سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
میدونم برای خیلی ها این اپیزود ناامید کننده بود
اما برای بعضی افراد مثل من این اپیزود چیزی فراتر از ناامیدکننده یعنی تمام کننده بود

باور نکردنیه انقدر این اپیزود خالی و پوچ بود که حتی نمیشه نقد درست و حسابی براش نوشت
به چند نکته فقط اشاره میکنم

این اپیزود مسخره ترین فن سرویسی بود که تو تاریخ دیده بودیم

وقتی عبور ارتش مرده ها از دیوار چند غول رو به شکل واضح میشد دید اما مثل اینکه کینگ نایت محترم تصمیم گرفت همه رو قاب بگیره فقط یکی رو بیاره وینترفل
خیالی نیست اشکال نداره بیخیال باقیشون ولی سرنوشت اون یک غول عظیم وایت چی شد ؟ هیچی توسط یک دختر بچه ۱۰ ۱۲ ساله نفله شد :| WTF !!!
یعنی چی آخه ؟ مگه ممکنه ؟ آقا ما غلط کردیم گفتیم خوشمون اومده از لیانا مورمنت ! گفتیم خوشمون اومده نگفتیم که سوپر منش کن که بزنه یه غول رو بترکونه.

بعد حالا غول و لیانا رو ولش کن گوست رو دریابیم
انقدر طرفدارا سراغ گوست رو گرفتن که کارگردان منتی بر سر ما گذاشت در حد ۵ ثانیه یه چیزی نشونمون داد
خب داداش چرا خودتو به زحمت انداختی بچه ها تو گوگلم سرچ میکردن عکسشو میتونستن ببینن دیگه این حرفا رو نداشت !

بعد واقعا نمیخوان مشکل تاریکی رو حل کنن ؟
من ریلز مومنتوم ۱۰۸۰ این اپیزود رو دانلود کردم که حدودا ۵ گیگ بود و تو ۷۵ اینچ تلویزیون نگاه کردم با بالاترین تنظیمات روشنایی ولی باز نصف داستان رو کلا ندیدم :|
باز خدا خیرشون بده هر چند دقیقه یه آتیشی روشن میشد که یه چیزایی دورش معلوم باشه

در آخرم که شاه شب با اون همه عظمت و پرداخت دقیقا مثل یک نوب از پشت نایفی شد
فقط آریا یه جیغ اساسینی هم میکشید دیگه کلا جنسمون جور میشد

متاسفانه دقیقا انگار یه بچه 10 ساله این قسمت رو ساخته بود. آمریکایی ها هم متاسفانه مثل هندی ها خز و خیل شدن. آخر سر هم جان و دنریس با خوبی و خوشی تخت پادشاهی رو میگیرن و حال ما رو بیشتر از این بهم میزنن.
اینکه هی یه شخصیت اصلی رو تا دم مرگ میبرن اما 1 ثانیه قبل از مرگ یهو یکی از راه میرسه نجاتشون میده به طرز باور نکردنی مسخره است.

تو همچین نبرد بزرگی حتی شخصیت های فرعی رو هم دلشون نیومد بکشن. هندی ها هم دیگه تا این حد خز نیستن.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
انقدر برای بعضی ها ناامید کننده بوده سریال از گوشه کنارا داره تئوری های عجیب غریبی سبز میشه
خیلی ها میگن احتمالا این اپیزود بازی ذهنی و ویژن بوده همش
یه چیزی مثل قسمت آخر Twilight منتها برعکسش
یعنی ورق از سمت خوب یهو برگرده به سمت بد
پرمو قسمت بعدی نشون میده غیر ممکنه که اینطوری بشه

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
قبول ولی بازم نیاز به کارگردانی درست حسابی داره آریا به احمقانه ترین شکل ممکن اول باعث مرگ اون دوست یـ چشممون شد با تریب خفن بازیی که برداشت و خودش رو به اف داد بعد که یهو از یـ جا غیبش کردن تا بیاد بدونه مقدمه نایت کینگ رو بکشه ! خیلی بهتر میتونستن صحنه ی اخر رو مدیریت کنن !

کم مونده همین رو به این قسمت سریال لقب داد صحنه های جنگ ارباب حلقه ها کجا این شله شلم شوروا کجا که اولش اینقدر تاریک بود و اینقدر دوربین به کارکترا نزدیک بود که اصلا نتونستن عظمت جنگ رو درست در بیارن فقط میدید همینجوری دور خودشون شمشیر تاب میدن !
هیچ جنگی در طول تاریخ سینما و تلویزیون هنوز به دو برج ارباب حلقه ها نرسیده تکرار ناشدنی هست

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
چرا اینقدر بحث می کنید وجدانا؟
اپیزود خوب بود آهنگش عالی بود صحنه ای که دوتراکی ها غیب شدن خیلی دلهره آور بود ... کارگردان هم گفت دقیقا خنجر رو جایی زد که بچه های جنگل شب نمیدونم چی فرو کردن تو شکمش که تبدیل به نایت کینگ شده بود. جورا مرد ند مرد دانداریون مرد ... تو این اپیزود و موزیک نمیشد برای اینا گریه کنی ولی وقتی جیمی و برین و ... بمیرن توی قسمت های بعد واقعا اشک آدم در میاد...

به شدت برای قسمت های بعدی هایپم و منتظر اتفاقات عجیبم

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
ناموسا 7 فصل نایت گینگ رو کردین تو پاچه ما دیالوگی هلو گودبای آی هم نایت کینگ میزاشتید... حس پوچی به ادم دست میده... امید وارم این 4 قسمت بفهمیم کی بود چی شد
دوتانی که کتاب رو خوندن نایت کینگ چه قدر بولده تو کتاب ؟ اصن انقدی بش پرداخته شده ؟
کل قسمت هیجان انگیز و وجه تمایز کتاب با رقیب‌هاش، تزریق حس رئالیسم دنیای واقعی به ژانر فانتزی از طریق شخصیت پردازی و همین قضیه پشت دیوار هست، بلواقع کل راز کتاب اتفاقات پشت دیواره(از واژه نایت کینگ استفاده نمیکنم چون چنین چیزی فعلا تو کتاب‌ها نیست)
البته تفاوت پلات کتاب با سریال کلا سه فصلی هست زمین تا اسمونه. از اتفاقاتی که برای شخصیت‌های اصلی افتاده بخصوص دنریس.
یه درصد، یه درصد فکر کنید مارتین میخواست این پلات سریال رو تو کتاب روایت کنه، انجمن نویسندگان میفرستادش برای خردسالان Fairytale بنویسه.

حالا اینجا مسخره کردید هرکی از واژه Fan Service استفاده کرد ولی سریال کلا سه فصله تبدیل به یه چیز خواسته عمده طرفداران مدیوکور و تعداد زیادش شده. قبلا یه جا دیگه بحث میکردیم، تنها چیزی که شاید در مقام مقایسه با کتاب یکم برابر بود همون تئوری Hodor بود چون فعلا تو کتاب چیزی مطرح نشده در این رابطه. یعنی از زمانی که تایم لاین سریال از کتاب جلو زد (مرگ جان اسنو) کلا اتفاقات و منطق تو دیوار رفته و مارتین قطعا گفته که خط سریال رو خودتون بنویسید و منم کار خودم رو میکنم. نویسنده‌های سریال و کلا عوامل سریال هیچوقت توقع انقدر بزرگ شدنش رو نداشتن، سه فصل ابتدایی برای علاقه مندان پیگیر ژانر فانتزی و خود کتاب و نهایت تعداد اندکی طرفدار جدید ساخته شد اما خب هرکی اون زمان کتاب‌ها رو خونده بود (من خودم به شخصه بخاطر سریال کتاب رو خوندم و بخاطر همین ممنونم از سریال! )میدونست پتانسیل بالایی داره و وقتی سریال اینحوری بزرگ شد و بیننده های معمولی و عادی هم جذبش شدن دیگه راضی کردنش با وجود تموم شدن منبع (کتاب) خیلی سخت و پیچیده شد.
چند وقت پیش هم که یجا خوندم ظاهرا خود مارتین رسما گفته بود خط داستانی سریال کاملا از کتاب جدا هست و طرفدارای کتاب ناراحت نباشن چون چیزی قرار نیست براشون اسپویل بشه و کتاب ها کاملا متفاوت خواهند بود. بگذریم الان نوشتن کتاب ها هم خیلی سخت شده و طبق چندتا مصاحبه ای که از مارتین خوندم انقدر فشار روشه که میگه هی مینویسم و هی پاره میکنم! بعید هم نیست کتاب ها هیچوقت تموم نشن.

کلا من برام قابل انتظار بود این چیزای سریال. اون اسپویل های بهزاد هم داره درست درمیاد و در این صورت واقعا خدا بهتون صبر بده :D

لطفا و خواهشا هیچوقت این کتاب و سریال رو با هیچ مدیومی از ارباب حلقه ها مقایسه نکنید، کار ارباب حلقه ها و شاهکار بودن در دو مدیوم سرگرمی حالا حالا نمونه نخواهد داشت، همون نبرد هلمز دیپ فیلم دو دهه پیش از لحاظ فنی و حماسی بودن یه سر و گردن از کل مبارزه های سریال بهتره، اگه بحث بودجه هم مدنظرتونه برید ببینید پیتر جکسون با چه مشقتی ساخته فیلم ها رو :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
این دو قسمت که اصلا در حد و اندازه اسم و رسم got نبود( همون مکالمه مختصر برن و جیمی کافیه برای مثال) و میشد بهش گفت تجدید دیدار بازمانده ها ، امیدوارم قسمت سوم واقعا در خورد نبرد موعود باشه حداقل ،
هم انتظار دارم و هم منطقی که نبرد با واکر ها تو این قسمت نه تنها تموم نشه بلکه وینترفل سقوط کنه و نبرد به جنوب وستروس کشیده بشه. بالاخره وقتش رسیده ما اون ترس وایت واکر ها که ده ساله افسانه هاشون رو در طول سریال می‌شنیدیم و خیال پردازی میکردیم وقتی حمله کنند چی میشه رو حس کنیم !

اما از این تیم سازنده ؟؟

دیوار هم به اندازه وایت واکر ها بزرگ و افسانه ای بود در داستان گات و خیلی ها منتظر جنگی بزرگ و خود نمایی این دیوار در مقابل دشمنان بودیم ، اما چی شد ، در عرض چند ثانیه سقوط کرد و کل ۷ فصل سریال رو به مسخره گرفت ، اینکه شاه شب هم به ساده ترین و احمقانه ترین شکل کشته بشه خیلی دور از انتظار نیست!

حال کردید ! البته نمیشه گفت پیش بینی !
دست تیم سازنده و توانایی روایت داستانی نویسنده هاشون مثل روز روشن و واضح بود !!!

با اینکه خودم آریا فن هستم و مطمئنی بودم شاه شب سهم آریاست ، ولی واقعا افسانه و کابوس ده هزار ساله شاه شب به آبکی ترین و ابلهانه ترین شکل ممکن پایان یافت!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
View attachment 105547

ملت که تا اینجا راضی بودن برخلاف تاپیک
دیگه وقتی همه دارن تو توئیتر خودشون رو میکشن واسه آریا و هی نقل قول "همه میمیرن ولی امشب نه " رو میزارن توقع داری امتیازاتش پایین بشه ؟ با این حال شما نگاه کن نبرد حرام زاده ها فیکس رو 9.9 و با 130 هزار تا رای ـه این قسمت داره امتیازاتش هی پایین میاد و قشنگ تا 9 هم جا داره واسش
پ.ن : من خودم بگم که بهش 7 دادم ولی خوب ...

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
Game of Walking Dead
یادشون هم رفته بود حالت god_mode=1 رو به 0 تغییر بدن
والا سم و دوستان از وایت واکر ها و زامبی ها بدتر بودن :/ اصلا نمیمردن :)) 80 تا زامبی افتاده بود رو سم داشت عر میزد بعد یهو زارت، سکانس بعد سم سالم و سرحال! نه فقط سم بلکه کل شخصیت ها :|
برترین دیالوگ قرن: تیون یو اِ گود من تنک یو زارت
اپیزود خیلی خوبی بود ... البته واسه کسایی که سریال رو از فصل 6 به بعد دیدن، یا حتی دختر بچه های 14 ساله که بهترین دیالوگ عمرشون اینه که اگر یه بِچ میخوای یکی بخر اگه ملکه میخوای بدستش بیار، یا کسایی که به دیدن سریال هایی مثل خاطرات خون آشام و واکینگ دد فصل 6 علاقه دارن
نمیدونم اگر اون موسیقی متن فوق العاده رامین جوادی نبود توی سکانس آخر چی میشد واقعا
گوست هم که 4 فصل نبود یهو از اسپایدر ورس تلپورت شد اینور :| آقا تا الان نبود این 4 تا اپیزود اخر هم نباشه دیگه :/ سرعتش هم ماشالا از اسب های دوتراکی و بوگاتی شیرون بیشتره

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
بچه ها این زنه لباس قرمزه چی کار بوده من از اول متوجه نشدم ، این چی کاره بوده چه ماموریتی داشته.

چه ارتباطی با آریا داشت و به اریا گفت خدای مرگ چی گفته ؟

یک نفر بیاد بگه جریان این زنیکه لباس قرمز چیه ؟ اخرش اون طوری پر پر شد.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بچه ها این زنه لباس قرمزه چی کار بوده من از اول متوجه نشدم ، این بود چی بودش ماموریت چی بود.

چه ارتباطی با آریا داشت و به اریا گفت خدای مرگ چی گفته ؟

یک نفر بیاد بگه جریان این زنیکه لباس قرمز چیه ؟ اخرش اون طوری پر پر شد.

ملیساندرا یکی از زنان سرزمین های سایه یا همون آشایی بود که به بدترین و وحشتناک ترین جادو ها دسترسی دارن
ایشون برای رلهور یا همون خدای روشنایی خدمت میکرد
خدای روشنایی دقیقا نقطه مقابل خدای تاریکی یعنی گریت آدر قرار میگیره
که در سریال نایت کینگ در حقیقت همون گریت آدر تصور شده (!)
ملیساندرا سن خیلی خیلی بالایی داشت و توسط گردنبند جادوییش یجورایی تو یک سن خاص قفلی زده بود
بعد از مرگ شاه شب گردنبند رو باز کرد و پودر شد
تمام.

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
ملیساندرا یکی از زنان سرزمین های سایه یا همون آشایی بود که به بدترین و وحشتناک ترین جادو ها دسترسی دارن
ایشون برای رلهور یا همون خدای روشنایی خدمت میکرد
خدای روشنایی دقیقا نقطه مقابل خدای تاریکی یعنی گریت آدر قرار میگیره
که در سریال نایت کینگ در حقیقت همون گریت آدر تصور شده (!)
ملیساندرا سن خیلی خیلی بالایی داشت و توسط گردنبند جادوییش یجورایی تو یک سن خاص قفلی زده بود
بعد از مرگ شاه شب گردنبند رو باز کرد و پودر شد
تمام.

چه ارتباطی با آریا داشته و از کجا می دونست اریا یک کاری می کنه

• Like
Reactions: TheGodfather

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257

خود کارگردانش میگه ما نمیخواستیم جان بزنه نایت کینگ رو بکشه چون قابل پیشبینی میشد. ولی به نظرم دوئل جان و نایت کینگ به مراتب بهتر از این اندینگ هندی طور بود. ( اونم هندی بوداا ولی نه در این حد :D )
خودشون هم دغدغه اینو داشتن که کارشون قابل پیش بینی نباشه، پس چرا قابل پیش بینی ترین سناریوی احتمالی رو ساختن؟ کشته شدن نایت کینگ توسط آریا از کشته شدنش توسط جان اسنو قابل پیش بینی تر بود که!!!!:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر