سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
سلام دوستان.
من اصلا پیگیر اخبار هک PS4 نبودم و اصلا نمیدونم پروسش و نحوش به چه شکله و چه مزیت هایی داره و چه معایبی...حالا چند تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید:
1. از فریمور چند به بعد دستگاه هک میشه. بنده یه دستگاه دارم که فریمور اون 6.00 هست آیا هک میشه؟
2. اگر دستگاه هک بشه و کپی خور باشه همه بازی هایی که برای PS4 منتشر شدن و منتشر خواهند شد در اینده براش میان یا فقط یه سری بازی های خاط قدیمی موجوده ؟
3. و اگر دستگاه هک بشه و کپی خور بشه شما اپدیت بازی هایی که به این صورت قابل بازی هستن رو میتونین هروقت که منتشر میشن دانلود کنین روی بازی بریزین مثل فیفا یا پی اس یا نه فقط بیس بازی رو میشه پلی کرد ؟

پیشاپیش ممنون از کسی جواب میده دمش گرم.

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام دوستان.
من اصلا پیگیر اخبار هک PS4 نبودم و اصلا نمیدونم پروسش و نحوش به چه شکله و چه مزیت هایی داره و چه معایبی...حالا چند تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید:
1. از فریمور چند به بعد دستگاه هک میشه. بنده یه دستگاه دارم که فریمور اون 6.00 هست آیا هک میشه؟
2. اگر دستگاه هک بشه و کپی خور باشه همه بازی هایی که برای PS4 منتشر شدن و منتشر خواهند شد در اینده براش میان یا فقط یه سری بازی های خاط قدیمی موجوده ؟
3. و اگر دستگاه هک بشه و کپی خور بشه شما اپدیت بازی هایی که به این صورت قابل بازی هستن رو میتونین هروقت که منتشر میشن دانلود کنین روی بازی بریزین مثل فیفا یا پی اس یا نه فقط بیس بازی رو میشه پلی کرد ؟

پیشاپیش ممنون از کسی جواب میده دمش گرم.
1 خیر تا 5.0.5 منتشر شده ولی بالاتر هک شده و ب صورت خصوصی دست هکرهاس
2 بازیهایی ک در زمان 5.0.5 و به قبل ریلیز شدن اجرا میشن
فعلا بالاتر خیر اصلا
3 فعلا خیر.باروش الان فقط بازی های قبل و این فریمور

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
یعنی خسته شدم از بس منتظر موندم
کپی خور جدید منتشر نمیشه منتشرم بشه شاید ۱ سال بعد کنسول جدید یعنی ps5
6 ماهه کنسولمو عوض کردم دادم یه کپی خور گرفتم اونم الکی بود چون همه بازیا رو تموم کرده بودم بغیر از چند تا مینی گیم
امروزم برم کنسولو از کپی خور دربیارم. کلا ۷ یا ۸ تا بازی هست که بازی نکردم
2Rded2 ,spider man,resident 2,sekiro,metro,devil may cry و far cry

• Like
Reactions: db07

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
منتظر هک و مک و پک و اینا از چهارتا اوزگلی که اسمشونو هکر گذاشتین نباشین.
مفصلا در این باره تو تاپیک آخرین اخبار پست گذاشته بودم و از نظر فنی ابعاد کامل ماجرا رو شکافته بودم که پستمون رو پاک کردن >:P
احتمالا یک یا دو تا شوک دیگه از طرف سونی به بازار داده میشه با هک های ورژنهای پایینتر که نتونن بازیهای جدید و انحصاری رو اجرا کنن و دیگه قضیه موکول میشه تا عرضه ی PS5
نزدیکای عرضه PS5 یا کمی بعد از عرضش و تو این حدودها، سونی لایه های امنیتی کرنل سیستم عامل رو برمیداره و PS4 به طور کامل آماده ی هرگونه بهره برداری هست و اون موقع دوباره سر و کله اون اوزگلهایی که شما میشناسین و تو توییتر دنبال میکنید پیدا میشه.
برداشتن لایه های امنیتی سیستم عامل از طرف سونی، فروش نهایی و بسیار بالای کنسول های باقیمونده ی ساخته شده رو تو کشورهای عقب افتاده ای مثل ایران تضمین میکنه تا در نهایت با توقف تولید PS4، این سخت افزار هم پایان باشکوهی داشته باشه.
اگر زمان عرضه PS5 یا کمی بعدترش، این اتفاقایی که من گفتم نیفتد، بیاین هرچی بلدین به من بگین.
حالا باز ملت همیشه در صحنه :-w دنباله رو و آویزون چهارتا شومن احمق تو شبکه های اجتماعی هستن و کلا تو کلشون نمیره و نخواهد رفت که اینا سیاست های خود کمپانیه

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
بنظرم تا 6 اردیبهشت که دیز گان میاد صبر کنید شاید شاید بعد از ریلیز این بازی بیاد که بعید میدونم
این همه گفتن بعد از ریلیز فلان بازی منتشر میشه که نشد
منم تا اونموقع اگه خبری نشد کنسول رو اپدیت میکنم

• Like
Reactions: Black Roz

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
لطفا برای ریلیز شدن یا نشدن هک از خودتون تاریخ و اتفاق تعیین نکنین :-D
هر وقت هک بشه و هکر بخاد که حفره امنیتیش در دسترس همه قرار بگیره و پایرت کنن، علنیش میکنه. چنین اتفاقی هم فعلا نیفتاده. یه زمان PS2 راحت هک شد و نسل قبل ۳۶۰ و این نسل نینتندو سوییچ. این هک‌ها اتفاق افتادند چون نقص امنیتی بود. نه اینکه سونی و مایکروسافت و نینتندو بخوان.
منتظر هک و مک و پک و اینا از چهارتا اوزگلی که اسمشونو هکر گذاشتین نباشین.
مفصلا در این باره تو تاپیک آخرین اخبار پست گذاشته بودم و از نظر فنی ابعاد کامل ماجرا رو شکافته بودم که پستمون رو پاک کردن >:P
احتمالا یک یا دو تا شوک دیگه از طرف سونی به بازار داده میشه با هک های ورژنهای پایینتر که نتونن بازیهای جدید و انحصاری رو اجرا کنن و دیگه قضیه موکول میشه تا عرضه ی PS5
نزدیکای عرضه PS5 یا کمی بعد از عرضش و تو این حدودها، سونی لایه های امنیتی کرنل سیستم عامل رو برمیداره و PS4 به طور کامل آماده ی هرگونه بهره برداری هست و اون موقع دوباره سر و کله اون اوزگلهایی که شما میشناسین و تو توییتر دنبال میکنید پیدا میشه.
برداشتن لایه های امنیتی سیستم عامل از طرف سونی، فروش نهایی و بسیار بالای کنسول های باقیمونده ی ساخته شده رو تو کشورهای عقب افتاده ای مثل ایران تضمین میکنه تا در نهایت با توقف تولید PS4، این سخت افزار هم پایان باشکوهی داشته باشه.
اگر زمان عرضه PS5 یا کمی بعدترش، این اتفاقایی که من گفتم نیفتد، بیاین هرچی بلدین به من بگین.
حالا باز ملت همیشه در صحنه :-w دنباله رو و آویزون چهارتا شومن احمق تو شبکه های اجتماعی هستن و کلا تو کلشون نمیره و نخواهد رفت که اینا سیاست های خود کمپانیه
همین الآنش سونی برای PS3 آپدیت میشه تا جلوی هک‌هاش رو بگیره. ۴.۸۳ رو داد که روی ۴.۸۲ نشه از ابزار هک استفاده کرد ولی دوباره هکرها روی 4.84 سوراخ رو پیدا کردن. سیاست کمپانی اینه که کنسولش هیچوقت هک نشه.

• Like
Reactions: Arsinn

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
بحث ظرفیت ها رو با اکانت های هکی قاطی نکنید
ولی در کل
شما با خرید اکانت هکی در واقع ظ2 طرف رو اکتیو میکنید
وشخص صاحب اکانت ظ3 تبدیل میشه
اینو میدونم دوست عزیز
میگم پس اینایی که بازی ظرفیت ۱ میریزن اکانت هکی نیست؟؟؟ اکانت قانونی ظرفیت ۱ میخرن؟؟

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام دوستان امروز یه اکانت هکی خریدم بازی reddead2 و sekiro و چند تا بازی دیگه داشت
فقط یه مشکل داشتم همه بازی ها دانلود میشن به غیر از sekiro تا حالا همچین چیزی ندیدم هم از رو کنسول هم رو سایت اصلا دانلود نمیشه
یارو بازی رو هم خریده . ممنون میشم راهنمایی کنید
9oao_capture.jpg

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
یه چیزی که در مورد عدم انتشار هک بعضی ها میگن اینه که اگه هک جدید را بدن سونی شکایت میکنه و این حرفا و بعضی ها دیگه کلا میگن سونی وایستاده به هکرا التماس میکنه و میگه فعلا قربون دستتون صبر کنید بزارید بازی ها بفروشن، بعد هکو بدید که نابود نشم و تازه کنسولمم بیشتر بفروشه.

بعد یکی دو تا تاپیک پایین تر تو همین فروم میبینی که کنسول سوییچ که اونم یه کنسول بروزه و جزو پرفروش ترین ها هستش هک شده و هر آپدیتی هم که نیتندو براش میده فرق به حال هکراش نداره و بازم هکش میکنن.

الان هکرای این کنسول از یک دنیای موازی یا سیاره های دیگه هستن که هکو برای زمینی ها ارسال میکنن و به خاطر همینه نیتندو نمیتونه بگیرتشون یا این که چون تو ایران از نظر یه عده کنسولای این شرکت گوگولی مگولین، نیتندو برای این که هکرا اوف نشن کاری به کارشون نداره؟

این بحث مجبورم نیستن منتشر کننو و مگه چیزی هم بهشون میماسه دیگه قدیمی شده. مگه مرض دارن میان میگن چپ و راست هر فریموری را هک کردیم ولی نمیدیمش و خصوصیه. الان هیچ خبری از هک وان نبوده و نخواهد بود و به خاطر این که هکر یا هکرهایی ادعایی هم سر این کنسول نداشتن کسی هم بهشون گیر نمیده و قاعدتا اینا هم اگه این مسخره بازی ها را درنمیاوردن کسی کاری به کارشون نداشت. اگه هک خصوصیه خوب فهمیدنش به ما چه. اصلا برای چی باید اعلام کنید وقتی عمومیش نمی کنید. کارشون شده عینهو این مهدکودکی ها که به دوستش میگه اسباب بازیم خیلی خوشگله بهت نمیدمش تا دلت بسوزه.

حقیقت اینه که هکرای PS4 یه مشت عقده ای و ببخشید گشاد به تمام معنا هستن که از صدقه سر یه مشت ابله که تو شبکه های اجتماعی گندشون کردن تبدیل به یه گروه شدن و چنین سادیسم بازی سر ملت درمیارن. وگرنه ناموسا هک شدن دیگه فرقی به حال وضعیت فروش سونی داره. اون 360 که در حضور غولی مثل PS3 اون قدر فروش کرد یه هفته بعد اومدنش هک شد یا اصلا همین سوییچ که دیگه کنسول بروزیه و الانم داره خروار خروار میفروشه هم الان هکه ولی ما نشونه ای از پودر شدن نینتندو نمیبینیم. هکی که کاراییش بیشتر برای کشورای جهان سومیه که هیچ بازاری این کمپانی ها توش دارن مگه قراره چه ضرر بزرگی بهشون بزنه.

تنها امید اینه که یه نفر از گروه اینا بزنه بیرون یا کلا یه فرد بیرونی کارایی در زمینه هک کنه. وگرنه بعیده این گروه هکرا بزارن کسی حق انحصاریشونو ازشون بگیره.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
اینو میدونم دوست عزیز
میگم پس اینایی که بازی ظرفیت ۱ میریزن اکانت هکی نیست؟؟؟ اکانت قانونی ظرفیت ۱ میخرن؟؟
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
آره عرفش همینطوره. معمولا ظرفیت1 اکانتهایی هستن که صاحبش با اطلاع خودش به اشتراک گذاشته ، بنابراین بهش میگن قانونی. فقطم آفلاینه.
ولی چه بسا اکانت هکی هم بزنی و دیگه آنلاین نشی همون حکم رو پیدا میکنه اگه اشتباه نکنم.

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
بچه ها من دیروز مورتال کمبت بازی میکردم امروز روی بازی قفل اومده یه سری دیگه از بازیا بازن ولی یه سری دیگه مثل مورتال کمبت قفل شدن یا علامت دیسک روشون که دیسک بذارم!
دستگاهم کپی خور 5.5 هست و تازه گرفتم و رفتم از بخشه user guide روی hen هم زدم. چیکار کنم درست شن؟

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
بچه ها من دیروز مورتال کمبت بازی میکردم امروز روی بازی قفل اومده یه سری دیگه از بازیا بازن ولی یه سری دیگه مثل مورتال کمبت قفل شدن یا علامت دیسک روشون که دیسک بذارم!
دستگاهم کپی خور 5.5 هست و تازه گرفتم و رفتم از بخشه user guide روی hen هم زدم. چیکار کنم درست شن؟
5.5 که هک نشده... به اینترنت وصل شدی؟

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
5.05 منظورمه
خب ببین وقتی که هِن رو اجرا میکنی بعدش دیگه قفل به صورت "عکس" و نمادین پایین آیکون بازی میمونه که با کلیک کردن روش میتونی وارد بازی بشی و اگه برگردی منو قفل میپره.
عکس دیسک هم فقط برای بازی های فیزیکی یا همون دیسکی میاد تا اونجا که من اطلاع دارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر