سن دارندگان کنسول XBox360

• Thread starter Thread starter Rainbow
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سن شما

• زیـر 12 سال

رای‌ها: 25 1.6%
  • 12 تا 14 سال

رای‌ها: 93 5.8%
  • 14 تا 16 سال

رای‌ها: 242 15.1%
  • 16 تا 18 سال

رای‌ها: 279 17.4%
  • بالای 18 سال

رای‌ها: 967 60.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,606
من فکر کنم بابا بزرگتونم :cheesygri
31 سال و الکترونیک خوندم.
با TV Game شروع کردم ، شاید خیلیا نشنیده باشنش چه برسه به دیدن!
داداشامم الگو بهتر از من نداشتن و اونا هم درگیرن ، کلا خانوادگی درگیر گیمیم.
هر کاری کردم خانومم فقط هواپیما River Ride آتاری بازی میکنه و از اون نسل بالاتر نمیاد ولی خداییش رکورد داره آتاریه :cheesygri
حالا حالا ها هم بازی خواهم کرد...

منم 12سالمه ! :-"

من كارم رو با آتاري تو 7سالگي اگه اشتباه نكنم شروع كردم (يادش بخير river ride ) ...

با كامپيوتر هم كه نگو Doom چه حالي ميداد !... (بچه 8ساله DOOM !! :biggrin1: ايرانه ديگه ! :biggrin1: )

بعدش تا دوم راهنمايي تو خونه با pc و توي كلوپ ها با انواع پلتفورم ها بازيهايي مثل evil و غيره رو بازي ميكردم (ولي بودم واسه خودم ! )

هنوز هم هركي پايست فوتبال 99 شرطي ميزنم (هركي پايه بود Pm بده !!... :biggrin1: )

(اشقمم آموكاچي بود تو تيم نيجريه:love: )

بعد از دوم راهنمايي دچار ركود شديدي شدم و با دنياي بازي ها در عين ناباوري تقريبا خداحافظي كردم !! ... :((

رسيدم به پيش دانشگاهي , كنكور قبول نشدم ! ... گفتم حالا تو اين 1سال تا كنكور بعدي چه غلطي بكنم !

يه لحظه نوري تو ذهنم پديدار شد و مخم فلش بك زد ! :biggrin1: به روزاي خوبي كه با Rambo , Mario , شورش در شهر , Doom و غيره بازي ميكردم ...

گفتم چي بهتر از بازي ... اين بود كه دوباره متولد شدم و به دنياي بازي ها لبيك گفتم ! :biggrin1:

اول ps2 خريدم , و بعد از تموم كردن evil4 فروختمش ! (پي سي بيشتر حال ميداد !!) , بعد psp خريدم , ديدم

جلل خالق چه چيزايي اختراع كرده اين بشر لامصب ! :eek::biggrin1:

چند ماهه ايكس باكس خريدم ! :biggrin1: pc هم كه ياره هميشگيم بوده .... خدا آينده رو بخير كنه !

اينجوري بود كه تقريبا 3ساله پشت كنكورم و سربازي هم گرده ! :biggrin1:

اينهمه داستان گفتم كه آخرش بگم دقيقا نميدونم , ولي حدودا 21 , 22 سالمه .

آخرین ویرایش:
منم 12 سالمه;)

کنسول هایی که تا حالا داشتم به ترتیب :

آتاری - میکرو - سگا - ps2 - pc- ps1

و حالا هم xbox 360 elit - board jasper - کپی خور شده :cool:

بیشتر واسه گرافیک به ایکس باکس روی آوردم :love:

یکی دیگه از دلایل بازی های تیکن 6 و

mortal kombat vs dc universe

بود

من عاشق مرتال کمبت هستم (خودم بش میگم( کمباد):flowers::rose:

و از اونجا که شنیدم این نسخه گرافیکی فوق العاده داره (حتی در هنگام بازی در این نسخه بدن ها خونی میشه:boxing::boxing::o)

و 60 فریم در ثانیه هست:bash:

دیگه دیونه شدم و 3 روز پیش این کنسول رو خریدم:lol::angel::bash:

سلام من متولد یک مهرماه 1356 هستم و عاشق گیم بتازگی ایکس باکس خریدم و قبل از این با کامپیوتر گیم بازی می کردم . متاهل هستم و 2فرزند پسر دارم که قلو هستند که هر دو گیمور نیز هستند که الان 4 سالشون هست و دارند بازی Modern Warfare 2 وassassin's creed 2را بازی می کنند.

سلام من متولد یک مهرماه 1356 هستم و عاشق گیم بتازگی ایکس باکس خریدم و قبل از این با کامپیوتر گیم بازی می کردم . متاهل هستم و 2فرزند پسر دارم که قلو هستند که هر دو گیمور نیز هستند که الان 4 سالشون هست و دارند بازی Modern Warfare 2 وassassin's creed 2را بازی می کنند.
:biggrin1: ميشه ما هم بيايم بازي كنيم؟!!!

سلام من 19 سالمه دانشجوی رشته عمران هستم
از میکرو تو 5 سالگی شروع کردم بعد ps1که شاید تو کل ایران 10 نفر نداشتن اون سال خریدم 540 تومن
بعد اومدم pc بعدش 360 الان هم خوره ps3 شدم
تا عمر دارم هم بازی میکنم

ما هم يه شرحي بدهيم بد نيست!! :biggrin1:
منم 18 سالمه - از حدود 4 سالگي با آتاري بودم بعدش شد ميكرو و بعدش شد سگا و بعدش شد PS1 و بعدش شد PC و بعدش شد PSP و بعدش شد X360!! :biggrin1:
هنوزم PC بازي ميكنم ولي نه به حد و اندازه قديما ، بيشتر شده 360!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or