وقتایی که با گلدهن جیلبریک میشه کسی می دونه این مشکل رو چه طور باید حل کرد

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام دوستان یه سوال داشتم
ps4 من (6.72) مدتیه هنگ میکنه مخصوصا وقتایی که با گلدهن جیلبریک میشه کسی می دونه این مشکل رو چه طور باید حل کرد
host تو عوض کن
من Leefull v10 استفاده می کنم درصد خاموشی یا خطاش خیییلی پایینه

• Like
Reactions: amin200200

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان میشه کمک کنید الان که نت فیلتره چطوری میشه رفت تو هاست؟؟ کش و هیستوری رو پاک کردم و ندارم

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

imandd

عضو جدید
Nov 14, 2021
1
نام
iman
با سلام بنده ۲ سوال از دوستان عزیز دارم
من ورژن دستگاهم ۵.۰۵ هست گلد هن ۲.۲.۲
یکی این که اسپاف رو قبلا میدیدم فکر کنم که توی ستینگ system information مثلا زده بود اسپاف بای سیسترو ۵.۰۵ اسپووف تو ۹ با یه استیکر
الان میخواهم گاد جدید و چند بازی دیگه رو نصب کنم از چه هنی باید استفاده کنم که قابلیت اسپاف داشته باشه ۹.۵ فکر کنم اخرین ورژن هست داشته باشه که بتونم بازی رو اجرا کنم با تشکر
سوال دومم راجع به واچداگز لجیونه که انلاینه یا نه چون وارد میشدم یه صفحه سیاه با کلی نوشته میورد و تمام داخل بازی بود ولی مثل این که نمیشد
با تشکر از همه دوستان سوال دوم میدونم جاش اینجا نبود ولی همون اولیو جریان بالا اوردن گاد اف وارو یکی بگه ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر