سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

salamati_fabrika

کاربر سایت
May 21, 2019
5
بهترین پایان برای بهترین سریال!
تمامش سورپرایز بود
حال کردم فن های دنریس و جان اسنو ضد حال خوردن و به خواسته هاشون نرسیدن!
خدایا شکرت

ولی من هنوز تو کف تیزر فصل هشت موندم که الکی بود ولی از توش میشد یه چیز خفن در آورد که تو تاریخ هالیوود موندگار بشه!

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دقیقا همین پایانی که ۳هفته پیش اسپویل شده بود . خیلی جالبه مو به مو عین همون شد.
من حال نکردم‌ یاد داستانهای سیندرلا و والت دیزنی افتادم. تو این فصل بهترین قسمت قسمته ۵بود .
خیلی لوس تموم شد .
خیلی بچگانه .. مثلا اژدها صندلی رو سوزوند ... خخخخخ چقدر بچگانه ..
مثلا تو دلش گفته این‌ میز و صندلیها به کسی وفادار نبوده چیه بخاطر این‌صندلی خودتو کشتی بزار بسوزونمش ...تو چی میفهمی اخه.
دراگون دانا و خردمند .
آریا ماجراجو که با تصمیمش هیجان رو برای مخاطبان زیر ۱۸سال به ارمغان اورد
ملکه شدن خواهرش که واقعا آرزوی تمام دخترانی که دوست دارن پرنسس بشن و شوهرشون با اسب سفید بیاد برآورده شد
جان اسنو خوار و بی ارزش شد مثلا پادشاهه خخخخخ
اون برن عقب مونده که خیلی خردمند و کم حرف شده میاد با ایمپ لج بازی میکنی.عین خالی بازی دخترا
اگه تو معاون من نمیشی منم‌پادشاه نمیشم عیش اوشش وووی
بخدا بالا اوردم پایان بشدت مزخرف و بچگانه بود انگار داری کارتن‌میبینی .واقعا به شعور مخاطب بزرگسال سریال توهین شد .برا بچها و تین‌ایجرا که احتمالا خیلی خوش آیند بوده

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام
دوستان اینچا تاپیک سریال هست .
درباره کتاب اگر میخواید صحبت کنین تو تگ اسپویلر همراه با مختصات دقیق در عنوان اسپویلر باشه لطفاً .
حالا یه سری اشارات کلی به کتاب مشکلی نداره ولی بعضی دوستان خیلی جزئی و ریز به ریز صحبت میکنن درباره کتاب که قطعاً برای اونایی که هنوز نخوندن کتاب رو اذیت کنندست .
گفتنش فایده نداره .وقتی کل سریالو ماه پیش اینجا اسپویل کردن (هرچند پاک‌کردین سریع ولی من و احتمالا چند نفر دیگم‌خوندن ) کتاب که‌پیش کش .من از وقتی اسپویل سریالو دیدم سعی کردم تمام پایانهای که لو رفته رو بخونم . گفتم‌شاید بتونم‌ذهنمو قانع کنم که اون‌پایان واقعی نبوده.
یک‌لحظه چشمم افتاد که برن پادشاه میشه و شوارایی تشکیل میشه ...هنین یک‌خط که بچشمم خورد کافی بود که کل سریالو خراب کنه.
این‌کار تمام لذت سریالو برای من‌نابود کرد .بنظرم‌کسی که سریال یا کتاب براش مهمه نباید وارد این‌تاپیک بشه . تجربه ای شد که واسه سریال بعدی هیچ وقت تو بازیسنتر نیام . اگه ۴نفرو بن‌ میکردین یا حتی گاهی تاپیک رو قفل میکردین یا ارسال کامنت نیازمند تایید مدیرا بود خیلی بهتر بود .
۸فصل سریال این‌همه تایم با یک پست نابود میشه

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دوستان یکی به من بگه که جان اسنو تو کتاب هم اون چاقوها رو میخوره؟اخر سه فصل پیش که ریختن سرش و زنده شد و اینا تو کتابه هست یا مخصوص سریاله.بکی کتاب رو تا جلد اخر خونده به من بگه عاقبت جان در کتاب چی هست؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان یکی به من بگه که جان اسنو تو کتاب هم اون چاقوها رو میخوره؟اخر سه فصل پیش که ریختن سرش و زنده شد و اینا تو کتابه هست یا مخصوص سریاله.بکی کتاب رو تا جلد اخر خونده به من بگه عاقبت جان در کتاب چی هست؟
:/
اینجا تاپیک سریاله یا کتاب؟
بنظرم مدیر محترم این تاپیکو ببنده بهتره

• Like
Reactions: pcgamer

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
فقط یه لحظه تصور کنیم سریال با همچین شکل و شمایلی جلو می‌رفت...

a7ye_d7k--gjx4aak3b2.jpg

وایت‌واکرها رو می‌شد خیلی بیشتر نشون داد و همون‌طور که قبلاً هم گفتم، ماجرا رو به سمتی می‌بردن که اون اتمسفر محشر قسمت سوم توی کل وستروس دیده بشه و به جای اینکه فقط یه ناحیه کوچیک رو شامل بشه، بقیه جاها هم اسیر اون حالت مه و ابر غلیظ بشن و قشنگ اون ترس و وحشت رو حس کنن که دنیا داره به آخر می‌رسه. نه اینکه خیلی راحت لم بدن توی خونه‌هاشون و بعدش هم اگه کسی چیزی در مورد وایت‌واکرها و مُرده‌های متحرک گفت، بهش بخندن و بگن افسانه قشنگی بود! :|
یا همین تقابل سرسی و دنریس می‌تونست خیلی کامل‌تر از اینا باشه، نه اینکه کلهم یه بار حمله کنن و یه اژدها و میساندی از بین برن و توی حمله دوم، دنریس با دروگون همه رو به خاک و خون بکشونه و تمام. خود گلدن کمپانی می‌تونست کلی داستان داشته باشه یا نیروهایی که از جاهای مختلف وستروس جمع بشن برای دفاع از سرسی یا دنریس و... ولی همه‌چیز در عرض چند دقیقه پودر شد رفت هوا!
و البته جنون دنریس که می‌شد ماجراهای جالبی به دنبال داشته باشه و بنده خدا حداقل دو روز طعم خوش سلطنت رو بچشه و حتی بخشی از جنونش بعد از رسیدن به سلطنت شروع بشه، نه اون‌طوری بی‌مقدمه قبل از سلطنت.
باز هم میگم مشکلی با کشته شدن نایت‌کینگ توسط آریا، دیوونه شدن دنریس یا عاقبت جان اسنو نداشتم، ولی امان از این همه عجله.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم

a7ye_d7k--gjx4aak3b2.jpg

وایت‌واکرها رو می‌شد خیلی بیشتر نشون داد و همون‌طور که قبلاً هم گفتم، ماجرا رو به سمتی می‌بردن که اون اتمسفر محشر قسمت سوم توی کل وستروس دیده بشه و به جای اینکه فقط یه ناحیه کوچیک رو شامل بشه، بقیه جاها هم اسیر اون حالت مه و ابر غلیظ بشن و قشنگ اون ترس و وحشت رو حس کنن که دنیا داره به آخر می‌رسه. نه اینکه خیلی راحت لم بدن توی خونه‌هاشون و بعدش هم اگه کسی چیزی در مورد وایت‌واکرها و مُرده‌های متحرک گفت، بهش بخندن و بگن افسانه قشنگی بود! :|
یا همین تقابل سرسی و دنریس می‌تونست خیلی کامل‌تر از اینا باشه، نه اینکه کلهم یه بار حمله کنن و یه اژدها و میساندی از بین برن و توی حمله دوم، دنریس با دروگون همه رو به خاک و خون بکشونه و تمام. خود گلدن کمپانی می‌تونست کلی داستان داشته باشه یا نیروهایی که از جاهای مختلف وستروس جمع بشن برای دفاع از سرسی یا دنریس و... ولی همه‌چیز در عرض چند دقیقه پودر شد رفت هوا!
و البته جنون دنریس که می‌شد ماجراهای جالبی به دنبال داشته باشه و بنده خدا حداقل دو روز طعم خوش سلطنت رو بچشه و حتی بخشی از جنونش بعد از رسیدن به سلطنت شروع بشه، نه اون‌طوری بی‌مقدمه قبل از سلطنت.
باز هم میگم مشکلی با کشته شدن نایت‌کینگ توسط آریا، دیوونه شدن دنریس یا عاقبت جان اسنو نداشتم، ولی امان از این همه عجله.
اگه حمله و جنگ با وایت واکرها رو میزاشتن بعد از قضایای جنگ با سرسی و مد شدن دنریس به نظرم بهتر بود، اینجوری یه راه رستگاری هم برای دنریس باقی میزاشتن و جان هم اینطوری بی خاصیت باقی نمیموند.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,726
نام
کیارش
دقیقا! من به شخصه خیلی دوست داشتم ضایع شدن اون مسترهای سیتادل رو ببینم که سم و قضیه واکرا و کلاغ سه چشم و ... مسخره میکردن :|

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی

a7ye_d7k--gjx4aak3b2.jpg

ای کاش اینجوری ادامش میدادن و تر نمیزدن به سریال با این عظمت
همه خاطراتمون رو با این فصل هشتم نابود کردن نامردا
خیلی حالم گرفته شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر