سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
سلام علی آقا به نظرتون سوییچ اولد بگیرم یا لایت؟ یا اصلا بگیرم این موقع یا نه منتظر نسل بعدیش باشم

سلام داداش
خودت باید ببینی چی به صلاحته داداش و شما پولت اگه نیاز زندگیت نیست میتونی بخری و بعدم ضرری نکردی میتونی حتی با توجه قیمت افزایشی دلار به روز هم بفروشی و سوییچ لایت من خودم پیشنهاد نمیکنم همیشه ورژن کامل میگم بخرن ولی باز ببین پولت نیاز داری و کمتر میخوای خرج کنی و صرفا یه تجربه چندتا بازی اصلی مثل سری زلدا روی همون لایت با خرید چندتا بازی اورجینال دیجیتالی که ارزونتر دربیاد ولی میخوای عنواین بیشتر باید دستگاه هکی بگیری یا بدی برات هک کنن مثل مدل اولد و لایت هر دو چیپ میخواد برای هک در حال حاضر و هر کسیم یه قیمت گذاشته از 4 تومن تا 5 تومن و یه چیپ ارزونم هست اگه اون کامل بیاد من فکر نکنم باز خیلی ارزون بخوان ازت برای هک بگیرن و باز صدتا دلیل میارن همین قیمتها میگیرن ازت و در مورد نسل بعدم میتونی صبر کنی یکی دوسال ولی عمر ادم مگه چقدره اونم تو ایران و میتونی نسل فعلی بخری بازی کنی و بفروشی حتما هم نو نمیخواد باشه دست دوم بگیر کمی ارزونتر پات دربیاد و همون قیمتم قشنگ میشه رد کنی حتی بیشتر.

میتونی سری قدیم بگیری ارزونتر(هک با جیگ منظورمه) و یا اگه دستی بودن کنسول برات مهم نباشه کامپیوتر یا لپتاپ نسبتا خوبی داشته باشی امولاتور سوییچ هست از خودش بهتر اجرا میکنه پولم نمیخواد بدی و من خودم هم با این قیمتهای فعلی زورم میاد بگیرم واقعا یهو قیمتش رسوندن به پلی 5 و هر چی بد و بیراه به اول تا اخره این مملکت بگی کمه...

• Like
Reactions: Nike-90

sajadkharestani

کاربر سایت
May 11, 2021
95
سلام
دوستان برای دانلود بازیهای نینتدو DNS شکن،الکترو و رادار استفاده کردم اما بازیها دانلود نمیشن و پیغام خطا میده
(با اینترنت مخابرات،مبين نت و ایرانسل تست کردم)
لطفا یه راهنمایی کنید
با تشکر

Attachments

• 7FC1E4FE-19A2-4D13-9F9D-31F37DC35E4C.jpeg
    7FC1E4FE-19A2-4D13-9F9D-31F37DC35E4C.jpeg
    196.7 KB · مشاهده: 4

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
سلام دوستان. من تازه نینتندو گرفتم چند تا سوال درمورد خرید بازی هاش داشتم.
فروشگاهی سراغ دارین که اکانت های ظرفیتی رو به صورت قانونی بفروشه؟ (اگه میشناسین ممنون میشم پیج یا کانالشو تو پی وی برام ارسال کنین).
و اینکه اگه بازی ها رو به صورت کارتریج تهیه کنم فروش مجدد اون ها مثل بازی های پلی استیشن راحت هستش؟

amirh.r

کاربر سایت
Nov 16, 2022
6
اقا علی دستم به دامنت کنسول کپی خورمو بعد چن وقت روشن کردم ، همه چی اوکی بود تا نمیدونم چطوری دستم خورد از تو منو کنسول اپدیت شد
بعدش کلا روشن نمیشه و این ارورو میده
چیکار باید بکنم ؟
IMG_20230606_163202.jpg

• Like
Reactions: Sega_genesis

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
اقا علی دستم به دامنت کنسول کپی خورمو بعد چن وقت روشن کردم ، همه چی اوکی بود تا نمیدونم چطوری دستم خورد از تو منو کنسول اپدیت شد
بعدش کلا روشن نمیشه و این ارورو میده
چیکار باید بکنم ؟
View attachment 295895

سلام داداش

مشکلی نیست و اول دکمه پاور بگیر 12 تا 15 ثانیه بگیر تا کنسول خاموش بشه بعد پک اتمسفر تو اموزش دیبریک روی مموری جانبی در بیار و بریز و فیوز داخل پک هم استفاده کن برای بالا اومدن درست میشه و روی هک قبلی هم پک رو نریز قبلش پاک کن اتمسفر قبلیت.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

کنسول هم انلاین اپدیت نکن بن میشی و با دیبریک اپدیت کن و همیشه اول هک بروز کن وگرنه بعد اپدیت همین ارور میاد.

sajadkharestani

کاربر سایت
May 11, 2021
95
سلام
دوستان برای دانلود بازیهای نینتدو DNS شکن،الکترو و رادار استفاده کردم اما بازیها دانلود نمیشن و پیغام خطا میده
(با اینترنت مخابرات،مبين نت و ایرانسل تست کردم)
لطفا یه راهنمایی کنید
با تشکر

لطفا یه راهنمایی کنید
با تشکر

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
لطفا یه راهنمایی کنید
با تشکر

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام
کلا فیلترش کردن گویا و باید فیلترشکن شرر کنی تابیکش زدن دوستان چیکار کنی ولی با بعضی dns ها ممکنه جواب بده یکی میزارم با نتهای مختلف مثل همراه اول و ایرانسل و رایتل و نت adsl و غیره تست کن شاید جواب داد.

178.22.122.100
94.232.174.194

آموزش وصل کردن Nintendo Switch به VPN از طریق شیر هات اسپات

• Like

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
یه سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم
کسایی که سوییچ کپی خور دارن ( حالا یا حتی ds و 3ds) برنامه پوکمون هوم کاربردی براشون داره؟ یعنی پوکمون ها رو میتونن باهاش انتقال بدن به نسل‌های بعد ( مثلن بین سورد و شیلد یا از سورد به لجندز آرکیوس) یا بازی باید اورجینال باشه؟ یعنی برنامه تمامن آنلاینه؟

• Like

alims

عضو جدید
Feb 3, 2023
2
سلام من یه مشکلی دارم نمیتونم بازی از ایشاپ دانلود کنم داخلش میره هیچ مشکلی هم ندارع فقط موقع دانلود یا سرعتش کمه یا دانلود نمیشه با اینترنت همراه اول هستم کسی dns خوب سراغ داره اگه پولی هم باشه مشکلی نداره میخرم فقط کار کنه

• Like

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
161
سلام علی آقا

اگر بخواهم فایل سیو ۱۰۰ درصد یک بازی مثل super mario deluxe یا mario kart 8 رو به دستگاه منتقل کنم که قفل و تمام مراحل باز باشن باید کجا و به چه شکل کپی کنم
یکسری فایل دانلود کردم پسوندشون .dat هست ولی نمیدونم کجا و به چه شکل کپی کنم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
سلام علی آقا

اگر بخواهم فایل سیو ۱۰۰ درصد یک بازی مثل super mario deluxe یا mario kart 8 رو به دستگاه منتقل کنم که قفل و تمام مراحل باز باشن باید کجا و به چه شکل کپی کنم
یکسری فایل دانلود کردم پسوندشون .dat هست ولی نمیدونم کجا و به چه شکل کپی کنم

سلام

برنامه های مختلفی هستن مثل چک پوینت و Jksv و برای اموزش این پست بخون و بعد خوندن اون پست و بکاب گرفتن برای مثال تنها میتونی همون فایل با پسوند dat هم داخل فایل خودت جایزگزین کنی و ریستور یا کلا فقط همون فایلهای سیوی که دانلود کردی جایگزین کنی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: faridsarvar

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
161
سلام

برنامه های مختلفی هستن مثل چک پوینت و Jksv و برای اموزش این پست بخون و بعد خوندن اون پست و بکاب گرفتن برای مثال تنها میتونی همون فایل با پسوند dat هم داخل فایل خودت جایزگزین کنی و ریستور یا کلا فقط همون فایلهای سیوی که دانلود کردی جایگزین کنی.
ممنون از راهنماییت
میدونید بهترین سیوها رو از کجا میشه دانلود کرد

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
ممنون از راهنماییت
میدونید بهترین سیوها رو از کجا میشه دانلود کرد

خواهش میکنم.بهترین سایت همون gbatemp هست و اگه بازی مورد نظرت هم پیدا نکردی اسم بازی همراه با اسم سوییچ و کلمه دانلود همه با انگلیسی بزن عاقبت پیدا میشه تو یه سایتی و چندتا سایت میزارم در زیر.

سایت اول

سایت دوم

سایت سوم

• Like
Reactions: faridsarvar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر