سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
دوستان من 10 دلار امریکا گیف کارت خریدم واز طریق Redeem Codes وارد اکانتم کردم و الان ده دلار توی اکانتم هست ولی موقع خرید witcher 3 complete بازم Redeem Codes میخواد یا میگه از طریق کارت پرداخت بکن . بازی هم 80 درصد تخفیف خورده به قیمت 10 دلار .
کسی میدونه چی شده ؟

• Smile
Reactions: jaferpour

Goooooorj

کاربر سایت
May 29, 2021
127
دوستان من 10 دلار امریکا گیف کارت خریدم واز طریق Redeem Codes وارد اکانتم کردم و الان ده دلار توی اکانتم هست ولی موقع خرید witcher 3 complete بازم Redeem Codes میخواد یا میگه از طریق کارت پرداخت بکن . بازی هم 80 درصد تخفیف خورده به قیمت 10 دلار .
کسی میدونه چی شده ؟
باید از بالانس اکانت کم کنه اگه شارژ شده باشه🤔🤔

• Like
Reactions: ehsan M

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
کسی میدونه چی شده ؟مالیات کم میکنه...تو تنظیمات ادرس تو اکانت فکر کنم بزاری رو فلوریدا مالیات کم نکنه

• Like
Reactions: ehsan M

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
اساتید الان ما هک 9 رو زدیم و 2-3 تا بازی هم انجام دادیم با کنسول، طبیعتا یه سری تروفی هم ثبت شد برامون...

این تروفی ها ثبت شده تو اکانتمون، بعدا تصمیم بگیریم آپدیت کنیم و آنلاین بشیم، نمیریزن شبونه خونمون کنسول رو بن کنن و... ؟! :D

Dream PS

کاربر سایت
Jul 15, 2021
14
اساتید الان ما هک 9 رو زدیم و 2-3 تا بازی هم انجام دادیم با کنسول، طبیعتا یه سری تروفی هم ثبت شد برامون...

این تروفی ها ثبت شده تو اکانتمون، بعدا تصمیم بگیریم آپدیت کنیم و آنلاین بشیم، نمیریزن شبونه خونمون کنسول رو بن کنن و... ؟! :D
سلام ببخشید ریپلای زدم چون نشد همینطوری متنم رو تایپ کنم سوالم اینه که ی آدرس پیلود خوب میخام که خاموشی دسگاه خیلی کم باشه ورژن ۶.۷۲هستم

Dream PS

کاربر سایت
Jul 15, 2021
14
سلام در ورژن ۶.۷۲ آدرس هن ۲.۳میخام که خاموشی نداشته باشه هر آدرسی میزنم اول که دسگاه روشن میکنم خاموش میکنه بعدش اوکی میشه

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
اگر بخوام بازیها نصب شده رو روی هارداکسترنال انتقال بدم و از روی هارد اجرا کنم ، مثل کنسول ارجینال از توی ستینگ نمیشه؟
باید از نرم افزار استفاده کنم؟اگر از تو خود PS4 و ستینگ بزنم مشکلی پیش میاد؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام در ورژن ۶.۷۲ آدرس هن ۲.۳میخام که خاموشی نداشته باشه هر آدرسی میزنم اول که دسگاه روشن میکنم خاموش میکنه بعدش اوکی میشه
درود. بهترین روشی که من دیدم از طریق منو wolf هست. از لینک برنامه اندرویدی V1. 44 رو روی گوشی نصب و با کنسول هات اسپات کنید با وارد کردن آدرسی که برنامه میده در مرورگر کش آفلاین انجام میشه یعنی مرتبه های بعدی نیاز به گوشی نیست. مرورگر بالا که آمد ابتدا دکمه جلبریک میزنید صدرصد که شد دکمه hen رو میزنید و هر نسخه ای که خواستید از جمله 2.3.3 رو ارسال میکنید من از golden hen 2 استفاده میکنم با این روی 6.72 تقریبا خاموشی ندارم.
Releases · Saad-Alareqi/Android-PS4-Exploit-Host

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: Dream PS

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستانی که روی 9.00 هستید از این هاست استفاده کنید (البته 5.05 و 6.72 هم ساپورت میکنه ولی من تستش نکردم)

Prb Exploit Menu Essentials + Leeful Offline PS4 Trainer

من الان بیش از 20 بار جیلبرک کردم با این هاست بدون خاموشی واقعا عالیه
ترینر هم داره اگر خواستید (البته تا حالا امتحانش نکردم چون خوشم نمیاد)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر