سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ملیساندرا یکی از زنان سرزمین های سایه یا همون آشایی بود که به بدترین و وحشتناک ترین جادو ها دسترسی دارن
ایشون برای رلهور یا همون خدای روشنایی خدمت میکرد
خدای روشنایی دقیقا نقطه مقابل خدای تاریکی یعنی گریت آدر قرار میگیره
که در سریال نایت کینگ در حقیقت همون گریت آدر تصور شده (!)
ملیساندرا سن خیلی خیلی بالایی داشت و توسط گردنبند جادوییش یجورایی تو یک سن خاص قفلی زده بود
بعد از مرگ شاه شب گردنبند رو باز کرد و پودر شد
تمام.

آقا یه سوال، چرا گردنبد و باز کرد و مرد؟ میتونست که هنوز زنده بمونه

• Like
Reactions: TheGodfather

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
View attachment 105547

ملت که تا اینجا راضی بودن برخلاف تاپیک
با اون هایپی که سر این قسمت کردن که گفتن طولانی ترین قسمته و چندین ماه زمان برده واقعا نمره خوبی نگرقته مخصوصا از منقدین که خیلی مهم هستن قشنگ یکی از بدترین قسمت های کل سریاله

105566

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
یه جا اولای همین قسمت گفت من امروز می میرم. احتمالا رسالت زندگیشو انجام داده بوده دیگه! دیگه دلیلی نداشته زنده موندنش! از این داستانا!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
یکم طول میکشه ویندوزشون بوت شه، اون لحظه توی welcome بودن

دقت کردی بعضی موقع ها مثل اسب میدون ، بعضی موقع ها میرن رو مد سایلنت مخفی کاری (مخفی کاری آریا تو کتابخانه) :D

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
چه ارتباطی با آریا داشته و از کجا می دونست اریا یک کاری می کنه

یکی از قدرت هایی که ساحره های سرخ به دست میارن دیدن حقایق خاصی از آینده دور و نزدیک هستش
مثلا میتونن تو آتیش نگاه کنن و یه سری چیزا ببینن
ملیساندرا خیلی وقت قبل وقتی تو چشم آریا نگاه میکنه آیندشو میبینه

خودشون هم دغدغه اینو داشتن که کارشون قابل پیش بینی نباشه، پس چرا قابل پیش بینی ترین سناریوی احتمالی رو ساختن؟ کشته شدن نایت کینگ توسط آریا از کشته شدنش توسط جان اسنو قابل پیش بینی تر بود که!!!!:))

واقعا نمیفهمم چی شد که اینا فکر کردن این قضیه غیر قابل پیشبینی میشه

بعد از مرگ آدر بزرگ دیگه دلیلی نداشت برای زندگی کردن
کل فلسفه زندگیش همین بود

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
به معنای واقعی کلمه پشم ریزونترین اپیزود بود
موسیقی فوق العاده
اوپنینگ فایتش بینظیر بود
موسیقی رامین جوادی هم که دیگه نیازی به تعریف نداشت
واقعا 50 دقیقه قلبم داشت تند تند میزد.
موسیقی دلهره آور و حضور نایت کینگ ترس رو قشنگ منتقل میکرد
مقایسه با نبرد حرومزاده ها من این نبردو ترجیح میدم.
استرسی که این اپیزود بهم وارد کرد فوق العاده بود
امتیازهای این اپیزود خودش نشوندهنده کیفیت و کارگردانی بینظیر گات هست.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
اولا این که به اون کارگردان قسمت که گفته بود نبرد وینترفل از نبرد هلمز دیپ بزرگتر و خفن تره، باس گفت زر نزن! بار آخرم باشه آشغالاتون رو با ارباب حلقه‌ها مقایسه میکنید! واقعا رو دست اون چیزی که پیتر جکسون ساخت، چیزی نیومده و فکر نکنم بیاد!
درباره خود سریال هم، سریال به یه شکل منطقی آریا رو قاتل نایت کینگ کرد؛ جنگجو و آدمکش باهوش، هنرش هم مخفی و بی‌صدا حرکت کردنه.
ولی کشتن یهویی نایت کینگ واقعا مسخره بود، یه نبرد حماسی دو نفره میطلبید. من خیلی دلم میخواست جان اون شمشیر والریایی رو بزنه تو در و دهن اون اژدها یخیه ولی نشد!
کشته‌های این قسمت هم منطقی بودن. راستی گوست هم مرد، نه؟!
ولی به طور کل من حدسم این بود که بخش خیر و شر و نبرد یخ و آتش، اصل داستان باشه.
این تخت آهنی در درجه دومه.
ولی سریال طور دیگه‌ای برخورد کرد.
راستی مرگ تیون چقدرررررر مسخره و توهین آمیز بود! یعنی چون اون؟! انگار نه انگار اون بنده خدا تربیت شده ند استارک و فرماندهان وینترفل و رفیق جان و راب بوده! تیون جنگجوی خوبی بوده. اون شکلی مثل احمقا با نیزه حمله کردن به نایت کینگ واقعا بد بود. خیلی مسخره.
من از موزیک متن هم راضی نبودم. یه چیز تازه و اپیک میخواستم که نگرفتم. وقتی با نبرد هلمز دیپ و اون شاهکارهای هاوارد شور مقایسه میکنم. اصلا نمیشه.
راستی چقدر ارباب حلقه‌ها تو نشون دادن نبرد و شمشیرزنی‌ شخصیت‌ها قوی‌تر عمل کرده بود. شاید تاکیید کمتری تو گات رو این مسئله هست. شاید بازیگرای گات مهارت کمتری دارن نسبت به بازیگرای ارباب حلقه‌ها.
در کل قسمت ناامید کننده‌ای بود برام.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
اصلا سیر فیلمنامه از فصل قبل بد جلو رفته! دنریس می تونست فصل پیش با سه تا اژدها راحت سرسی و مرسی و اون محافظشو.... همه رو پودر کنه، ارتشش رو بگیره، ضمیمه ارتش خودش کنه، به نایت کینگ اژدها نده، همون فصل پیش بشه ملکه هفت اقلیم و بعد با خیال راحت تمرکزشو بگذاره برای مبارزه با نایت کینگ! بعد یکی دو قسمت خوب رو پردازش شخصیت نایت کینگ کار کنن! که اینجوری بی هویت نباشه! بیننده بیشتر باهاش ارتباط برقرار کنه! رو این فرزندان جنگل بیشتر کار می کردن! یه چند دقیقه از جنگ اونها رو در تاریخ نشون می دادن!..... کلا خیلی بهتر می شد در آورد:(.

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
واقعا اپيزود نااميد كننده اي بود.
از لحظه اول، فصل اول سريال دارن رو وايت والكر ها و نايت كينگ كار ميكنن بعد اخر سر به همين راحتي ميميره. حداقل انتظار داشتم تا كينگز لندينگ بياد و اونجا شكست بخوره.
بعدش سم كه كلا يه بار به عمرش شمشير دستش نگرفته تو خط مقدم وايستاده و اد رو به كشتن ميده.
صحنه هاي نبرد هم به شدت تاريك و ناواضح بود. تنها چيزي كه ميديدي چرخش شمشير بود.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
وایت واکرا وقتی میمیرن کلا خورد میشن آریا چجوری چهرشون رو بدزده؟ :D

ببین میدونم چی میگیا ولی فکر کنم سازنده ها یه توجیهی کنند بالاخره.بنظرم نشون دادن اون وایت واکر قبل کشتن نایت کینگ بدون قصد نبوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر