سلام ps4 من مشکلاتی داره اگه میشه کمکم کنید

Alirezaw3

عضو جدید
Nov 13, 2019
1
سلام تازه شیش ماه نشده که ps4 خریدم که وسط بازی یهو کرش میشه یا تو منو همش هنگ میکنه در داخل بازی خیلی گرافیگش بی کیفیت بعد رفته رفته درست میشه یبار ام بود که قفل کرد توی منو از پریز کشیدمش تا تونستم خاموش کنم بعد که دوباره روشن کردم زده بود can not start ps4 بعدش فرمت کردم تا تونستم ps4 بیارم بالا ولی الانم گیر میکنع و خیلی هنگ میکنع انگار cpu پنتیوم بستن روش ممنون میشم اگه کمکم کنید

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
سلام.. اگه دستگاهت کپی خوره .. پس بهتره از کپی خور بودن در بیاری. چون ایراداتی مثل افت فریم - خود به خود خاموش شدن.. فریز کردن بازی توی PS4 های کپی خور وجود داره
اگر هم کپی خور نیست بهتره هاردشو عوض کنی و یه فیرم ویر بزنی.. احتمال زیاد درست بشه

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
تمیز کردی؟ اگر نه حتما با بلوئِر (از این دستگاه هایی که باد میزنه و باهاش کیس کامپیوتر رو تمیز میکنن) تمیزش کن

برای منم یه مدت خیلی کند شده بود، هنگ هم میکرد یکم، بعد تمیزش کردم خیلی خوب شد

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
تمیز کردی؟ اگر نه حتما با بلوئِر (از این دستگاه هایی که باد میزنه و باهاش کیس کامپیوتر رو تمیز میکنن) تمیزش کن

برای منم یه مدت خیلی کند شده بود، هنگ هم میکرد یکم، بعد تمیزش کردم خیلی خوب شد
دوستان عزیز شما شانس اوردی یا احتمالا دستگاه بادت ضعیف بود تو موارد بسیاری مشاهده کردم کاربران زیادی خرابی کنسولشون به خاطر دستگاه باد بوده به ایسی ها و فن و ...اسیب جوی می زنه مهمترین ضربش به بلوری دستگاهه که هرچی خاکه میره تو بلوریه متاسفانه ps4به شدت بد تهویه شده خاک به راحتی به درون نفوذ می کنه

• Like
Reactions: Play4Fun_0

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
سلام تازه شیش ماه نشده که ps4 خریدم که وسط بازی یهو کرش میشه یا تو منو همش هنگ میکنه در داخل بازی خیلی گرافیگش بی کیفیت بعد رفته رفته درست میشه یبار ام بود که قفل کرد توی منو از پریز کشیدمش تا تونستم خاموش کنم بعد که دوباره روشن کردم زده بود can not start ps4 بعدش فرمت کردم تا تونستم ps4 بیارم بالا ولی الانم گیر میکنع و خیلی هنگ میکنع انگار cpu پنتیوم بستن روش ممنون میشم اگه کمکم کنید
شما مشکلت دوحالته یا به قول دوستمون از هکه دستگاته یا سخت افزاری مال خمیر سلیکون هسته بگیر تادلایل متعدد کثیفی خاک که می تونه رو خمیر سلیکون، بسته شدن دریچه ها برای گرفتن باد ،اگه کچی خوره دستگاتو فرمت کن بتونی فایل های اموزشی باز بسته کردن ps4نگاه کن دستگاه رو تمیز کن برای تمیز کردن حتما باز شود که لازم به ذکر که پلمب باز می شه ونکته بعد در صورت بررسی خمیر سلیکن جنس در جه یک بگیر بزن رو cpuاینشالا درست بشه نشانه فهمیدنش هم دور فن غیر عادی داغ کردن

meysamsh6374

کاربر سایت
Dec 22, 2019
3
می شه شما باید یه اکانت یوزر بسازی بعد سویچ کنی می شناسه دسته رو
منظورم اینه که از یک درگاه دسته سینک میشه چراغش ابی میشه ولی اون یکی قطعه چراغ شارژ شدن دسته هم روشن نمیشه مثل اینکه پورت یو اس پی از کار افتاده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر