سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوستان توصیه می کنم فعلا کاری نکنید...دو سال صبر کردید یکی دو هفته صبر کنید تا شاید هک کامل آفلاین با کلی پیلود و امکانات دیگه بیاد...

----------

اما واسه اون عزیزانی که 6 ماهه بدنیا اومدن و آپدیت کردن و دارن امتحان می کنن :| این یکی رو امتحان کنید ببینید پایداریش چطوره؟ خود طرف که خیلی تعریفشو می کنه.

Hakkuraifu | PS4 Jailbreak 6.72
کرش + ریست + هنگ

djcounter

کاربر سایت
May 17, 2019
6
انداره دوسال بازی داریم تا هک فریمور 7 بیاد. برین حالش رو ببربن. فقط زیاد روی نکنید. ماهی دو تا بازی کنید تا دو یال آینده ????

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
هک افلاین که بیا نیست مگه بعد از 5 براش کاستوم بدن اما اینکه بازی ها بدون اپدیت دارن میان خیلی بده چون اکثریت بازی ها بدون اپدیت روز اولشون فاجعه هستن.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
اخه تابستونمون داره تموم میشه??
بابا هنوز تیره! دو هفته دیگه تابستون تموم نمیشه!
حالا امسال فکر نکنم مدرسه یا دانشگاهی هم باز باشه از مهر!
هک افلاین که بیا نیست مگه بعد از 5 براش کاستوم بدن اما اینکه بازی ها بدون اپدیت دارن میان خیلی بده چون اکثریت بازی ها بدون اپدیت روز اولشون فاجعه هستن.
میاد اونها هم، الان اولشه! قبلا هم که 5.05 هک شد ابتدا بازی ها تند تند عرضه شدن بعد آپدیت ها کم کم اومد.
ولی واقعا یه سری بازی مثل DaysGone اصلا بدون اپدیت مثکه ارزش بازی نداره!

• Like
Reactions: silent ops

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
از دوستان اگر کسی بازی Days Gone رو دانلود کرده بر روی 5.05 اجراش کنه ببنید قابلیت اجرا شدن در این ورژن رو داره یا خیر ؟؟

از days gone که خبر ندارم ولی تایید شده که بازی Spiderman (CUSA11995) به همراه آپدیت 1.05 امکان اجرا روی فریمور 5.05 رو داره، نسخه ریجن آسیا اما مشکل سیو داره.

• Like
Reactions: amin200200

aminwifi

کاربر سایت
Dec 5, 2012
3
با سلام
ببخشید دوستان یه سوال داشتم ورژن دستگاه من 5.05 هست الان باید به 6.72 آپدیت کنم برای بازی های جدید یا این که بازیهای جدیدو میشه رو 5.05 اجرا کرد؟

tedony

کاربر سایت
Jan 31, 2008
18
دوستان یک سوال داشتم - جوابش هم میدونم چیه اما برای اطمینان میپرسم !!

در هک های جدید که قرار هست بیاد آنلاین میشه بازی کرد یا خیر ؟

اگر خیر که دردی برای من دوا نمیکنه چون آنلاین دوست دارم . از آفلاین بعد از بلاد بورن دیگه متنفر شدم چون انگار تو زندانی - مثل الان که تو زندان واقعی هستیم !

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
بزودی آموزش فارسی بک پورت بازی های 6.72 برای 5.05 رو میزارم براتون. کافیه بازی رو دانلود کنید (fpkg) اسکریپت ها رو اجرا کنید. البته بعضی دوستان اجنبی مشکل سیو دارن ولی اینم حل خواهد شد.

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
بزودی آموزش فارسی بک پورت بازی های 6.72 برای 5.05 رو میزارم براتون. کافیه بازی رو دانلود کنید (fpkg) اسکریپت ها رو اجرا کنید. البته بعضی دوستان اجنبی مشکل سیو دارن ولی اینم حل خواهد شد.
زودتر بزار دمت گرم دادش ما توکفیم بخدا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر