سری بازیهای Prince Of Persia در استراحت به سر میبرند.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

به گفته یوبی سافت آنها در حال استراحت دادن به سری بازیهای Prince Of Persia هست تا در آینده جهتگیری این سری را مشخص کنند.
در مصاحبه ای با سایت IGN رییس استدیو یوبی سافت مونترال Yannis Mallat توضیح داد که جای نگرانی برای طرفداران این فرنچایز وجود ندارد زیرا این اولین بار نیست که آنها استراحتی طولانی مدت برای این سری در نظر میگیرنند.
او در گفته هایش ادامه داد که مسئولیت یک استدیو کار دشواریست و توجه به نظرات مردم و خواسته ی آنها جز اصلی آن است بنابراین منطقی است که در حال حاضر بگوییم این سری در استراحت به سر میبرد هرچند ما در گذشته هم این گونه صحبتها را برای عنوانهای دیگر به کار برده ایم اما ناگهان دست به معرفی عنوان جدیدی از آن سری زده ایم زیرا در آن لحظه تیم ما مشتاق به ساخت نسخه جدید بوده است.به هرحال ما گاهی در عرضه یک عنوان تکرار میورزیم و گاهی هم به آن توقفی برای رشد کردن یا استراحت کردن می دهیم.
وی اضافه کرد که با صحبتهایش اصلا قصد ترساندن طرفداران POP را ندارد زیرا آنها در آینده راهی برای سرگرم کردن طرفداران این عنوان پیدا می کنند به هرحال این سری یکی از فرنچایزهای اصلی یوبی سافت است.بنابراین طرفداران مطمئن باشند به محض اینکه چیزی در مورد این سری برای نشان دادن باشد به نمایش در می آید.
آخرین شماره از این سری The Forgotten Sands نام داشت و در سال 2010 عرضه شد.

منبع

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
بیاید این اسکرین شات ها رو نگاه کنید که دل تون بسوزه!
pghwhfmvo1aqn72dnd8d.gif

یادش به خیر اون موقع ها چقدر همه به UBI به خاطر عرضه یه همچین گیم تک و خلاقانه ای احترام می ذاشتند! UBI اون موقع کجا، UBI الان کجا...
sigh.gif

من هم با نظر بچه هایی که میگن سه تا نسخه The Sands of Time و Warrior Within و The Two Thrones قوی ترین بازی های سری بودند موافقم. این سه تا انقدر عالی بودند که واقعا به سختی میشه یکی شون رو به عنوان بهترین انتخاب کرد (خودم The Sands of Time رو انتخاب می کنم، چون تفاوتش با نسخه های قبلی پرنس خیلی زیاد بود).

امیدوارم اگه نسخه جدیدی می خواد بیاد کیفیت اون سه تا رو داشته باشه.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,943
نام
حسین
[h=2]سری بازیهای Prince Of Persia در استراحت به سر میبرند.[/h]
واقعا شرکت ها چقدر با هم فقط دارن یکی مثل ubiدر حال استراحت دادن به ipهست یکی دیگه هر سال کالاف میده بیرون !

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
فقط بگم که یوبی سافت خاک بر سرت که ترکوندی این IP رو .

98367558092531891124.jpg

وقتی POP WW رو تموم کردم و در هنگ کامل به سر میبردم. چه داستانی داشت. چه گیم پلیی داشت. عجب طراحی مراحلی داشت در هر دو حالت حال و گذشته. واقعا کیف میکردی وقتی بازیش میکردی. شاید در اون سبک هیچ بازی ای تا حالا در اون حد داستان نداشتن اون زمان. اصلا انقلابی بود واسه خودش. حالا بعد از تموم کردنش که فهمیدیم پایان اصلی رو ندیدیم چقدر ذوق زده شدیم که بشینیم دوباره بازی کنیم واسه پایان اصلیش. Dahaka و و و و ... بیخیال داغ دلمون تازه شد :|

:) منم یه 5-6 بار معمولی تمومش کرده بودم..تا اینکه یه روز نشستم بررسی کردم و دیدم که ای بابا آخر این WW که اصلا با اول T2T نمیخونه :| بلاخره فهمیدم که آره..باید تمامی آپگرید هاشو بگیری...دیگه پدر خودمو در آوردم و به زور همشونو پیدا کردم...چه مکافاتی بود..هی باید زمانو عوض کنی تا بتونی آپگریدها رو بگیری...الان فکر نکنم بتونم دوباره انجامش بدم :)

فقط کیف کردم وقتی داهاکارو حالشو گرفتم....اون تریلر CG آخرش هم چیز نایسی بود :>
این تیکه از سخن dark prince خیلی با حاله :
All that is yours, is rightfully mine and mine it will be

ای کاش یوبی گوش میکرد و یه پرنس خوب دست ملت میداد :|

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
واقعا شرکت ها چقدر با هم فقط دارن یکی مثل ubiدر حال استراحت دادن به ipهست یکی دیگه هر سال کالاف میده بیرون !

یوبی هم چون اسسین رو داره که هر سال بده به پرینس استراحت میده وگرنه اینم هر ساله میشد!!:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
فقط بگم که یوبی سافت خاک بر سرت که ترکوندی این IP رو .

98367558092531891124.jpg

وقتی POP WW رو تموم کردم و در هنگ کامل به سر میبردم. چه داستانی داشت. چه گیم پلیی داشت. عجب طراحی مراحلی داشت در هر دو حالت حال و گذشته. واقعا کیف میکردی وقتی بازیش میکردی. شاید در اون سبک هیچ بازی ای تا حالا در اون حد داستان نداشتن اون زمان. اصلا انقلابی بود واسه خودش. حالا بعد از تموم کردنش که فهمیدیم پایان اصلی رو ندیدیم چقدر ذوق زده شدیم که بشینیم دوباره بازی کنیم واسه پایان اصلیش. Dahaka و و و و ... بیخیال داغ دلمون تازه شد :|
اونها فقط دنبال پولی. وقتی دیدن PoP نمی تونه مثل Assassin's Creed باشه تصمیم گرفتن دیگه نسازنش. دقیقا یادمه 2 سال پیش خود ubi گفت سری Prince of Persia برای ما چندان پول ساز نیست واسه همین فعلا نمی خوایم ادامه اش بدیم.

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
اصلا 3 تای اول پرنس رو بازی کردی؟! اون موقع که اومده بود واسه خودش شاهکاری بود!

بله که بازی کردم! ادامه اون سه گانه همین Forgotten Sands بود که تکراری میزد یه نمه!
2008 PoP اگه ایراداتشو برطرف کنن یه حرکت نویی در این سریه. یه سه گانه جدید...

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
بله که بازی کردم! ادامه اون سه گانه همین Forgotten Sands بود که تکراری میزد یه نمه!
دوتا نکته:
1- اینکه Forgotten Sands ادامه ی سه گانه نبود، داستانش در فاصله ی بین Sands of Time و Warrior Within اتفاق میفتاد.
2- اینکه اصلا سیستم مبارزات و پلتفرمینگ و داستان و غیره ـش زمین تا آسمون با سه گانه فرق میکرد و اصلا نمیشه از روی FS بخوای در مورد کیفیت سه گانه نظر بدی.
من حرف دوستمون GrAy MooN رو تصحیح میکنم که فقط اون موقع شاهکار نبود، هنوزم واسه خودش شاهکاره.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
دوتا نکته:
1- اینکه Forgotten Sands ادامه ی سه گانه نبود، داستانش در فاصله ی بین Sands of Time و Warrior Within اتفاق میفتاد.
2- اینکه اصلا سیستم مبارزات و پلتفرمینگ و داستان و غیره ـش زمین تا آسمون با سه گانه فرق میکرد و اصلا نمیشه از روی FS بخوای در مورد کیفیت سه گانه نظر بدی.
من حرف دوستمون GrAy MooN رو تصحیح میکنم که فقط اون موقع شاهکار نبود، هنوزم واسه خودش شاهکاره.

در واقع Forgotten Sands اون حفره ی داستانی بین SoT و WW رو پُر کرد و مشخص شد که چه بلایی بر سر پرنس خوش اخلاق و شوخ اومد که تبدیل به اون موجود خطرناک ِ WW شد :d

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
بچه ها مثل devil may cry HD collection که نسخه های 1تا 3 رو HD کردن و میتونیم بازی کنیم برای این سری های اول پرنس 1 تا 3 هم همچین چیزی هست یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر