سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام دوستان یه سوال داشتم تو این کنسول مثل سونی تروفی اینا هست ؟ مثلا الان زلدا اچیومنت هایی داره ؟
بعش مای نیتندو هست اونجا میگه لینک بده به نتورک ای دیت من تو سویچم اصلا جایی پیدا نکردم نتورک ایدی بدم میشه راهنماییم کنین؟
و برنامه موبایل برا خود کنسول نینتندو هست؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام دوستان یه سوال داشتم تو این کنسول مثل سونی تروفی اینا هست ؟ مثلا الان زلدا اچیومنت هایی داره ؟
بعش مای نیتندو هست اونجا میگه لینک بده به نتورک ای دیت من تو سویچم اصلا جایی پیدا نکردم نتورک ایدی بدم میشه راهنماییم کنین؟
و برنامه موبایل برا خود کنسول نینتندو هست؟
سلام
فعلا اچیومنت نداره . ولی شاید بگذارند بعد ها سیستم مشابه رو . البته نظر منه . شایدم نیمد براش
اینی که بولد کردم رو متوجه نشدم
برنامه نینتندو برای موبایل هنوز نیمده . مرتبطه به کنسول

• Like
Reactions: playstation1

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
یه چند مورد درباره خرید دیجیتالی از Eshopرو بگم
امروز اولین خریدم رو از Eshopانجام دادم و بازی Zelda رو با قیمت 60 دلار خریدم که برام 244 تومان تموم شد در صورتی که قیمت فیزیکی بازی تا همین چند روز پیش 260تا 300 تومان بود
اول اینکه ریجن اکانتتون رو مشخص کنید در انجام مراحل نیازی به فندوق شکن نیست با خود کنسول میتونید کاراش رو برسید
ازتون فقط یک ZIP کد می خواد همین
برای خرید گیفت کارت هم میتونید از گیفت کارت هایی Wii uاستفاده کنید که توی سایت های فروش گیفت موجود هست چون هر دو کنسول از استور Eshopاستفاده میکنند و کد هاشون مشترک هست قبل از خرید هم از بخش پشتیبانی Nintendo و هم از فروشنده گیفت کارت سوال پرسیدم و گفتند مشکلی نیست
سرعت دانلود هم خیلی خوبه ولی دوستانی که با اینترنت موبایل می خوان رو این کنسول بازی کنند دقت کنند اینم مثل بقیه کنسول ها به NAT TYPE حساس است و موقع اتصال به اینترنت سرعت و NAT TYPEرو مشخص میکنه پس کلا از فکر اینترنت موبایل برای انلاین بازی کردن با نیننتدو بیایید بیرون
سوالی بود در خدمتم

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
امروز اولین خریدم رو از Eshopانجام دادم و بازی Zelda رو با قیمت 60 دلار خریدم که برام 244 تومان تموم شد در صورتی که قیمت فیزیکی بازی تا همین چند روز پیش 260تا 300 تومان بود
اول اینکه ریجن اکانتتون رو مشخص کنید در انجام مراحل نیازی به فندوق شکن نیست با خود کنسول میتونید کاراش رو برسید
برای خرید گیفت کارت هم میتونید از گیفت کارت هایی Wii uاستفاده کنید که توی سایت های فروش گیفت موجود هست چون هر دو کنسول از استور Eshopاستفاده میکنند و کد هاشون مشترک هست قبل از خرید هم از بخش پشتیبانی Nintendo و هم از فروشنده گیفت کارت سوال پرسیدم و گفتند مشکلی نیست
سرعت دانلود هم خیلی خوبه ولی دوستانی که با اینترنت موبایل می خوان رو این کنسول بازی کنند دقت کنند اینم مثل بقیه کنسول ها به NAT TYPE حساس است و موقع اتصال به اینترنت سرعت و NAT TYPEرو مشخص میکنه پس کلا از فکر اینترنت موبایل برای انلاین بازی کردن با نیننتدو بیایید بیرون
سوالی بود در خدمتم
مبارکتون باشه
امکانش هست که بشه nat type رو تغییر داد ؟ شما میدونید ؟ مودمی مثل d100 چطور؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سوالی بود در خدمتم

مبارک باشه عزیز
خوب اورجینال میخریدی بهتر نبود؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
مبارکتون باشه
امکانش هست که بشه nat type رو تغییر داد ؟ شما میدونید ؟ مودمی مثل d100 چطور؟
مرسی،بعید میدونم چون خودم من مودم 4g تی پی لینک دارم مودم های دیگه هم روی ps4 تست گرفتم حتی با وجود تنظیمات نت روی مودم باز هم مشکل Nat Type حل نشد کلا خاصیت سیمکارت همینه اگر هم nat وضعیتش خوب بشه نیم ساعت بعد دوباره چک کنید میبینید دوباره وضعیت به حالت nat type 3تغییر پیدا میکنه پس فقط به فکر ADSLباشید چون Switchهم به همین شکله....
مبارک باشه عزیز
خوب اورجینال میخریدی بهتر نبود؟
مرسی،ابازی که اورجینال ولی دیجیتالی هست اگه منظورتون نسخه فیزیکی بازیه باید بگم که من شهرستانم ، آشنای ما هم تو پیدا کردنش مشکل داشت،قیمتی که به ما داد 250بود اما زمانی که همکارش رو برای خرید فرستاد فروشنده قیمت رو 300گفت اون آقا یه خبر به ما نداد و خرید نکرد!بعدشم دیگه نتوستیم Zeldaپیدا کنیم،دو هفته است Switchخریدم ولی هنوز نتونستم zeldaرو تجربه کنم، دیجیتالی خریدمش که همیشه داشته باشمش امشبم میزنم دانلود شه حجمش حدود 14 گیگ هست

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مرسی،بعید میدونم چون خودم من مودم 4g تی پی لینک دارم مودم های دیگه هم روی ps4 تست گرفتم حتی با وجود تنظیمات نت روی مودم باز هم مشکل Nat Type حل نشد کلا خاصیت سیمکارت همینه اگر هم nat وضعیتش خوب بشه نیم ساعت بعد دوباره چک کنید میبینید دوباره وضعیت به حالت nat type 3تغییر پیدا میکنه پس فقط به فکر ADSLباشید چون Switchهم به همین شکله....

مرسی،ابازی که اورجینال ولی دیجیتالی هست اگه منظورتون نسخه فیزیکی بازیه باید بگم که من شهرستانم ، آشنای ما هم تو پیدا کردنش مشکل داشت،قیمتی که به ما داد 250بود اما زمانی که همکارش رو برای خرید فرستاد فروشنده قیمت رو 300گفت اون آقا یه خبر به ما نداد و خرید نکرد!بعدشم دیگه نتوستیم Zeldaپیدا کنیم،دو هفته است Switchخریدم ولی هنوز نتونستم zeldaرو تجربه کنم، دیجیتالی خریدمش که همیشه داشته باشمش امشبم میزنم دانلود شه حجمش حدود 14 گیگ هست

من adsl دارم سال ۹۰ گرفتم از مخابرات ۲۵۶ کیلوبایت سرعتش خیلی پایبنه :D
نرفتم سرعت بیشتر کنم چون حجم نامحدوده 8-}
بدرد نت و آنلاین wii و ds میخورد نه کنسولا الان که نت قویی میخوان :D

آره منظورم فیزیکیه ، همیشه داری و میتونی نخواستی بفروشی

البته من زلدا باز نیستم ـ، یعنی زلدا بازی کردم هم رو کنسول خونگی و دستی بخصوص تمام زلدا ها سری گیم بوی ها و ds
اما نسخه ها کلاسیک پسندم از نسخه های که محیط 3d داشت wind waker عالی بود
مثلا زلدا نسخه ۲۰ سالگی که برا گیم کیوبم اومد
بعد به نسخه شمشیر آسمان رسیدم حال نکردم باهاش
چون سال ها نسخه هایی بازی کردم محیط ۲d و 2.5d داشتن به اونا عادت کردم شبیه پلتفرمر هستن
من اوپن ورلد باز نیستم آخرین بازی این سبکم gta وای سیتی بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر