سریال The Last of Us

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
جفری پرایس ، موری بارتلت ، کان اونیل به جمع بازیگران سریال The Last Of Us اضافه شدن

جفری پرایس ، صداپیشه و بازیگر تامی در بازی The Last of Us ، قرار است در نقش شخصیت متفاوتی در مقابل پدرو پاسکال ، بلا رمزی و گابریل لونا در سریال TLOU ایفای نقش کند.
جفری قرار است نقش یک فرد شورشی به نام Perry را بازی کند که در منطقه قرنطینه زندگی می کند
کان اونیل در تقش Bill و موری بارتلت در نقش Frank پارتنر بیل بازی خواهند کرد

DDD.png
Untitled.png

آخرین ویرایش:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
جفری پرایس ، صداپیشه و بازیگر تامی در بازی The Last of Us ، قرار است در نقش شخصیت متفاوتی در مقابل پدرو پاسکال ، بلا رمزی و گابریل لونا در سریال TLOU ایفای نقش کند.
چرا همچین میکنن؟ :D بنده خدا زمان عرضه تا ماه ها بعد داشت با نقش تامی زندگی میکرد. :D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
بَه بَه بانو آنا ترو یا همون الیویای سریال Fringe هم به TLoU ملحق شد! :D در نقش تِس.

sadcx_x088.jpg

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بَه بَه بانو آنا ترو یا همون الیویای سریال Fringe هم به TLoU ملحق شد! :D در نقش تِس.

sadcx_x088.jpg
اصلا به لایک نمیشه بسنده کرد باید کامنت داد!!
لذت بخش ترین خبر ممکنه بود 😍
تا دیدمش یهو رفتم به خاطرات یک قرن پیشش با والتر بیشاپ:((

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی

sadcx_x088.jpg

به به آنا جان :D چه خاطراتی از سریال Fringe برام زنده شد 😍

لطفا بفرمایید نقشش رو در سریال بیشتر کنن :D

tenor.gif

Albert Camus

Nothing But Video Games
کاربر سایت
Mar 15, 2008
186
نام
علیرضا
کاش حضور Tess توی سریال خیلی بیشتر از حضورش توی بازی باشه. :D
به نظرم این اتفاق خواهد افتاد؛ اصلا بیشترین انتظاری که از این سریال میره، جدای از بحث القای حس بازی به مخاطب و وفاداری زیادش به بازی اصلی، پرداختن بیشتر به NPCها و گذشته‌ و حالشونه. TLoU هم که پکیج NPCهای درجه یک و به یادموندنی بود.
از اون‌جایی که احتمالاً سریال در نهایت مقدمات Part 3 رو فراهم میکنه (امیدوارم که اینطور باشه)، دیشب داشتم به این فکر می‌کردم که بعد از تماشای آخرین اپیزود سریال، چه پیش‌بینی‌ها و حدس‌هایی که راجع به Part 3 به ذهنمون خطور نخواهد کرد!8-> یعنی یه جوری بمونیم تو خماری TLoU بعدی که خرج و مخارج زندگی از هم از یادمون بره! به به:>:D

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563

sadcx_x088.jpg
خیلیم عالی, البته تا جایی که یادمه صداپیشش هم بهش میخورد که برای سریال بیارنش, اما ایشون بهترن :D

حالا فقط منده که بازیگران
سم , هنری , رایلی , دیوید و شاید وینسون (سربازی که به الی اسب سواری یاد داد) رو انتخاب کنن.

• Like
Reactions: only sony and Evil

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
من فکر میکنم در نهایت برخلاف این همه جنگ و دعوای ما بر سر انتخاب نقش های جوئل و الی ... یک چنان سریالی بسازن که برای فصل دوم له له بزنیم و سه دسته افراد مختلف داشته باشیم در پایان:

دسته اول عاشقان گیم که دیوانه سریال شدن و الان TLOU براشون به سه بخش بازی اول ، بازی دوم و سریال تقسیم میشه ... هی بین اینا سوئیچ میشن برای بار چندم میرن قبل شروع سریال بازی ها رو تموم میکنن بعد از سریال دوباره تماشا میکنن

دسته دوم کسایی هستن که با دیدن سریال دیوانه جزئیات و داستان و شخصیت پردازی میشن و میرن بازی رو تجربه میکنن و بیشتر از قبل خوششون میاد

دسته سوم کسایی هستن که کلا با بازی حال میکنن به سریال به چشم یک ضد حال نگاه میکنن و خب خودشون ضرر خواهند کرد حتما

من که جزو دسته اولم :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر