سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
نمیدونم به هر شکلی سونی بتونه از توی سیستم کنسول رد بازی های کپی رو شناسایی کنه یا بخاطر آپگرید فریمور از روی 5.05 خطر شناسایی داشته باشه البته فریمور رو با فلش میتونم منتقل کنم
چون من تجربه بن شدن PS3 رو دارم وقتی کاستوم فریمور رو پاک کردم کنسول رو فرمت کردم و اوریجینال باهاش کار کردم بازم بن شدم بخاطر اون پرسیدم
اگه بن شدنی در کار بود معمولا همه دنیا در موردش حرف میزدن، همه بازیهای ۵.۰۵ رو بازی کردی که میخای آپدیت کنی؟

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
ایا میشه ورژن دستگاه رو از 7.2 به ورژن پایین تر تغییر داد دستگاه بن نمیشه یا مشکلی براش پیش نمیاد.ممنون میشم از راهنماییون
در حال حاضر امکان دانگرید (نصب ورژن پایین بر روی ورژن بالا) وجود ندارد.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,824
نام
مهراد
دوستان سلام، من اون اوایل ک کنسول رو هک کردم همه چی اوکی بود، گاد رو نصب کردم و تمومش هم کردم ولی الان لگ داره بازی و بعضی جاها یهو تیک میزنه، داستان چیه؟ از نسخه hen 1.8 این اخرا استفاده می‌کردم

Mahdiyar1982

کاربر سایت
Mar 1, 2019
29
از لینکی که دادم قسمت اموزش ftp و اتصال با filezilla به ftp کنسول ت وصل شو
بعد از این مسیر بازی هاتو کپی کن
Games path: user/app/CUSAXXXXX/app.pkg

Patch path:
user/patch/CUSAXXXXX/patch.pkg
برا اینکه بفهمی کدوم کد مال کدوم بازیه تو گوگل کد بازی رو سرچ کن
مسیر دی ال سی بازی ها رو نمیدونید؟

0000Mohammad

عضو جدید
Jan 30, 2020
1
سلام
من ps4 کپی خور اكانتي دارم و اشتباه کردم ۲ دقیقه به اینترنت وصل کردم و اينترنت قطع كردم و همه آپدیت ها پاک کردم و بازیهام هیچ آسیبی برایشان نرسید
و نگرانم در آينده براي بازيهام آسيبي برساند
آيا بازيهام پاك يا قفل خواهد شد؟
آيا اكانتم در آينده بهش آسيبي ميرساند؟
لطفاً جواب بديد

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
سلام
من ps4 کپی خور اكانتي دارم و اشتباه کردم ۲ دقیقه به اینترنت وصل کردم و اينترنت قطع كردم و همه آپدیت ها پاک کردم و بازیهام هیچ آسیبی برایشان نرسید
و نگرانم در آينده براي بازيهام آسيبي برساند
آيا بازيهام پاك يا قفل خواهد شد؟
آيا اكانتم در آينده بهش آسيبي ميرساند؟
لطفاً جواب بديد
اینجا جای این سوال نیست
کنسولت کپی خور نیست فقط اکانت هکی روش هست
ولی درکل اگر بازی هات قفل نشدن شانس آوردی ..... دیگه تا زمانی که کارت با این بازی ها تموم نشده به نت وصل نشو که احتمال زیاد بازی ها قفل می شن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر