سن دارندگان کنسول XBox360

سن شما

• زیـر 12 سال

رای‌ها: 25 1.6%
  • 12 تا 14 سال

رای‌ها: 93 5.8%
  • 14 تا 16 سال

رای‌ها: 242 15.1%
  • 16 تا 18 سال

رای‌ها: 279 17.4%
  • بالای 18 سال

رای‌ها: 967 60.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,606

FIFA08

کاربر سایت
Apr 17, 2007
143
نام
ممد
فقط بازي

69/12/29
تاريخ تولدم و از بچه گي كه يادم بازي كامپيوتري رو دوست داشتم تا العان كه PS2 دارم
ولي بچه بودم تا مي خواستم با SEGA يا اتاري يا ميكرو بازي كنم بابام مي گفت تلويزيون خراب ميشه. تازه العانم مي گه تلويزيون خراب مي شه :blushing:

عشق بازي

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سلام دوستان منم 24 سالمه عاشق بازی هستم هر چی در میارم میدم پای بازی از زمان اتاری شروع کردم تا رسیدم به ایکس باکس 360 بعدا هم پلی استیشن3 میخرم دو سه ماهه دیگه همه تو خونه بهم میگن دیونه بازی بابام هیچی نمیگه سرش تو لاک خودشه وای نگو من اصلا با گیم ازدواج کردم طلاق هم نمیدم در ضمن یه تصمیم جدی هم گرفتم اینکه زن نگیرم و همیشه بازی کنم و امیدوارم که وقتی خواستم بمیرم باز پشت کنسولهای نسل بعد باشم تا ببینم دنیای بازی به کجا کشیده میشه یعنی کاملا در حد واقعیت میشه یا نه ارزوی موفقیت برای دوستان گیمر دارم در هر کجای ایران:biggrin1:

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام.
با کسب رخصت از بزرگترای جمع مخصوصا محمد عزیز که شخصا حسابی ارادت دارم خدمتشون:love:.
من متولد 62 هستم. الان 6 ماهی میشه 360 دارم. بازیهام هم تو همه رنجی هست. من که محدودیت سنی ندارم؟ تا حالا 2 بار هم ازدواج کردم. اولی که 6 سالگی بود. دومی هم 3 سال پیش:cheesygri.
موفق باشیم.:love:
راستی من تا کل نوه ام رو تو pes40 نخوابونم بیخیل نمیشم:-"

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
من هم یک بیو گرافی از خودم بدم :p
من علی اصغر هستم کوچیک همه
متولد 10/5/61 هستم
از سوم ابتدای با میکرو شروع کردم
قبل از اینکه پلی 2 بیاد بازی رو گذاشتم کنار
اولین بازی پلی 2 رو که بازی کردم اویل ورونیکا بود که با شبیه ساز Pcsx2 تمومش کردم سه ما پیش :cool:
و تازه دو ماه هست با خرید پلی 3 دوباره به سمت بازی با کنسول کشیده شدم
مجرد /شاغل
زن بگیر هم نیستم ! :cheesygri

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
این تاپیک همانطور که از اسمش پیداست فقط برای کسانیست که xbox360 دارن تا بیان سن خودشونو معرفی کنن تا یه آماری از کسانی که این کنسول را دارن بدست بیاد. بنابراین اینجا تاپیک معرفی سابقه و سن شما برای بازی کردن نیست!
لطفا در حهت محتوای تاپیک فقط مطلب بنویسید.

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
این تاپیک همانطور که از اسمش پیداست فقط برای کسانیست است که xbox360 دارن تا بیان سن خودشونو معرفی کنن تا یه آماری از کسانی که این کنسول را دارن بدست بیاد. بنابراین اینجا تاپیک معرفی سابقه و سن شما برای بازی کردن نیست!
لطفا در حهت محتوای تاپیک فقط مطلب بنویسید.
شما درست می گی
من اون XBox360 رو ندیم
بهتر بود این تایپ برای همه اعضا بود تا دارندگان یک کنسول خاص
شاید اینجوری کسی در اینده مجبور نمی شد بره تایپی با این عنوان سن دارندگان کنسول PS3 بزنه
و باعث به وجود امدن احساس یک نوع دو دستگی در سایت نمیشد

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
منم از5 سالگي بازي رو شروع كردم
اتاري/ترميناتور/سگا/ps1/ps2/pc/xbox360
همه اين ها رو داشتم
----------------------------------------------------------------------------------
نكته اي رو كه در مورد طرز تفكر جامعه گفتم ميشه گفت تمامش تقصير جامعه نيست و مشكل اين جاست اصلا براي اين كار فرهنگ سازي نشده و همه يه عنوان يك مساله ي عادي وبيهوده به ان نگاه مي كنند تا يك مساله ي اجتماعي مهم كه ميتواند در روي افراد اين تاثير گذار باشد

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
شايد 10 يا 12 ساله ديگه طول بكشه تا بازي هاي كامپيوتري تو ايران مثل هر تفريح ديگه اي ازنظر همه عا قلانه به نظر برسن و هر كسي تو خونش يه كنسول بازي داشته باشه درست مثل تلويزيون يا vcd

MLX

کاربر سایت
Feb 28, 2007
51
منم مرتضي
متولد 1369 يعني تقريبا 16 سال
از كوچيكي عاشق بازي بودم
بازي رو هم با آتاري شروع كردم
الان هم كه ديگه 360 دارم
عاشق بازي هاي adventure هستم
از بازي هاي FPS هم زياد خوشم نمياد
اما تا دلتون بخواد با بازي هاي سوم شخص حال ميكنم
ميون شخصيت ها من عشق دانته :love: هستم بچه ها بهم دانته هم ميگن
خوشحال كننده ترين خبر امسال هم براي من اومدن DMC4 واسه 360 بود
تقريبا هم ميشه گفت اكثر بازيهاي Adventure company رو تموم كردم
يا علي

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
شما درست می گی
من اون XBox360 رو ندیم
بهتر بود این تایپ برای همه اعضا بود تا دارندگان یک کنسول خاص
شاید اینجوری کسی در اینده مجبور نمی شد بره تایپی با این عنوان سن دارندگان کنسول PS3 بزنه
و باعث به وجود امدن احساس یک نوع دو دستگی در سایت نمیشد

هدف من از زدن این تاپیک موارد زیره :

1- می خواستم بدونم چند نفر 360 دارن یا می خوان بخرن . که خوشبختانه با توجه به نظر سنجی 70-80 نفری میشن!
2 - این کنسول بیشتر مورد توجه کدوم رده سنی بوده!
3-افراد هم دیگر رو بهتر بشناسن و هنگام مورد خطاب قراردادن یک نفر از لحن مناسب استفاده کنن!

PS3 هم چون اول راهه و هنوز فراگیر نشده کار عاقلانه ای نیست براش یک همچین تاپیکی زده بشه چون در حال حاضر افراد کمی این کنسول رو دارن! پس قاعدتا نظرسنجی آمار خوبی نمی ده و ممکنه یک نفر با دیدن آمار پایین از خرید منصرف بشه!
اگر هم برای همه کنسول ها بود ، آمار سرسام آوری بدست می اومد که زیاد با ارزش نیست!

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام
من محمد هستم
کوچیک همه ی بروبچ باحال بازی سنتر
من متولد 1370 هستم
از 7 سالگی گیم میزدیم
البته با فکر کنم اتاری بازی می کردیم
یه 5 سالی هم میشه که پی سی دارم و چند ماهه 360 گرفتم
بای

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
من هم مهدی هستم از مشهد . 18 سالمه .
از 6 سالگی با میکرو شروع کردم . بعد از میکرو به ترتیب با سگا , نینتندو 64 , Ps1 , کامپیوتر , Ps2 و الان هم که 360 دارم . فقط و فقط هم فعلا دارم بازی میکنم .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر