سن دارندگان کنسول XBox360

• Thread starter Thread starter Rainbow
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سن شما

• زیـر 12 سال

رای‌ها: 25 1.6%
  • 12 تا 14 سال

رای‌ها: 93 5.8%
  • 14 تا 16 سال

رای‌ها: 242 15.1%
  • 16 تا 18 سال

رای‌ها: 279 17.4%
  • بالای 18 سال

رای‌ها: 967 60.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,606
انشاالله كه همه در كنار هم تا عمر داريم Gamer بمونيم و حالشو ببريم ... :biggrin1:

خودتو قاطی ما نکن .. تو اگر یکبار این بازی های که داری رو تا آخر ببری شک نکن که به دیار باقی میشتافی..:biggrin1:

روزی بیشتر از 5 ساعت بازی کنی دیگه حماقت کردی.. (البته من خودم فقط روزی 5 ساعت تو لایوم)

من که مجردم
اما دوستم که همسن منه متاهله و ایکس باکسو از زنش بیشتر دوست داره و اینو 100 بار جلو زنش گفته
بابا دوستت ايول داره
من كه جا زنش بودم ميرفتم محرم رو ميزاشتم اجرا و 360 رو ماله خودم ميكردم!!!

62/10/13
1984
منم یکی از بزرگ دارندگان XBOX باشم
یه حالی میده از سر کار خسته بشینی پای کنسول،البته اگه شام داشته باشی دیگه اصلن نگران نیستی

62/10/13
1984
منم یکی از بزرگ دارندگان XBOX باشم
یه حالی میده از سر کار خسته بشینی پای کنسول،البته اگه شام داشته باشی دیگه اصلن نگران نیستی

من متولد 1370/06/23 هستم.

می گم کسی به شما گیر نمیده با این سن بازی می کنین.من 17سالمه کلی حرف می شنوم هی می گن تو هنوز داری بازی می کنی!!!(بابام می گه تو اخر کور می شی من می دونم:biggrin1:)

بنده هم 22 سالمه ... تو خونه وقتی منو در حال بازی میبینن چه با کنسول یا با کامپیوتر مخصوصا بابام منو با یه پسر دایی دارم 12 سالشه همش منو با اون مقایسه میکنن :mad: یه حرصی میخورم وقتی اینو میگن :( ولی دیگه اینقدر گفتن دیگه عادی شده :cheesygri پوست کلفت شدیم دیگه :laughing: آخه نمیدونن چه حالی میده اصلا درک نمیکنن ادمو :evil:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or