سن دارندگان کنسول XBox360

سن شما

• زیـر 12 سال

رای‌ها: 25 1.6%
  • 12 تا 14 سال

رای‌ها: 93 5.8%
  • 14 تا 16 سال

رای‌ها: 242 15.1%
  • 16 تا 18 سال

رای‌ها: 279 17.4%
  • بالای 18 سال

رای‌ها: 967 60.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,606

Ricardo Verdi

کاربر سایت
Jan 6, 2011
91
نام
علیرضا
سلام !
گفتم منم بنویسم یه حالی بکنید !
من 28 سالمه متولد 1362/09/29 تازه هم ازدواج کردم رفته بودیم تلویزیون و .... بخریم گفتم اکس باکسم بگیرم ! خلاصه !دیگه هر روز دارم بازی می کنم با همسرم و هی کینکت می زنیم هی از ما عکس می ندازه هی حال می کنیم !
جا تون خالی !
کوچولو که بودم کومودور داشتم و آتاری ! کسی مال اون زمان ها هست اینجا !
:d

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
سلام !
من 28 سالمه متولد 1362/09/29 تازه هم ازدواج کردم رفته بودیم تلویزیون و .... بخریم گفتم اکس باکسم بگیرم ! خلاصه !دیگه هر روز دارم بازی می کنم با همسرم و هی کینکت می زنیم هی از ما عکس می ندازه هی حال می کنیم !
جا تون خالی !
اره داش من هستم
من خود جنسم :d وقتی مهندس شدم همه امیدوار بودن من بی خیال این چیزا بشم اما نمیشه که :d یکی از دلایلی هم که ازدواج نکردم هنوز همینه
کلا هر کنسولی و یا pc هر چی بگی من تو دورانش تجربه کردم
از حالا گفتم هر وقت مردم سر قبرم سالی یک بار بیاین اونم یا با بازی سایلنت هیل یا call of duty:d

Ricardo Verdi

کاربر سایت
Jan 6, 2011
91
نام
علیرضا
اره داش من هستم
من خود جنسم :d وقتی مهندس شدم همه امیدوار بودن من بی خیال این چیزا بشم اما نمیشه که :d یکی از دلایلی هم که ازدواج نکردم هنوز همینه
کلا هر کنسولی و یا pc هر چی بگی من تو دورانش تجربه کردم
از حالا گفتم هر وقت مردم سر قبرم سالی یک بار بیاین اونم یا با بازی سایلنت هیل یا call of duty:d
.
.
.
.
.
call of duty بد جوری پایم ! >:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
سلام !
جا تون خالی !

من هم 23 سالمه.

راستي بابا تو ديگه كي هستي من هم بايد برم دختر Xbox باز پيدا كنم بياد زنم بشه :d

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
خدایا من چرا این تاپیک رو زودتر ندیده بودم .

من هم حسام هستم 20 ساله .

تا الان فکر می کردم چون 20 سالمه و عاشق xbox و کینکتم ، غیر طبیعیم ولی حالا که این تاپیک رو دیدم #:-s :d

آقا دمتون گرم ، من هم مثل ar.haghverdi حتما باید یه زن xbox باز پیدا کنم :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا ما در استانه ي 24 هستيم !! :d
از وقتي يادمه (6سالگي) يه اتازي داشتم با دو سه تا بازي !
بعد زدم تو كاره اين گيم هاي دستي ( قديما به تي وي گيم معروف بود)
بعد اميگا گرفتم !
بعد ميگرو
و بعد سگا
يه مدت خوراك روز و شبم شده بود تاماشوگي (ميدونيد چيه كه)
بعد پي سي خريدم !
اون موقع حدود 12 يا 13 سالم بود
با پي سي سرگرم بودم كه پلي وان اومد !!
خريدم و دو سه سالي مشغولش بود تا اينكه پلي 2 اومد !!
پلي 2 زديم چند وقت ( دو سه سال) تا ارتقاء سيستم و افتاديم رو پي سي !!
دوباره ارتقاء سيستم و دوباره پي سي !!
خدمت .....
ارتقاء سيستم پي سي !!
تا همين يك ماه پيش ...
به يك ايكس باكس 360 گرفتم و باز هم ارتقاء سيستم پي سي ! :x
بله اين بود تاريخچه ي گيمر بودن من !!
حدود 18 ساله كه دارم لول ميخورم توي اين دنيا، و به گذشتم هم افتخار ميكنم ايضا :d :x

• Like
Reactions: m0jtaba

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
من 23 سالمه اوایل خیلی بازی میکردیم با بجه های خاله صبح تا شب اون موقع میکرو و نینتندو و سگا و....
غیره میزدیم تا یکم بزرگ تر شدیم برامون کامپوتر خریدن به امید این که آدم بشیم که نشیدم و درایور 1 رو PC نصب کرده بودیم و میزدیم با ویندوز 98 یکم که جلوتر رفتیم PLAYSTATION1 اومد که کلی کف بر شدیم و یه چند سالی با اون سرگرم بودیم
بعدا به قول دوستمون هی زدیم تو کار ارتقاعء سیستم و هی .........:d
PS2 که اومد اونو هم گرفتیمو کلی به بدن تزریق کردیم
بعد یه مدت کلا رفتیم یه ابر کامپوتر خریدم که کلی باحاش حال کردم
ولی همین جا بود که عجل مهلت نداد و مارو بردن خدمت مقدس (کال اف دیوتی هاردکور) که کلی دهان من رو آسفالت کردن:(
بعد دانشگاه قبول شدم و رفتم برای مهندس شدن همه امید داشتن شاید من دست بردارم ولی ...
از اونجا که برگشتم سریع رفتم یه 360 خریدم (2007/02/07) که از اون دستگا هایی بود که سه چراغشون دنیارو به گند گشیده بود و..........
خلاصه یه دوسالی برا من کار کرد که 3 چراغ داد و عمرشو داد به همه شما
سر داغش رفتیم یکی دیگه یه جسپر خریدیم 2 ماه بعدش یه PLAY STATION 3 هم خریدم
یه چند وقتی مشغول بودم که MOTION CONTROLER ها معرفی شدن و ما هم نامردی نکردیم و هم PS MOVE خریدم و هم KINEKT و تا الان همین جوری داره ادامه پیدا میکنه
البته خیلی ها امید آدم شدن منو داشتن ولی تا الن که مهندس هم شدیم و رفت به وقوع نپیوسته
یادم رفت سال اول دانشگاه بودم که تو آزمون استخدامی شرکت نفت قبول شدم بعد مصاحبه و ....)x رفتیم سر کار و الن یه 2 سالی میشه سابقه کار دارم
خلاصه یه چند وقت پیش خانواده فشار مضاعفی به من وارد کردن که باید زن بگیری تا دست از بازی کردنت برداری که با مقاومتی که از خود نشان دادم همه را سرکوب کردم و ادامه دنده را گیمرها هستم
خلاصه این هم زندگی نامه دردناک من:((

• Like
Reactions: Infected Area

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
:D تاریخه کاملمو میگم:D
حدود 2-3 سالم بود با آتاری داداشمون بازیو شرو کردیم!یادش بخیر عجب بازیای توپی داشت:x)
بعد کم کم یه سگا گرفتیم وایی!!!عجب کنسولی بود!بعد یه میکرو گرفتیم که صب تا شب فک کنم کمبت میزدیمو لاکپشتای نینجاشو ...(لاکپشتای نینجاش اول توی یه نقشه بزرگ بودی بعد میرفتی تو مرحله)
بعد رفتیم تو دوران طلایی PS1 و PRO EVOLUTION :D هی کل کل میکردیمو من هی میباختم :)) با همه فامیل شرط بندی میکردیم:))
بعد داداشم PC گرفت(البته قبل خرید PS1 خرید PC رو:D)یادمه اون موقع یه بازی بود اسم AMERICAN CONQUER خیلی خفن بود!استراتژی بود! بعد بازی AMERICA (غرب وحشی)بینظیر ترین بازی تو کل زندگی من بود و من از اونجا اشق بی سرو دم بازی استراتژی شدم!
رو PS1 هی پپسی من و اسپایدر من 1 میزدم:x
کم کم یه PS2 خریدم و مموری نداشت!من بدبخت به داداشم گفتم سر راهش برام یه مموری کارت بخره.
بعد منم کرش تگ تیم PS2 رو تا آخراش رفتم دیدم داداشم اومد ذوق زده شدم گفت یارو نداشت مموری رو:|
منم ترکیدم از گریه:((
بعدش رفتیم بیرون که اون دزد بی پدرومادر اومد PS2ـمو دزدید)x
یکی دیگه خریدم:D
تا اینکه تویه یه مجله ایرانی PSP معرفی شد!ماهم مخ بابائه رو زدیمو برامون خرید:D
2سال بعد هم که میشه پازسال عید یه XBOX360 خریدمو الان دارم فاز میکنم!
سال 89 هم یه کینکت خریدم!
و اگه خدا قبول کنه نمرات کارنامه مون امسال بالا بشه PS3 هم میگیرم:x
الانم 17 سالمه :|

Ricardo Verdi

کاربر سایت
Jan 6, 2011
91
نام
علیرضا
خدایا من چرا این تاپیک رو زودتر ندیده بودم .

من هم حسام هستم 20 ساله .

تا الان فکر می کردم چون 20 سالمه و عاشق xbox و کینکتم ، غیر طبیعیم ولی حالا که این تاپیک رو دیدم #:-s :d

آقا دمتون گرم ، من هم مثل ar.haghverdi حتما باید یه زن xbox باز پیدا کنم :d
.
.
.
خيلي با حال بود ! زن xbox باز هم خواستي به خودم بگو ! البته هروقت زن خواستي بگيري :))
.
.

اقا ما در استانه ي 24 هستيم !! :d
از وقتي يادمه (6سالگي) يه اتازي داشتم با دو سه تا بازي !
بعد زدم تو كاره اين گيم هاي دستي ( قديما به تي وي گيم معروف بود)
بعد اميگا گرفتم !
بعد ميگرو
و بعد سگا
يه مدت خوراك روز و شبم شده بود تاماشوگي (ميدونيد چيه كه)
بعد پي سي خريدم !
اون موقع حدود 12 يا 13 سالم بود
با پي سي سرگرم بودم كه پلي وان اومد !!
خريدم و دو سه سالي مشغولش بود تا اينكه پلي 2 اومد !!
پلي 2 زديم چند وقت ( دو سه سال) تا ارتقاء سيستم و افتاديم رو پي سي !!
دوباره ارتقاء سيستم و دوباره پي سي !!
خدمت .....
ارتقاء سيستم پي سي !!
تا همين يك ماه پيش ...
به يك ايكس باكس 360 گرفتم و باز هم ارتقاء سيستم پي سي ! :x
بله اين بود تاريخچه ي گيمر بودن من !!
حدود 18 ساله كه دارم لول ميخورم توي اين دنيا، و به گذشتم هم افتخار ميكنم ايضا :d :x
.
.
.
دم شما ها گرم !

بنده هم 21 سالمه متولد 1990 هستم

21 سال

دانشجوی کامپیوتر

قصد بی خیال شدن هم نداریم :d

عمرا:>

به هیچ وجهb-)

اصلا حرفشم نزن>:)[/
QUOTE]
:))

سلام
من 23 سالمه اوایل خیلی بازی میکردیم با بجه های خاله صبح تا شب اون موقع میکرو و نینتندو و سگا و....
غیره میزدیم تا یکم بزرگ تر شدیم برامون کامپوتر خریدن به امید این که آدم بشیم که نشیدم و درایور 1 رو PC نصب کرده بودیم و میزدیم با ویندوز 98 یکم که جلوتر رفتیم PLAYSTATION1 اومد که کلی کف بر شدیم و یه چند سالی با اون سرگرم بودیم
بعدا به قول دوستمون هی زدیم تو کار ارتقاعء سیستم و هی .........:d
PS2 که اومد اونو هم گرفتیمو کلی به بدن تزریق کردیم
بعد یه مدت کلا رفتیم یه ابر کامپوتر خریدم که کلی باحاش حال کردم
ولی همین جا بود که عجل مهلت نداد و مارو بردن خدمت مقدس (کال اف دیوتی هاردکور) که کلی دهان من رو آسفالت کردن:(
بعد دانشگاه قبول شدم و رفتم برای مهندس شدن همه امید داشتن شاید من دست بردارم ولی ...
از اونجا که برگشتم سریع رفتم یه 360 خریدم (2007/02/07) که از اون دستگا هایی بود که سه چراغشون دنیارو به گند گشیده بود و..........
خلاصه یه دوسالی برا من کار کرد که 3 چراغ داد و عمرشو داد به همه شما
سر داغش رفتیم یکی دیگه یه جسپر خریدیم 2 ماه بعدش یه PLAY STATION 3 هم خریدم
یه چند وقتی مشغول بودم که MOTION CONTROLER ها معرفی شدن و ما هم نامردی نکردیم و هم PS MOVE خریدم و هم KINEKT و تا الان همین جوری داره ادامه پیدا میکنه
البته خیلی ها امید آدم شدن منو داشتن ولی تا الن که مهندس هم شدیم و رفت به وقوع نپیوسته
یادم رفت سال اول دانشگاه بودم که تو آزمون استخدامی شرکت نفت قبول شدم بعد مصاحبه و ....)x رفتیم سر کار و الن یه 2 سالی میشه سابقه کار دارم
خلاصه یه چند وقت پیش خانواده فشار مضاعفی به من وارد کردن که باید زن بگیری تا دست از بازی کردنت برداری که با مقاومتی که از خود نشان دادم همه را سرکوب کردم و ادامه دنده را گیمرها هستم
خلاصه این هم زندگی نامه دردناک من:(([/
QUOTE]
:-o:-o:-o:)):)):)):)):)):-o:-o:-o:-o:-o

سلام. من ار سن 4سالگی بازی کردن روشروع کردم والان 28سالمه...
.
.
.
.
.
خوب دوستان عزيز !
من هم مهندس الكترونيك هستم !
خلاصه يه برنامه بزاريد همه باهم call of dutty لايو بازي كنيم ! البته من با همسرم>:) ميام ها ! هركي بهش شليك كنه ميكشمش !:)):))
شايدم فوتبال شايدم nfs ! خلاصه ......

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سلام :d من 26 سالمه یادمه از اول زندگیمون با گیم گروه خونیمون گره خورد
احتمالا دیگه تا چند وقت دیگه هم با خانوم بچه ها گیم میزنیم :d:d:">
من در هفته 3 الی 4 ساعت گیم میزنم معمولا اخر هفته ها شاید خیلی کم باشه ولی متسفانه شغلمون و دانشگامون نمیزاره بیشتر این بازی کنیم ولی یه چیز خوبی که میتونم همیشه با هاش در هر مکانی سرگرم باشم بازیسنتر هست چون همیشه سر کار و دانشگاه با گوشی تو خونه هم با PC

خلاصه این هم تفرح ما :p:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر