سه Need for Speed جدید در راه است !

• Thread starter Thread starter rod
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

والا من که نفهمیدم چی گفتی.من با nfs از طریق کامپیوتر آشنا شدم.همه شماره هاش هم بازی کردم.ولی من نمیدونم شما میگی 14 شماره در پیست و 6تا غیر پیستی بود.این که شد 20 تا:eek:شماره یک که هم پلیس داشت و پیستی هم نبود.شماره دوم تو پیست نبود ولی خوب پلیس هم نداشت.شماره 3-4-5 هم هم تو پیست نبود و هم پلیس داشت.البته 5 به صورت جدی پلیس نداشت.underground هم که دیگه واضحه.بعدشم most wanted . carbon.
بعدش pro street شد پیستی.بعدشم undercover دوباره به حالت قبل برگشت.و آخریش هم شیفت بود.حالا شما یه توضیح بده چجوری میگی 14 شماره در پیست بوده؟؟؟؟؟؟

شایدم شما راست بگی-من نمیدونم شماره های از این بازی رو کنسولهای نسل قبل بوده یا نه.ولی بعید میدونم بوده باشه.

من نمیدونم شما سال 1994 چند ساله بودید اما اولین شماره از این بازی سال 94 برا DOS اومد بعد سال 96 برا ps1 پلیس نداشت.شماره 2 هم پلیس نداشت . NFS:V-Rally هم پلیس نداشت.سال 98 NFS3 :HS.I پلیس داشت بعد 2 شماره اومد high stake &Road Challenge (در یک سال).بعد porsche2000 اومد اونم پلیس نداشت. بعد NFS:HS.II اومد که پلیس داشت.
بعد NFS:U اومد پلیس نداشت بعد شماره دوم همین بازی پلیس نداشت. NFS:MW اولین شماره بود که به صورت محسوس پلیس داشت و بقیه این عنواین رو هم که میشناسید. مجموعا 16 شماره که 6 شماره پلیس داره. فکر کنم من درست میگم؟ اینطور نیست؟ در شهر گشتن از زمان U2 اضافه شد و بازی از پیست خارج شد. (پیست به محل برگزاری مسابقه اتومبیل رانی میگن) اگه اینو قبول نداری پس Grid هم یک بازیه خارج از پیسته که اینطورنیست.

والا من که نفهمیدم چی گفتی.من با nfs از طریق کامپیوتر آشنا شدم.همه شماره هاش هم بازی کردم.ولی من نمیدونم شما میگی 14 شماره در پیست و 6تا غیر پیستی بود.این که شد 20 تا:eek:شماره یک که هم پلیس داشت و پیستی هم نبود.شماره دوم تو پیست نبود ولی خوب پلیس هم نداشت.شماره 3-4-5 هم هم تو پیست نبود و هم پلیس داشت.البته 5 به صورت جدی پلیس نداشت.underground هم که دیگه واضحه.بعدشم most wanted . carbon.
بعدش pro street شد پیستی.بعدشم undercover دوباره به حالت قبل برگشت.و آخریش هم شیفت بود.حالا شما یه توضیح بده چجوری میگی 14 شماره در پیست بوده؟؟؟؟؟؟

شایدم شما راست بگی-من نمیدونم شماره های از این بازی رو کنسولهای نسل قبل بوده یا نه.ولی بعید میدونم بوده باشه.
شما the need for speed رو بازی کردی؟

چی میگی تو :biggrin1: من فن NFS هستم میگم این سری خراب شده :biggrin1:
اومدن UNDERCOVER و دادن بیرون فکر کردن میتونه به MOST WANTED برسه . تنها بازی ماشینی که جذاب بود اعضای 15 نفر لیست سیاه با اون داستان جذاب واقعا اون زمان دوست داشتم که بیان بگن MOST WANTED 2 اما توهمی بیش نبود .
واقعا سر اون BMW چی اومد ( منظورم به خود بازی بود ) . شماره بعد بنام CARBON : اونم حالا زیاد سخت نگیریم جالب بود اما به شماره قبل نمیرسید من فکر میکردم در شماره بعدی ادامه بازی اتفاق می افتاد پایان گنگ اما .......................
وقتی PRO اومد جفت شیش آوردم سری جذاب NFS کجا رفت UNDERGROUND و MOST WANTED , و شماره های دیگر که دیوانه کننده بودن . شاید باورتون نهش من الان به سرم زده MOST WANTED و شماره های قبلی بازی را بخرم اما پیدا نمیکنم و در حسرتش هستم و باز هم واقعا حسرت میکشم چرا نمیتونم دوباره این سری و تو اوج ببینم :smile:
SHIFT بازی زیبایی بود اما بهتر بود EA اسم SHIFT را فقط در بازی استفاده میکرد و نام NFS را قاطی ماجرا نمیکرد

بیا اینم حرف فنش! :biggrin1:

با اینکه همه سری رو بازی کردم (فقط most wanted رو خودم خریدم بقیه رو قرض نامحدود گرفتم:-") ولی فقط تا MW بهم حال داد

بقیش :sick:

نید فور اسپیدی که تیمِ برناوت داره میسازه , تو خوب بودنش تردید نکنید..

prostreet قرار بود بهترین تحول این سری باشه تا قبل از ریلیز کسی تردید نداشت

undercover قرار بود بهترین آرکید با داستان توپ باشه تا قبل از ریلیز کسی تردید نداشت

shift قرار بود بهترین شبیه ساز پیست باشه تا قبل از ریلیز کسی تردید نداشت

;)

NFS بیشتر بدرد سر گرم شدن میخوره تا لذت بردن از گرافیک و محیط
من که هر سال بازی رو میخرم و کلی هم حال میکنم همین UC که همه ازش بد میگن منو خیلی MW انداخت و خیلی راحت میشه گفت MW2 بود.

undercover قرار بود بهترین آرکید با داستان توپ باشه تا قبل از ریلیز کسی تردید نداشت

;)

حتما این انتظارات شما بوده و گرنه همه میدونن وقتی GT و FORZA هست کسی انتظاری از NFS سیمولیشن نداره
در مورد بازی آرکد هم چون رغیب سر سختی نداره هنوز بهترین هست.

3 تا NFS!
lol
بابا یکی بسازین ملتو راضی کنه 3 تا پیشکش!:biggrin1:
شایدم میخوان برا همه سلیقه ها بسازن!:biggrin1:
من که بعد از شماره 2 سمتش نرفتم:-"

ادامه دادن یک IP پر فروش و محبوب تو این نسل هیچ دلیلی به غیر از پول نداره ، پس دل به بازی ها نبندین و فقط منتظر یک بازی نرمال و کاملا تقلید از نسخه های قبلی باشین .;)

3 تا NFS!
lol
بابا یکی بسازین ملتو راضی کنه 3 تا پیشکش!:biggrin1:
شایدم میخوان برا همه سلیقه ها بسازن!:biggrin1:
من که بعد از شماره 2 سمتش نرفتم:-"

اصلا فهمیدی چی شد..؟
میگه یکیش رو 2 سال پیش معرفی کرده یکیش هم برای WII هست اون یکیش هم داره با یک تیم جداگانه کار میکنه

EA تو سه نسخه آخر NFS به خصوص ProStreet گند زد به همه چیز و آبروی بازی رو برد.
حالا می خوان سه نسخه با هم بدن؟! عجب شلغم پلویی بشه.:laughing:
ولی هر چی باشه NFSــه و منم از طرفداراش هستم. فقط مثل Shift نشه که حتی خود EA هم نمی دونست بازیش آرکیده یا شبیه ساز.

اگه یک NFS مثل اونی که روی PS1 بیرون دادن (قبل پورشه) بسازن واقعا عالی میشه ، یا بازسازی اون.
لحظه لحظه ـش برام خاطرس ... فکر کنم شماره 4 بود (که مثلا رمز میزدیم هلی کوپتر وارد بازی میشد)

;)
مثل اینکه شما مطلبُ نگرفتی گفتم شرکت Criterion...مو لای درزِش نمیره..مو رو از ماست میکشه..

مثل اینکه شما مطلبُ نگرفتی گفتم شرکت Criterion...مو لای درزِش نمیره..مو رو از ماست میکشه..

sry اشتباه از من بود جملتون یذره گنگ بود .......... :biggrin1:

ولی اون حرفتم هنوزم درسته! مگه هر 3 تاشو فکر نمیکردیم خوب میشه افتضاح شد؟ :biggrin1:

.............گه یک NFS مثل اونی که روی PS1 بیرون دادن (قبل پورشه) بسازن واقعا عالی میشه ، یا بازسازی اون. لحظه لحظه ـش برام خاطرس ... فکر کنم شماره 4 بود (که مثلا رمز میزدیم هلی کوپتر وارد بازی میشد).................... نمیدونم چرا کلا نه شکلکها و نه کلید نگل گول هیچکدومشون کار نمیکنن برام به هر حال اینی که میگی یعنی nfs highstakes جیگرترین شماره nfs یه رمز هم داشت میزدیم راهنما میزد!!! البته ناگفته نماند به نظر من بدترین شماره این سری nfs porche unloashed بود!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or