سری بازی MLB The Show از این به بعد در انحصار کنسولهای PlayStation باقی نخواهد ماند

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
MLB-Show_12-09-19.jpg

سری بازی موفق MLB The Show طبق قرارداد جدیدی که بین انجمن صنفی، سازمان لیگ Baseball و سونی انعقاد شده است از این به بعد در انحصار کنسولهای PlayStation باقی نخواهد ماند و SIE San Diego به عنوان توسعه دهنده موظف است که این سری را حداقل از سال 2021 برای دیگر پلتفرمها نیز منتشر کند
جزییات بیشتر پیرامون این مطلب بعدا به اشتراک گذاشته خواهد شد؛ البته اکانتهای ماکروسافت و همچنین نینتندو خبر مربوطه را در توییتر خود بازنشر نموده اند

سونی امسال، بیستمین سالی است که این سری را به عنوان یک انحصاری برای کنسولهای خود منتشر می کند و MLB The Show 20 همراه بود با جشن بیست سالگی این فرانچایز .

Source: Gematsu

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
انحصاری؟؟ واقعا همچنان امید دارید سونی انحصاری بسازه... دیر یا زود باقی بازی هاش هم منتشر میکنه، حداقل برای pc
منم از تمدید قرارداد به این چرتی بدم آمد تا وقتی این سایت هست اتفاقی نمی افته مخصوصا با جیم رایان فکر میکنید دلیل بیرون کردن لیدن چی بوده؟ این کار لیدن اصلا شک نکنید البته شاید درست بگی چون سونی گفت مطمئن نیست ps5 آ[رین کنسولشه یا نه
Only On PlayStation
رحم نکردن... درجا سفره رو پهن کردن :D
مخصوصا برای نینتندو که آمریکا بازار اصلیشه بعد ژاپن، داشتن MLB قشنگ از خداشونه
واس همینه ما داریم میسوزیم :D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
:))
کجا مایکرسافت مسخره کردم :-??
بحث من رفتار های فن های مایکروسافت
خود مایکروسافت رسما تبلیغ میکنه gears 5 روی موبایل بازی کنید مشکلی نیست
در مقابل اگه همین الان سونی اعلام کنه ps now برای اندورید عرضه میشه
یک دقیقه بعد بازیسنتر
god of war از انحصار ps4 رهایی یافت
عرضه uncharted 4 بر روی تلفن های هوشمند

والا خود شما همین چند روز از سر همین خوشگل کاریا تیتر خوشگل زدی one X شکست بزرگ ماکروسافت =))=))=)):D
خوبه اگه ایرادی دیده میشه و گرفته میشه اول ی نگاه به خودمون بندازیم
بشخصه نه هیچ وقت با این مدل رفتاری موافق بودم نه حمایت کردم که فلان بازی هم رهایی یافت :D=))
واقعا این رفتارا و تیترا چیپ هست و بیشتر از اینکه محتوا رو برسونه مدل رفتاری طرف رو نشون میده

• Like
Reactions: snOOpy ::.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
پیروی این قضایا :

screenshot-twitter.com-2019.12.11-00_44_25.png

روی اپیک استور توسط خود سونی برا PC همزمان منتشر میشه این عنوان قبلا به صورت انحصاری معرفی شده بود الان میشه گفت بزرگترین بازیی که اخیرا خود سونی رو PC ناشرش هست خلاصه اینکه سونی تردپارتی ها رو شل کرده واسه PC منتشر میکنه یـ چیز مسلم هستش با این حال هنوزم معتقدم فرست پارتی ها رو به خاطر مبحث کنسول سلر عمرا منتشر کنه ....

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
پیروی این قضایا :

View attachment 124536

روی اپیک استور توسط خود سونی برا PC همزمان منتشر میشه این عنوان قبلا به صورت انحصاری معرفی شده بود الان میشه گفت بزرگترین بازیی که اخیرا خود سونی رو PC ناشرش هست خلاصه اینکه سونی تردپارتی ها رو شل کرده واسه PC منتشر میکنه یـ چیز مسلم هستش با این حال هنوزم معتقدم فرست پارتی ها رو به خاطر مبحث کنسول سلر عمرا منتشر کنه ....
با اینکه من کاملا بعید میدونم اون بازیا هم انحصاری بمونن،یه چیزی هست به اسم ارزش خرید،،، برای چهار تا بازی که آدم نمیره یه کنسول بخره، وقتی تو ژانر مورد علاقت انحصاری نداره، نمیره کنسول بخره، وقتی سرمایه گذاری نمیکنه ابلهانست بره کنسول بخره... نمیشه که من با محدود کردن خودم سالی دو تا بازی بکنم.. ولی سونی ذره ای ارزش برای این حمایت قائل نشه... از این بحث ها بیایم بیرون هم الان کابرای ps باید برای پریدیتور پول پلاس بدن، کاربرای اپیک نه؟؟؟

به شخصه شده هر جور شده پول یه pc رو جمع میکنم، ولی میشینم یه دل سیر بازی می‌کنم تو این وضعیت اقتصادی... یه بازی 2019 رو من هنوز نگرفتم، نشد که بشه این وضع... با چهار تا فرست پارتی که هر 6 سال یه بار یه بازی میدن که نمیشه مخاطب رو راضی نگه داشت، به فرض محال اینکه انحصاری باقی بمونن...
سونی داره چاه خودش رو میکنه و یه چیز طبیعی هم هست، کافیه به سایر بخش های این شرکت نگاه کنید که چطور بعد درخشش یا توسط رقبا یا سیاست های احمقانه کنار زده شدن...

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
:))
کجا مایکرسافت مسخره کردم :-??
بحث من رفتار های فن های مایکروسافت
خود مایکروسافت رسما تبلیغ میکنه gears 5 روی موبایل بازی کنید مشکلی نیست
در مقابل اگه همین الان سونی اعلام کنه ps now برای اندورید عرضه میشه
یک دقیقه بعد بازیسنتر
god of war از انحصار ps4 رهایی یافت
عرضه uncharted 4 بر روی تلفن های هوشمند

ببین عزیز من سعی میکنم تاحد ممکن و حوصله واضح توضیح بدم و امیدوارم شما در پاسخ به مغلطه و گذاشتن لینک های بی سر و ته روی نیاورید و سعی کنید مسله رو تحلیل کنید

از قدیم الیام از هیلو گرفته تا نسخه اول گیرز و بعدها الن ویک و ... انحصاریهای اکس باکس براساس شرایط مختلف بعضا روی پی سی عرضه میشدند (که واضح تر ربط مستقیم به فروش اثر و سیستم سلر بودنش داشت) تا بازیهای موج اول مثل رایز و ددرایزینگ 3 و یکی دوتا دیگه. این عرضه نامنظم و سیاست نسبتا نامشخص انحصاری ها بر روی پی سی دنباله دار بود تا سال 2016 (که از سال 2014 اسپنسر برنامه ریزی میکرده براش) کوانتوم بریک به صورت همزمان روی پی سی و اکس باکس وان عرضه شد و به دارنده های نسخه One کد نسخه پی سی رو میدادند که باعث شکل گیری cross buy به شکل جدی شد. در E3 همون سال 2016 مایکروسافت آب پاکی رو ریخت روی دست همه FH3 و Geow 4 روی پی سی و X1 به صورت همزمان با ویژگی cross buy عرضه شدند.

خوب و یا بد مایکروسافت E3 سال 2016 تکلیف خودش رو با فن هاش مشخص کرد و با ویژگی های Cross buy، cross play و ... از بحث انحصاری کنسولی خارج شد و به سمت اکوسیستم روی اورد. (که البته شما نبودی اینجا و دوستان ps فن قدیمی مثل ماکان و بنجان و ... این بحث اکوسیستم رو حسابی مسخره میکردند)

من و x و y که اکس باکس فن باقی موندیم، تکلیف مون مشخص هست که با یک کنسول و انحصاری اون سخت افزار طرف نیستیم. بلکه مشتری یک اکوسیستم هستیم که رشد کرد سرویس Xbox Game Pass ازتوش سردراورد و بعد عرضه روز اول بازیها بر روی گیم پس و بعد عرضه اش برای پی سی و سرویس فوق العاده Xbox Game Pass Ultimate که گلد و گیم پس برای پی سی و اکس باکس رو فقط با ماهی 15 دلار به ما ارائه میده. و الان وارد مرحله بعدی شدیم که تمام این سرویس ها قراره با کلاد ترکیب بشه.(که شده)

ولی وضعیت سونی متفاوت هست. شان لیدن به عنوان رییس کل پلی استیشن روی استیج E3 سال 2018 قبل از نمایش اسپایدرمن از واژه انحصاری واقعی استفاده میکنه و الان یکسال نگذشته چپ و راست انحصاری های بزرگ سونی که سالها تبلیغ شدند مثل دیترویت و دث استرندینگ برای پی سی تایید و عرضه شدند. و حتی بازیهایی مثل GoW و U4 و بلادبورن هم از طریق کلاد روی پی سی قابل تجربه اند.

در کل این سونی بیشتر شبیه به مایکروسافت دهه پیش شده که بازیهایی که فوق العاده میفروختند در انحصار کنسول باقی میموندند، بازیهای کم فروش تر دو پلتفرمه میشدند و در نهایت یکسری انحصاری زمانی از ترد پارتی ها.

امیدوارم متوجه شده باشید و اگر قرار به پاسخ هست به فرستادن عکس های بی معنی و بدون توضیح اکتفا نکنید که نشون میده صرفا دنباله وقت هدر دادن هستید.

آخرین ویرایش:

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
پیروی این قضایا :

View attachment 124536

من لحظه تایید بازیای کوانتیک دریم گفتم به زودی تمام بازیای سونی رو pc میان ولی فنا سونی حمله کنان نه آقا و فلان بیسار
2 سال دیگه همین موقع تمام بازیای ps رو pc اومدن حالا ps نه انحصاری داره نه سرویس درست حسابی واقعا دیگه با هیچ عقل منطقی خریدش توجیه نداره مگه فقط به خاطر قیمتش که همونم تو ایران با بازیای یک میلیون معنی نداره من که شخصا با شروع نسل بعد میرم سمت pc
الان حساب کن طرف رو اپیک استور مفت آنلاین بازی تجربه میکنه ما باید 60 دلار پول پلاس بدیم فکر کنم سونی ملت رو جدیدا با گاو اشتباه گرفته !

• Like
Reactions: vaan 2

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
ببین عزیز من سعی میکنم تاحد ممکن و حوصله واضح توضیح بدم و امیدوارم شما در پاسخ به مغلطه و گذاشتن لینک های بی سر و ته روی نیاورید و سعی کنید مسله رو تحلیل کنید

از قدیم الیام از هیلو گرفته تا نسخه اول گیرز و بعدها الن ویک و ... انحصاریهای اکس باکس براساس شرایط مختلف بعضا روی پی سی عرضه میشدند (که واضح تر ربط مستقیم به فروش اثر و سیستم سلر بودنش داشت) تا بازیهای موج اول مثل رایز و ددرایزینگ 3 و یکی دوتا دیگه. این عرضه نامنظم و سیاست نسبتا نامشخص انحصاری ها بر روی پی سی دنباله دار بود تا سال 2016 (که از سال 2014 اسپنسر برنامه ریزی میکرده براش) کوانتوم بریک به صورت همزمان روی پی سی و اکس باکس وان عرضه شد و به دارنده های نسخه One کد نسخه پی سی رو میدادند که باعث شکل گیری cross buy به شکل جدی شد. در E3 همون سال 2016 مایکروسافت آب پاکی رو ریخت روی دست همه FH3 و Geow 4 روی پی سی و X1 به صورت همزمان با ویژگی cross buy عرضه شدند.

خوب و یا بد مایکروسافت E3 سال 2016 تکلیف خودش رو با فن هاش مشخص کرد و با ویژگی های Cross buy، cross play و ... از بحث انحصاری کنسولی خارج شد و به سمت اکوسیستم روی اورد. (که البته شما نبودی اینجا و دوستان ps فن قدیمی مثل ماکان و بنجان و ... این بحث اکوسیستم رو حسابی مسخره میکردند)

من و x و y که اکس باکس فن باقی موندیم، تکلیف مون مشخص هست که با یک کنسول و انحصاری اون سخت افزار طرف نیستیم. بلکه مشتری یک اکوسیستم هستیم که رشد کرد سرویس Xbox Game Pass ازتوش سردراورد و بعد عرضه روز اول بازیها بر روی گیم پس و بعد عرضه اش برای پی سی و سرویس فوق العاده Xbox Game Pass Ultimate که گلد و گیم پس برای پی سی و اکس باکس رو فقط با ماهی 15 دلار به ما ارائه میده. و الان وارد مرحله بعدی شدیم که تمام این سرویس ها قراره با کلاد ترکیب بشه.(که شده)

ولی وضعیت سونی متفاوت هست. شان لیدن به عنوان رییس کل پلی استیشن روی استیج E3 سال 2018 قبل از نمایش اسپایدرمن به از واژه انحصاری واقعی استفاده میکنه و الان یکسال نگذشته چپ و راست انحصاری های بزرگ سونی که سالها تبلیغ شدند مثل دیترویت و دث استرندینگ برای پی سی تایید و عرضه شدند. و حتی بازیهایی مثل GoW و U4 و بلادبورن هم از طریق کلاد روی پی سی قابل تجربه اند.

در کل این سونی بیشتر شبیه به مایکروسافت دهه پیش شده که بازیهایی که فوق العاده میفروختند در انحصار کنسول باقی میموندند، بازیهای کم فروش تر دو پلتفرمه میشدند و در نهایت یکسری انحصاری زمانی از ترد پارتی ها.

امیدوارم متوجه شده باشید و اگر قرار به پاسخ هست به فرستادن عکس های بی معنی و بدون توضیح اکتفا نکنید که نشون میده صرفا دنباله وقت هدر دادن هستید.

steam هم جز اکوسیستم مایکروسافت ؟

-----------------------------

اولا که شان لیدن سال 2018 مدیر استودیوهای بازی‌سازی سونی بود جان کودرا مدیر عامل پلی استیشن بود هر دو رفتن
اون زمان که شان لیدن صحبت از انحصاری واقعی کرد e3 2018 و الان اواخر 2019 پلی استیشن تغییرات مدیریتی بسیاری کرده
طبیعیه با تغییر تصمیم گیرنده های اصلی برخی سیاست ها هم تغییر کنه
اون زمان با اون مدیریت سیاست سونی صرفا انحصاری ها بود امروز کسب سود بیشتر از بازی های قدیمی تر
مثلا 10 ها میلیون نفر با شبیه ساز های مثل ppsspp و pcsx1/2 بازی انحصاری سونی تجربه کردن بدون اینکه سودی به سونی به عنوان خالق برسه
اگه 5 سال پیش God of War Saga روی steam عرضه می کرد به راحتی 5 تا 10 میلیون نسخه فروش می رفت

--------------------------
بله سونی داره شبیه مایکروسافت دوران 360 میشه چون چاره دیگه ای نداره
زمان تغییر کرده نسل جدید گیمر ها بیشتر بدنبال بازی انلاین و دوران کنسول ها رو به پایان داریم به دورانی نزدیک می شیم که استودیو بازی سازی دیگه برای انتشار بازی ها به کنسول ها وابسته نیستن می تونن و استور خودشون راه اندازی کنن
سونی هم مجبور سیاست ها خودش تغییر بده
-------------------------------------
اگه اجرای این سیاست ها برای مایکروسافت مشکلی نداره پس برای سونی هم مشکلی نیست
قبول داری ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
بازی بیسبال هم در کشور ژاپن به شدت محبوب هستش و کلی طرفدار داره ....
سر همین ما رو هم هایپ کردن:))
الان دارم انیمه Major و Diamond no Ace رو میبینم، به شخصه خیلی دوست دارم بشینم پای MLB مخصوصا که مجانی شده...
ولی وقت نمیشه :|

یکم Strike Out و هوم ران و ... بگیریم روحمون شاد بشه:))
خیلی هم تعریف MLB و اون مودی که جای یک بازیکن بازی میکنی رو شنیدم:|

• Like
Reactions: Romell

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
پیروی این قضایا :

View attachment 124536

نه میخوای همین فردا لست آف است ۲ بیاره برای pc تاریخ بزنه معلومه همچین کاری نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر