سن PS3 داران

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
24 سالمه و عاشق کنسولای سونی هستم و همه کنسولاش رو تا حالا داشتم بعضیاشون رو به دلایلی فروختم:dعشقم Ps هست.مغازه دارم و کنسول فروشم:dاکثرا کنسول های سونی رو میارم

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
من ترانه 15 ساله نیستم :p
رفقا به اسم های زیادی صدام میکنن ،از قبیل : مای جیگر ، سالار ،داریوش ، حبیب :d
احسان 24 ساله
قصد ازدواج ندارما ;;)

mr-nieaty

کاربر سایت
May 2, 2014
12
نام
یاشار
یاشار 24 سالمه
از سن 9 سالگی حدودا با این کنسول بزرگ شدیم تا پیر هم بشیم همراه لحظه های خوب زندگیمونه چون عاشقشیم :bighug:
سونی مطمئن !
سونی است که تو را میخواند !
تا سونی هست زندگی باید کرد ! ;)
مخلص همه دوستان..

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
نیما هستم 27 سال دارم از بچگی گیمر از از خریدن سگا شروع کردم (ولی اتاری و میکرو همیشه زیر دستم بوده یادش بخیر اهواز اولین باری که دستم به اتاری خورد بازی هواپیما) بعدشم پی اس1/پی اس2 نداشتم بجاش پی سی گرفتم به امید اجرا کردن بازی های پی اس2 تا پی اس3 همین که اومدم پی اس3 بگیرم رفتم کلوپ یه تست کنم ببینم چطوره با یکی فوتبال پی ای اس زدم حالم گرفت یه جوری خورد تو ذهنم پشیمون شدم تا اینکه پسر خالم پی اس3 گرفت و بازی فیفا10 و رد دد ردمشن زدیم دیگه نتونستم جلو خودمو بگیرم و یه پی اس3 گرفتم دلیلشم همین 2 بازی بود از اون موقع تا حالا یه فیفا باز حرفه ای ام یه طرفدار فیفا/الان هم در صدد خرید پب اس4 هستم ولی اینو زود میگیرم:bighug:

hossein_online

کاربر سایت
Mar 31, 2011
113
نام
مهدی خالی
۱۵ سالمه و از ۲۰۱۰ سونی هک شده داشتم یادش بخیر ۶ سالم بود بعد مدت ها در آوردمش (سگا) از انباری و sunset riders و گربه و جوجه رو بازی میکردیم با داداشم خییییلییی حال میداد یه زمانی هم بود میزدیم av تلوزیون قدیمی بازی بُکس همسایه مونو میدیدیم خیلی حال میداد اولین بازی ای هم که کردم تو ps3 مافیا ۲ و فوتبال ۲۰۱۱ بود بزودی هم اگه سونی ۴ هک بشه حتماً میگیرم!

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
من امیر 34 ساله :):dآتاری،سگا،میکرو،دوستو یاورم بودند،،ps1 ,ps2 عشقم بودند،،،ps3 نفسمه،میفهمی نفس اگه نباشه من میمیرم:x:x:x:x
:bighug:حالا هم که دیگه ps4 واااای خدای من :bighug:

خدامیدونه کنسول بعدی که میاد من چه بلایی سر خودم میارم =))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر