سن دارندگان کنسول XBox360

سن شما

• زیـر 12 سال

رای‌ها: 25 1.6%
  • 12 تا 14 سال

رای‌ها: 93 5.8%
  • 14 تا 16 سال

رای‌ها: 242 15.1%
  • 16 تا 18 سال

رای‌ها: 279 17.4%
  • بالای 18 سال

رای‌ها: 967 60.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,606

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من 23سالمه متولد63 البته من فکر میکردم بعد از ازدواج گیم تعطیل میشه ولی ظاهرا نمیشه:cheesygriبه هر حال
اگه خدا خواست متاهل شدیم این گیمینگ میره جزو شرایط اصلی بنده برای ازدواج:laughing:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
اگه خدا خواست متاهل شدیم این گیمینگ میره جزو شرایط اصلی بنده برای ازدواج

اگه طرف گیمر نباشه ، اصلا امکان نداره ... البته این حرف حالاست ، تا ببینم 10 سال دیگه خدا چی می خواد! :cheesygri

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
نه مثل اینکه باید تو نظر سنجی یه اصلاحاتی انجام بشه و سن بالای 20-25-30 و ... هم برای Select قرار داده بشه !
ما که 25 رو پر کردیم، یجورایی تو سرازیری ایم دیگه .

راستش فکر نمی کردم اینقدر جوون بیکار ( گیمر ) تو سایت ریخته... :biggrin1:

شوخی کردم ، به دل نگیرید :biggrin1:

یدونه هم اضاف کنن برای اونایی که مردن یعنی بعد از 100 سال میشه

مثلا طرف نشسته تو بهشت ( اگر خدا بخواد ) یا تو جهنم ( خدای نکرده ، زبونم لال ) یا تو قبرش با WiMax وصل شده به مرکز دیتای آخرت ، داره تو BaziCenter پست میده ... چه شود؟!؟! :biggrin1:

اگه خدا خواست متاهل شدیم

زبونت رو گاز بـــیـــگــیــر....:biggrin1:

این گیمینگ میره جزو شرایط اصلی بنده برای ازدواج

اگه گیمر نباشه که نمیشه... :biggrin1:

البته این حرف حالاست ، تا ببینیم 10 سال دیگه خدا چی می خواد... :biggrin1:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
من 23سالمه متولد63 البته من فکر میکردم بعد از ازدواج گیم تعطیل میشه ولی ظاهرا نمیشه:cheesygriبه هر حال
اگه خدا خواست متاهل شدیم این گیمینگ میره جزو شرایط اصلی بنده برای ازدواج:laughing:
يه وقت ازدواج نكني ...
بيچاره مي شي ... از من گفتن ... تو اين سننه كم واقعا ببخشيدا خريته :cheesygri
من 17 سالمه ... هر وقت هركي بگه گيم ماله بچه هاس جلوش تو Gears يه ChainSaw مي كنم تا معناي +18 رو بفهمه :p:love::laughing:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
يه وقت ازدواج نكني ...
بيچاره مي شي ... از من گفتن ... تو اين سننه كم واقعا ببخشيدا خريته :cheesygri
من 17 سالمه ... هر وقت هركي بگه گيم ماله بچه هاس جلوش تو Gears يه ChainSaw مي كنم تا معناي +18 رو بفهمه :p:love::laughing:
همچین حول کردید انگار قراره فردا عروسی کنم:cheesygri بابا من گفتم هروقت خدا خواست با این گرونی و تورم
وبیکاری فکرنکنم حالا حالا ها خدا بخواد:biggrin1:در ضمن اگه طرف گیمر نباشه باید موقع گیمینگ مارو باد بزنه:cool:
جدی نگیرید بابا .....زیادی بود:laughing:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
هر وقت هركي بگه گيم ماله بچه هاس جلوش تو Gears يه ChainSaw مي كنم تا معناي +18 رو بفهمه

GoW که +18 نیست ، Mature یعنی +16 .... :biggrin1:

راستی اون دوتا پست بالایی هم تقصیر من نیست...
اولی رو زدم ، برگشتم صفحات قبل هم یه نگاه کنم ببینم شاید پست دیگه ای هم برای جواب دادن باشه ، موقعی که اومدم ویرایش کنم ، دیدم پستم نیست :eek:
مجبور شدم یه پست دیگه بزنم ، حالا هم نمیشه پاکش کرد...

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
احتمالا من يكي از بزرگترين دارندگان 360 هستم كه 32 سالمه و پسرمم كوچكترينه با 5 سال سن كه وروجك از همين الان حرفه اي شده طوري كه تو بعضي از بازيا وقتي من گير ميكنم اون مياد و نظر ميده كه چجوري بايد رد كنم و بزودي يه عكس از اين وروجك در حال بازي ميزارم ببينيد.فعلا داره بازي the simpsons رو تموم ميكنه .

اينم عكس پسرم در حال بازي the simpsons (خدائي بچه هاي اين دوره زمونه چه حالي ميكنن )
sav1qb.jpg

oazzg4.jpg

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
بایدم نظرا اینجوری باشه توی همه جای دنیا هم اینجوریه و از این سن که ادم فرق گرافیک رو با کلم پیچ می فهمه(این از گفته های ناصرالدین شاهه که وقتی امیر کبیر رو عزل میکنه و کارای کشور رو کسای دیگه انجام میدن بهشون میگه شما فرق وین با کلم پیچ رو هم نمیدونین)ببخشین اگه تاپیک رو منحرف کردم
بچه ها حالا اگه این نظر سنجی رو برای کنسول wii بزارن 100%زیر 18 سالن:biggrin1: البته توهین به wii دارای گل نشه خود من عاشق 7 8 تا از بازیشم و کلا بازیاش برای همه بازی خورا نوستالژی بازیاش

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
ایول اقا دانیال پسرتون خیلی خوشگله تبریک میگم خداحفظش کنه.
دعاکن منم یک پسری گیرم بیاد که یک دسته دیگه هم بخرم سه نفری بازی کنیم.
واقعا باهاتون موافقم بچه های این دوره خیلی خوش به حالشون هست

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
ماشالله بچه ناز و خوشگلی داری دانیال ، این بزرگ بشه چی میشه میشه احتمالا اگر اینطوری پیش بره میشه گنده گیمرهای ایران ، البته اگر همسن باباش بشه دیگه تا اون موقعه باید با play station 10 و xbox 3600 بازی کنه ...

من هم سنم 20 هست و بزودی ( تا آخر این هفته ) به لیست xbox دارها اضافه میشم

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اينم عكس پسرم در حال بازي the simpsons (خدائي بچه هاي اين دوره زمونه چه حالي ميكنن )
sav1qb.jpg

oazzg4.jpg

ماشاالله بزنم به تخته...

بچه خوشگل رو مامان باباش میره.خوبه از الان Gamer هست.در آینده بفرستش بازیسازی یاد بگیره. :love:

از طرف من یا ماچش کن.خیلی خوشمزست... :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر