سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان یه راهمایی میخواستم ازتون . قصد تهیه سوییچ دارم بخاطر انحصاری های فوق العاده اش از جمله زلدا و اودیسی و بازی های چند نفره اش مثل bross . منتهی میخوام هک اش کنم تا بازی ها برام هزینه نداشته باشه .حالا به نظرتون بدون انلاین بودن هم میشه از بازی های چند نفره و خانوادگی اش لذت برد ؟ مثلا splatoon ماریو کارت و .. ؟ اینا رو میشه چند نفره افلاین انجام داد ؟
اسپلاتون تا جایی که میدونم آفلاین چند نفره نداره ماریو کارت داره
اکثر بازیای انحصاری سوییچ هم آفلاین هستن یا اگرم مولتی داشته باشن بخش تک نفرشون تا حد کافی محتوا داره
درکل بنظرم با هکش چیز زیادی از دست نمیدید یا میتونید قبل ار هک کردنش بازیایی که مولتی دارن مثل اسپلاتون رو اورجینال بخرید بعد هک کنید

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دوستان یه راهمایی میخواستم ازتون . قصد تهیه سوییچ دارم بخاطر انحصاری های فوق العاده اش از جمله زلدا و اودیسی و بازی های چند نفره اش مثل bross . منتهی میخوام هک اش کنم تا بازی ها برام هزینه نداشته باشه .حالا به نظرتون بدون انلاین بودن هم میشه از بازی های چند نفره و خانوادگی اش لذت برد ؟ مثلا splatoon ماریو کارت و .. ؟ اینا رو میشه چند نفره افلاین انجام داد ؟

فقط باید دور اسپلاتون رو خط بزنی
همین
بقیه آفلاین شون هم برا دورهمی زدن کافیه و نه تنها کافیه بلکه ففوق العاده است...از این لحاظ انحصاری های نینتندو، مخصوصاً بازی هایی مثل NSMBU و Mario Party و Kirby فرای محشر اند.
تازه اگه اشتباه نکنم، لوکال پلی با بقیه اون هایی هم که سوییچ دارن وقتی هک کنی ممکنه

به هر حال این واسه دورهمی زدنه...
اگه مثل من با رفیقات آنلاین میزنی که هک نکن
لذت روم زدن تو اسمش و دورهمی 3 استاک بازی کردن و تو دیسکورد تو گوش هم خندیدن این قدر زیاده که حد نداره

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
دوستان من raw nand سوییچمو دارم. و خودشو فروختم چند وقت پیش.
الان راهی هست سیوامو از اون فایل بکآپ ناند استخراج کنم؟ اگه هست چطوری؟
سیوهاشو هم میخوام روی سوییچ جدید (هک شده) ریستور کنم و هم اگه بشه تبدیل کنم به سیو ویی یو روی Cemu استفاده کنم. (سیو botw رو-تو gba خوندم میشه چنین کاری کرد ولی نگرفتم چطوری)

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوستان من هکم sx هست بعد الان میخوام sx اپدیت کنم همون برنامه ای که تو لایبری میری بازی هارو میاره بالا که واسه من ورژن 1 هست الان 1.5 اومده من ریختم تو دستگاه ولی باز رو لایبری میزنم باز ورژن 1 میاد بعد از توش باید برم 1.5 بزنم که اینطوری فایده نداره

چطوری میتونم ورژن 1 پاک کنم که وقتی رو لایبری میزنم مستقیم ورژن 1.5 اجرا شه

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
سلام دوستان من یک دسته بلوتوثی موبایل دارم امکانش هست به سوییچ وصل کنم؟ اخه دسته خودش خیلی گرونه ، دسته ps4 چی میشه؟
اصلا usb های سوییچ برای چه کاریه؟
ممنون

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
سلام دوستان من یک دسته بلوتوثی موبایل دارم امکانش هست به سوییچ وصل کنم؟ اخه دسته خودش خیلی گرونه ، دسته ps4 چی میشه؟
اصلا usb های سوییچ برای چه کاریه؟
ممنون
برای اتصال دسته PS4 به سویچ باید از آداپتور استفاده کنی. نمیدونم تو ایران جایی داره یا نه
This tiny USB adapter lets you use a PS4 controller with a Nintendo Switch

• Like
Reactions: ashkan_saremi

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
باسلام تبریک سال نو چنتا سوال داشتم
1.کنسول که هک شه میشه همه بازی های خود سویچ بازی کرد؟
2.بازی های wii چی؟
3.امولاتور های مختلف میشه روش نصب کرد؟
4.شارژش چقدره خود دستگاه بدون داک
5.میشه توی فیلم دید یا به عنوان یه مولتی ازش کار کشید وب گردی و ...؟
6.قیمت کار کردش چطوره؟
7.من مخیوام یه وی بگریم به نظرتون کار درستیه اگه بازی های وی میاره همین سویچ بگیرم بدون در نظر گرفتن هزینه بیشتر یا نه؟
ممنون

• Like
Reactions: che-jaleb

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
سلام من امروز سوییچ خریدم به شکل کاملا اتفاقی
چند تا سوال داشتم اگر یکی از دوستان جواب بده ممنون میشم
۱ دستگاه یه دفعه ارور داد و خاموش شد هر کاری کردم روشن نشد و گفتم سوخته زنگ زدم به فروشگاهی که خریدم گفت شما نمیتونی روشن کنی بیار انجام میدم خلاصه بردم روشن کرد ۵۰ تومن گرفت یعنی چی ؟ اینم بگم دستگاه کپی خوره و یعنی هر بار که خاموش بشه من باید هزینه کنم روشن بشه؟
۲ دستگاه دایما تو داک باشه و شارژ مشکل نداره مثل گوشی باتریش خرای نمیشه؟
۳ اگر شارژرش نباشه با شارژر گوشی شارژ کنم مشکلی نیست؟
۴ به استور نمیشه دسترسی داشت دیگه حتما یا میشه به شبکه وصلش کرد
ببخشید سوالاتم خیلی ساده بود ولی بی سوادی و کلی درده سر

• Like
Reactions: che-jaleb

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
سلام من امروز سوییچ خریدم به شکل کاملا اتفاقی
چند تا سوال داشتم اگر یکی از دوستان جواب بده ممنون میشم
۱ دستگاه یه دفعه ارور داد و خاموش شد هر کاری کردم روشن نشد و گفتم سوخته زنگ زدم به فروشگاهی که خریدم گفت شما نمیتونی روشن کنی بیار انجام میدم خلاصه بردم روشن کرد ۵۰ تومن گرفت یعنی چی ؟ اینم بگم دستگاه کپی خوره و یعنی هر بار که خاموش بشه من باید هزینه کنم روشن بشه؟
۲ دستگاه دایما تو داک باشه و شارژ مشکل نداره مثل گوشی باتریش خرای نمیشه؟
۳ اگر شارژرش نباشه با شارژر گوشی شارژ کنم مشکلی نیست؟
۴ به استور نمیشه دسترسی داشت دیگه حتما یا میشه به شبکه وصلش کرد
ببخشید سوالاتم خیلی ساده بود ولی بی سوادی و کلی درده سر
سلام
۱ نه کاری نداره خودتم میتونی روشن کنی که اصطلاحا میگن اینجکت کافیه یه لپتاپ یا کامپیوتر داشته باشی با یه کابل تایپ سی با قابلیت انتقال
۲ نه مشکل نداره و چیزیش نمیشه همه ما هم که هک کردیم همینجوریه
۳ ولتاژش مشابه باشه بعید بدونم ولی سعی کن با شارژر خودش شارژ کنی بهتره
۴ نه دسترسی نداری و امکان داره بن بشی همیشه ایرپلن مود رو بذار فعال باشه

نکته:
در ضمن برای این ارور داده که رفتی تو فایلهای هک دستکاری کردی احتمالا

• Like
Reactions: play3

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
سلام ۱ سوالی دارم اونم اینکه امروز اومدم زلدا بزنم بازی اجرا نمیشه وقتی روی فایل میزنی که اجرا کنه میگه دانلود کن فایلش رو و اینکه بالای فایلش ۱ علامت ابری اومده اگه میدونید ممنون میشم جواب بدید

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوستان من میخوام بازی کرش ریسینگ اجرا کنم میره توش قشنگ انتخاب میکنم بازیکنم بازی میخواد شروع بشه یهو ارور ۲۰۰۲-۴۱۵۳ میده میاد بیرون از بازی

هکم sxos ورژن دستگاه ۶.۲

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر