سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یه چند مورد درباره خرید دیجیتالی از Eshopرو بگم
امروز اولین خریدم رو از Eshopانجام دادم و بازی Zelda رو با قیمت 60 دلار خریدم که برام 244 تومان تموم شد در صورتی که قیمت فیزیکی بازی تا همین چند روز پیش 260تا 300 تومان بود
اول اینکه ریجن اکانتتون رو مشخص کنید در انجام مراحل نیازی به فندوق شکن نیست با خود کنسول میتونید کاراش رو برسید
ازتون فقط یک ZIP کد می خواد همین
برای خرید گیفت کارت هم میتونید از گیفت کارت هایی Wii uاستفاده کنید که توی سایت های فروش گیفت موجود هست چون هر دو کنسول از استور Eshopاستفاده میکنند و کد هاشون مشترک هست قبل از خرید هم از بخش پشتیبانی Nintendo و هم از فروشنده گیفت کارت سوال پرسیدم و گفتند مشکلی نیست
سرعت دانلود هم خیلی خوبه ولی دوستانی که با اینترنت موبایل می خوان رو این کنسول بازی کنند دقت کنند اینم مثل بقیه کنسول ها به NAT TYPE حساس است و موقع اتصال به اینترنت سرعت و NAT TYPEرو مشخص میکنه پس کلا از فکر اینترنت موبایل برای انلاین بازی کردن با نیننتدو بیایید بیرون
سوالی بود در خدمتم

زلدا فیزیکی رو حدود 15-20 روز پیش من 240 خریدم :D

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
زلدا فیزیکی رو حدود 15-20 روز پیش من 240 خریدم :D
20روز پیش!!!!عزیز 20روز پیش سایتا 250میدادن خدا میدونه بیرون چقدر بوده واقعا،بعدا تو سایت ها ناموجود شد و قیمت ها بالا رفت تاپیک قیمت نینتندو رو نگاه کنید بچه ها راجع به زلدا هم قیمت های اون تاریخ رو نوشتن

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
دوستان من رو حساب اينكه امتياز ماينكرفت رو مايكرو خريده با كسي كه ميكفت قراره برا switch بياد ٦٠ دلار شرط بندي كردم٠ مطمعن بودم كه بازي برا مايكروسافت شده و غير ممكنه كه برا كنسول هاي سوني و نينتندو از اين به بعد نسخه اي از اين بازي بياد٠
ولي در كمال ناباوري لينكي داد كه ديدم بلهههههه برا switch مياد
كسي ميتونه دقيقا شفاف سازي كنه ?!

• Like
Reactions: playstation1

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
امیدوارم نینتندو برای E3 یه آفی بزنه ما هم بخریم
البته حالا وقت هست... مثل 3DS... همین جدیدا یه مدل جدید از 3DS داده باقلوا... البته اونقدر که نمیتونم صبر کنم، فوقش تا یه سال صبر می کنم.

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
دوستان من رو حساب اينكه امتياز ماينكرفت رو مايكرو خريده با كسي كه ميكفت قراره برا switch بياد ٦٠ دلار شرط بندي كردم٠ مطمعن بودم كه بازي برا مايكروسافت شده و غير ممكنه كه برا كنسول هاي سوني و نينتندو از اين به بعد نسخه اي از اين بازي بياد٠
ولي در كمال ناباوري لينكي داد كه ديدم بلهههههه برا switch مياد
كسي ميتونه دقيقا شفاف سازي كنه ?!

مگه برا wii u نیومده بود - خوب برا switch هم احتمالا بیاد

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
امیدوارم نینتندو برای E3 یه آفی بزنه ما هم بخریم
البته حالا وقت هست... مثل 3DS... همین جدیدا یه مدل جدید از 3DS داده باقلوا... البته اونقدر که نمیتونم صبر کنم، فوقش تا یه سال صبر می کنم.

شما که متخصص شبیه ساز هستید 2 ماه قبل از عرضه سوییچ دنبال شبیه ساز این کنسول بودید , مطمعنا هستم شده چند سال منتظر میمونی تا شبیه ساز این کنسول بیاد

• Like
Reactions: all4u

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
شما که متخصص شبیه ساز هستید 2 ماه قبل از عرضه سوییچ دنبال شبیه ساز این کنسول بودید , مطمعنا هستم شده چند سال منتظر میمونی تا شبیه ساز این کنسول بیاد

آقای محترم، کنسول فوقش دو تومنی برای من چیز خاصی نیست که الان بخرم یا بعدا. فقط از لحاظ بازیا-هک-مدل جدیدتر مهمه که دست نگه میدارم چون یه بار همون اوایل لانچ 3DS خریدم، که فکر نکنم شما متخصص کنسولهای نینتندو، چنین کاری کرده باشید. و نه هک داشت، نه بازیاش زیاد بودن و هم مدلهای بهتر و قویترش بعدا اومدن
شبیه سازم برای این کنسول میاد همینطور که برای هر کنسولی میاد و مسلما دنبالش خواهم بود و استفاده ش می کنم
این پست رو گزارش کردم چون شما ول کن حمله شخصی به من نیستین تو تاپیکها. من بعدم همین کار رو میکنم
با یه اکانت هم فعالیت کن...

• Like
Reactions: Sony+

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
آقای محترم، کنسول فوقش دو تومنی برای من چیز خاصی نیست که الان بخرم یا بعدا. فقط از لحاظ بازیا-هک-مدل جدیدتر مهمه که دست نگه میدارم چون یه بار همون اوایل لانچ 3DS خریدم، که فکر نکنم شما متخصص کنسولهای نینتندو، چنین کاری کرده باشید. و نه هک داشت، نه بازیاش زیاد بودن و هم مدلهای بهتر و قویترش بعدا اومدن
شبیه سازم برای این کنسول میاد همینطور که برای هر کنسولی میاد و مسلما دنبالش خواهم بود و استفاده ش می کنم
این پست رو گزارش کردم چون شما ول کن حمله شخصی به من نیستین تو تاپیکها. من بعدم همین کار رو میکنم

خوب 3ds اولی ها سال 2011 اومدن 3ds مدل new سال 2015 پخش جهانی شد یعنی 4 سال طول کشیده مدل جدید اومده , مثلا شما میخواید 4 سال صبر کنید یه مدل جدید switch بیاد؟ بشخصه خودم انقدر حوصله ندارم 4 سال وایسم مدل جدیدتر بیاد
اون 3ds ها اولی هم بازیا جدید اجرا میکنن تنها فرقشون 2 تا بازی خاص انحصاری new 3ds شد که از اون 2 تا بازی یکیش بازی کنسول قدیمی شده wii بود همون نسخه پورت کرده بودن بدون تغییر

بله شبیه ساز میاد , نظرات و راهنمایی ها و کمک ها شما به دیگران رو تو تاپیک ها شبیه ساز دیدم

اتفاقا داشتم تاپیک خبری : Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد میخوندم تاپیک پرباریم بود بنده تمام صفحاتشو تک به تک خوندم
البته برام جالب بود آیدی شما حداقل 50 تا نظر گذاشته بود و بقیه نقل قول کرده بودن و جواب داده بودن اما انگار شما تمام نظرات خودتونو پاک کردید

بخصوص این نظرتون لینکش : Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد
این نظرتون خیلی جالب بود برام که هنوز کنسول switch عرضه نشده از شبیه سازش و ..... صحبت کرده بودید که مدیر محترم اخطار دادن که تاپیک خبری مکانی برای شبیه ساز وجود نداشته نیست

uer0_%D9%82%D9%81%D9%82%D9%81.jpg

کار خوبی کردید گزارش کردید انسان با شرافتی هستید راستگو و پاک دامن انشالله با پیامبر و خاندان بزرگوارش مشحور بشید
البته اگر خودتون بخواید از حداقل 10 تا پست نقل قول میکنم که به بیش 10 نفر گفته بودید شما مولتی یوزر هستید , البته از قدیم گفتم کافر همه را به کیش خود پیندارد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
دقیقا داش احسان عزیز هروقت هر اطلاعاتی که هیچ کسی ازون اطلاع نداره رو یهو میاد توی فروم تو تاپیک مربوطش ارائه میده نم خودم بارها ازیشون چیز میز یاد گرفتم و توی بحث شبیه سازش هنوز یه شبیه ساز درست حسابی برای ایکس باکس360 و پلی3 نساحتن چه برسه به نسل هشت التبه سویچ دیگه نسل 9 حساب میشه چون وی یو نسل8 بوده

فکنم از نظر من مشکلی که پیش بیاد قیمت بالای بازی هاش باشه که توی ایران چون نیست گرون در بیاد از استورشم فکنم زیاد تفاوتی با استور سونی وقیمتاش نداشته باشه شاید ها

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
به نظر من این طرز فکر منطقی نیست ،به عنوان مثال طرف قصد خرید کارت گرافیک رو داره اما تا یه چیز جدیدی معرفی میشه میگه صبر کنیم اونو بخریم!یا نخریم جدیدترش میاد!تکنولوژی در حال پیشرفته یا باید بخریم یا باید تا آخر عمر صبر کنیم!
فرضا که مدل جدید بیاد ،فاصله ی عرضه شدن کنسول های جدید در نوع slim و فلان چقدر هست؟کم کمش دو سه سال وقت میبره اصلا یک سال! شما این چند سال هیچ بهره ای نبردید و فقط منتظر بودید
مسئله ی هک هم اینروزا حال و روزش مشخصه، از کنسول های نسل هشتمی الان کدومشون هک شدن؟طرف خیلی تلاش کرده تونسته تا فلان اپدیت مثلا یکسال پیش کنسول رو هک کنه که نهایتا 10 نوع بازی روش اجرا بشه نه همه ی بازی ها

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
خوب 3ds اولی ها سال 2011 اومدن 3ds مدل new سال 2015 پخش جهانی شد یعنی 4 سال طول کشیده مدل جدید اومده , مثلا شما میخواید 4 سال صبر کنید یه مدل جدید switch بیاد؟ بشخصه خودم انقدر حوصله ندارم 4 سال وایسم مدل جدیدتر بیاد
اون 3ds ها اولی هم بازیا جدید اجرا میکنن تنها فرقشون 2 تا بازی خاص انحصاری new 3ds شد که از اون 2 تا بازی یکیش بازی کنسول قدیمی شده wii بود همون نسخه پورت کرده بودن بدون تغییر

بله شبیه ساز میاد , نظرات و راهنمایی ها و کمک ها شما به دیگران رو تو تاپیک ها شبیه ساز دیدم

اتفاقا داشتم تاپیک خبری : Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد میخوندم تاپیک پرباریم بود بنده تمام صفحاتشو تک به تک خوندم
البته برام جالب بود آیدی شما حداقل 50 تا نظر گذاشته بود و بقیه نقل قول کرده بودن و جواب داده بودن اما انگار شما تمام نظرات خودتونو پاک کردید

بخصوص این نظرتون لینکش : Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد
این نظرتون خیلی جالب بود برام که هنوز کنسول switch عرضه نشده از شبیه سازش و ..... صحبت کرده بودید که مدیر محترم اخطار دادن که تاپیک خبری مکانی برای شبیه ساز وجود نداشته نیست

uer0_%D9%82%D9%81%D9%82%D9%81.jpg

کار خوبی کردید گزارش کردید انسان با شرافتی هستید راستگو و پاک دامن انشالله با پیامبر و خاندان بزرگوارش مشحور بشید
البته اگر خودتون بخواید از حداقل 10 تا پست نقل قول میکنم که به بیش 10 نفر گفته بودید شما مولتی یوزر هستید , البته از قدیم گفتم کافر همه را به کیش خود پیندارد
اول از همه توصیه میکنم با این کارهاتون اعصاب خودتون و دیگران (خصوصا خودتون) رو خرد نکنید. دورشم دیگه گذشت. منم میبینید ریپورت دادم برای خودتونه که وقتتون رو جای این اعمال کودکانه، برای کارهای بهتری صرف کنید.
بعد اینکه بله، من پستامو خودم پاک کردم. چون با سیاستهای نینتندو تو ساخت کنسول با سخت افزار ضعیف مخالفم ولی با بازیهای انحصاریش مثل زلدا نه! (حالا شما بگو با گرافیک 8 بیت-عاشق این آی پیم) ولی همین باعث میشد بعدها مشکل پیش بیاد و از رو همینا بگن الکی فن ماریو و زلدایی و از این حرفا و نظر نده. البته فکر نکنم این موضوع زیاد مهم باشه. خودتونم صد البته با یه یوزر ضد نینتندو بودین تو اون تاپیک، با یکی فن نینتندو، با اون یکی فن چیز دیگه و... بگذریم.
مورد دوم من مولتی یوزر نیستم ولی یوزر بن شده و قدیمی تو سایت داشتم.
درمورد شبیه ساز سوییچ یه بحث هایی بود در حد گمانه زنی توسط توسعه دهنده ها و کاربرای حرفه ای تو ردیت انجام شده بود نه فکت که من اونجا گفتم، عاجزانه تقاضا دارم وقتی اطلاعات کافی در این مورد ندارید، نظر ندید.
تازه اومدن کنسول دلیل اینکه براش شبیه ساز نیاد نمیشه، ما رو به خنده نندازید لطفا.
پستای من تو بخش شبیه ساز فکر کنم گویای این امره که لاقل یه چیزی میدونم میگم... معلومم نیست به شما که صبح تا شب تو همون بخش شبیه ساز تشریف داشته و دارید (با شناسه های دیگه) چرا بر خورده این موضوع و روانتون آشفته شده...
شما رو هم جریان مولتی یوزر بودنتون رو عالم و آدم میدونن، الانم چون نیت ناخیر دعوا داشتید با یوزر دوم تشریف اوردید.
قضاوت با دوستان کلا...
End of the story و پست های بعدی شما و هر کس دیگه رو در این زمینه متاسفانه جواب نمیدم و هر چی میخواید فکر کنید...
من که دیگه ادامه نمیدم، امیدوارم مدیرا زودتر رسیدگی کنن به این بچه بازیا درصورت ادامه.
به نظر من این طرز فکر منطقی نیست ،به عنوان مثال طرف قصد خرید کارت گرافیک رو داره اما تا یه چیز جدیدی معرفی میشه میگه صبر کنیم اونو بخریم!یا نخریم جدیدترش میاد!تکنولوژی در حال پیشرفته یا باید بخریم یا باید تا آخر عمر صبر کنیم!
فرضا که مدل جدید بیاد ،فاصله ی عرضه شدن کنسول های جدید در نوع slim و فلان چقدر هست؟کم کمش دو سه سال وقت میبره اصلا یک سال! شما این چند سال هیچ بهره ای نبردید و فقط منتظر بودید
مسئله ی هک هم اینروزا حال و روزش مشخصه، از کنسول های نسل هشتمی الان کدومشون هک شدن؟طرف خیلی تلاش کرده تونسته تا فلان اپدیت مثلا یکسال پیش کنسول رو هک کنه که نهایتا 10 نوع بازی روش اجرا بشه نه همه ی بازی ها
فرمایش شما درسته ولی خب سوییچ فرق داره و از همون روز اول یه زمزمه هایی درمورد سیستم امنیتیش شنیده میشد که آسیب پذیره و... چندان امیدوارم نیستم، صبرم بیشتر برای این هست که بیشتر توی ایران جا بیوفته و بازیاش زیاد شن (فیزیکی) مدل جدیدتر هم بهتره من اواخر عمر DS مدل لایتشو گرفتم وقتی تو نت با مدل قبلی از روی عکساش مقایسه میکردم واقعا بهتر بود. درسته تفاوت زیاد نیست، ولی تجربه من نشون داده یکم صبر کردن ضرر نداره. البته منم یه نسل صبر نمیکنم.
درمورد بازی نکردن هم اتفاقا این چند سال، راحت روی PC و PS4 بازیهای زیادی رو بازی کردم (با هک بیشترشون) الانم گفتم یکی از دلایل اینکه صبر میکنم هکه نه همه ش. نشد با یکم گذر زمان همون بازیهای فیزیکیش زیاد میشن و گیر اوردنشون به طبع خیلی راحت تر.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Coffee Addicted

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر