سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
این فصل نسبت به فصل قبل تو سطح پایین تری قرار داشت، دلیل اصلیش افتش به نظرم وقایع قسمت 5 و 6 بود
من اسپویل ها رو نخوندم ولی غیر از صحنه بیلیش و جیمی که سرسی رو ترک کرد زیاد غافلگیر نشدم.
دیالوگ های جان و دنریس به شدت آبکی بود. رابطشون هم که هیچی :-& دلم واسه جورا عاشق خسته و ناکام سوخت :(
این فصل از لحاظ کارگردانی و جلوه های ویژه پیشرفت خیلی خوبی داشت، از این لحاظ هیچ سریالی به گرد پاش هم نمیرسه ولی از لحاظ داستانی باگ های این فصل خیلی زیاد بود
با همه این حرفا این سریال هنوزم بهترینه امیدوارم فصل آخر رو دیالوگ ها بیشتر کار کنن و پایان بندی خوبی واسه این سریال بی نظیر ببینیم.

• Like
Reactions: TheGodfather

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,753
نام
وحید
View attachment 78786

ديگه قضاوت با خودتون ! فك كنم شمام به اين نتيجه ميرسين كه حرفا و انتقاداي زيادي كه دوستان مطرح كردن ( مخصوصا فن هاي قديمي گات ) بي راه نبوده :)

انتقادات بی راه نیست اتفاقا خیلی خوبه ولی دیگه سریال نهایت 1.5 نمره افت کرده از منتقدین و یک نمره کاربران
منتها اینجا بچه ها در حد اشغالترین سریال تاریخ اوردنش و صحبت از دراپ و فلان و اینا میکنن یه عده هم به ومپایر ربطش دادن که اونا دیگه هیچی
انصاف هم خوب چیزیه والا
به نظر شخصی بنده تنها عامل افت سریال در این فصل کوتاه شدن قسمتها بود چون نتوستن خوب داستان رو شکل بدن وگرنه مشکل خاصی نداشت

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
من کناب رو تو این زمینه خیلی یادم نمیاد؛ هدف دیگه شون جز نابودی انسان ها چیه؟
برپایی تمدن آدری و وایت واکری؟

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
معلوم نیست اما دفعه قبل چندین هزار سال قبل اومدن و کتابچه ها و Scribe های قدیمی میگن که هدفشون کشتن همه انسان ها بوده. که بعد مردم به رهبری آزور آهای به اونور دیوار میبرنشون و برن سازنده دیوار رو با کمک غول ها میسازه!
اما همش در حد افسانس کسی واقعا نمیدونه هدفشون چیه. منظورم این بود که اون دو سکانسی که اخطار دادن جفتش عینا از کتاب هست.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
انتقادات بی راه نیست اتفاقا خیلی خوبه ولی دیگه سریال نهایت 1.5 نمره افت کرده از منتقدین و یک نمره کاربران
منتها اینجا بچه ها در حد اشغالترین سریال تاریخ اوردنش و صحبت از دراپ و فلان و اینا میکنن یه عده هم به ومپایر ربطش دادن که اونا دیگه هیچی
انصاف هم خوب چیزیه والا
به نظر شخصی بنده تنها عامل افت سریال در این فصل کوتاه شدن قسمتها بود چون نتوستن خوب داستان رو شکل بدن وگرنه مشکل خاصی نداشت

فکر نمیکنم هیچکس اندازه من انتقاد کرده باشه تو این فصل به این سریال
اما نکته مهمی که اکثرا در نظر نمیگیرن اینه که این سریال داره با خودش مقایسه میشه نه با سریال دیگه ای
برای من (توجه کنید این تیکه نظر شخصیه) این سریال در بدترین حالتش هم بهترین سریال دنیاست پس سوء تفاهم ایجاد نشه براتون
اگر انتقادی میشه به خاطر اینه که انتظار ما از این شاهکار به سقف چسبیده و جوری هم چسبیده که قرار نیست بیاد پایین
وگرنه فکر کردی مثلا موضوع سرعت عمل یه کلاغ نامه بر تو یه سریال معمولی اصلا به چشم کاربرایی مثل من میومد که بخواد در موردش انتقادم بکنه ؟
نه عزیز بحث سر GOT بهترین سریال دنیاست همونقدر که این سریال بی رحم بوده به من بیننده هم این حس بی رحمی رو توی نقد منتقل کرده.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
7 فصل مرده ها نمیتونستند از دیوار به خطار جادو عبور کنند ( مثل عمو بنجن ) بعد یک دفعه نایت کینگ میاد با اژدها دیوار خراب میکنه و راه باز میشه و میگه حمـــــــــــــــــــــــــــــــله ! :))
خوشم میاد قوانین خودشونم زیر پا میزارند :)) حتما اخرش هم بچه دنی و جان میشه پادشاه 7 اقلیم =))
انصاف هم خوب چیزیه والا
سریال 2 نمره کم شده و کاملا داره نه تنها ما که توی این تاپیک هستیم بلکه تمام فن ها د منتقدها در سراسر جهان هم همچین حسی دارند که سریال افت شدید کرده !
حالا دوست دارید مثل کبک سرتون زیر برف کنید، مشکلی نیست

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
حوبه قضیه مارک کردن برن و رد شدنش از دیوارو دیدن یه عده که باز میگن چرا الکی فرو ریخته!خوبه قضیه از بین رفتن طلسم دیوار بعد رد شدن برنو یه عده میدونن باز شاکین!:))

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
می‌دونین مهم حتی کیفیت خود رخدادها نیست, نحوه‌ی روایت و اینجوری که اینا رو کنار هم چیدن منطقی نیست.:D مثلاً الان کلی هایپ شدیم که وای دیوار فلانه و چندهزار سال قدمتشه و اینا و Night King تابحال بهش حمله نکرده، به نظرتون منطقیه یه اژدها بیاد راحت از وسط سوراخش کنه تو ۵ دقیقه؟:D نمی‌شد یه صحنه نبرد حماسی از توش در آورد؟ این اژدهاهه انقد قویه که میزنه تو ۵ دقیقه دیوار رو سوراخ میکنه؟ به نظرم اونقدی که باید خوب نبود.
یا مثلاً این عشق استفراغیه جان و دنریس.:D ای خدا لعنت کنه این دنریس رو خداییش اوبرین و استنیس و فلان بهمان بمیرن این هنوز ما رو شکنجه بده.:D میدونم میخوان روش مانور بدن ولی خیلی یهویی و یه حالت زورچپونیه. یعنی من هیچ احساسی نداشتم راجب این، بر عکس این عشق زورکی من راجب عشق ریگار و لیانا مثلاً کلی حال کردم یعنی خوب پرداخت کردن. نمی تونستن یه خرده بهتر روی روایت این کار کنن؟:D
این قضیه سانسا و لیتل‌فینگر هم یه فن‌سرویس بود.:D البته بد نبود ولی قابل حدس بود من خودم یه بوهایی بردم و بعدش اینور اونور مطالعه کردم یه تئوری خیلی پرطرفدار بود از اواسط پخش این سیزن (البته خب قبل پخش اپیزودا رو ساختن یعنی از روی نظر طرفدارها نساختن ولی بازم.:D)
مشکل اینجاس سریال در حد یه انیمه که میخواد فن سرویس بده اومده پایین از بعضی نظرا. جداً حیف این دنیاس که انقد ساده روایت میشه این اواخر.:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,340
نام
امیر
هنوز مشخص نکردن اسپین آف هایی که گفتن در مورد چیه؟!
من که به شخصه دوست دارم از موارد زیر لااقل ۲-۳ موردش ساخته بشن:

فتح وستروس توسط اگان فاتح . ( فقط عظمت بلریون رو تصور کنید )

شورش رابرت ( البته همراه با وقایع قبلش یعنی اون تورنمنت و ... ، اینجا هم میتونیم مبازرات سر آرتور داین که خیلی از فن های کتاب های نغمه آتش و یخ میگن بهترین مبارز وستروس بوده. یا دیدن سر باریستان جوانتر )

شورش گریجویی ها هم جالبه میتونه یه مینی سری در بیارن ازش.

سقوط والریا هم وسوسه کننده هست بدجور.

و در آخر حمله اولین انسان ها به وستروس و جنگ شون با فرزندان جنگل.

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
تا قبل از دیدن قسمت 7 این نظریه خیلی منظقی به نظر میومد. ولی...

dvn_img_20170827_230746[1].jpg

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
هنوز مشخص نکردن اسپین آف هایی که گفتن در مورد چیه؟!
من که به شخصه دوست دارم از موارد زیر لااقل ۲-۳ موردش ساخته بشن:

فتح وستروس توسط اگان فاتح . ( فقط عظمت بلریون رو تصور کنید )

شورش رابرت ( البته همراه با وقایع قبلش یعنی اون تورنمنت و ... ، اینجا هم میتونیم مبازرات سر آرتور داین که خیلی از فن های کتاب های نغمه آتش و یخ میگن بهترین مبارز وستروس بوده. یا دیدن سر باریستان جوانتر )

شورش گریجویی ها هم جالبه میتونه یه مینی سری در بیارن ازش.

سقوط والریا هم وسوسه کننده هست بدجور.

و در آخر حمله اولین انسان ها به وستروس و جنگ شون با فرزندان جنگل.

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk

مورد شورش رابرت رو که رسما گفتن احتمال ساختش صفر مطلقه
و خود مارتین گفت مردم منتظر داستان هایی که میدونن و گفته شده تو اسپین آف ها نباشن چون لطفی نداره براشون قرار چیزی ساخته بشه که کسی ازش خبری نداشته باشه

تو گزینه های مورد انتظار فقط یکی باقی میمونه اونم سقوط امپراطوری عظیم والریاست
ولی امپراطوری که یه لشکر فقط اژدها سوار داشته هزینه های ساختنش انقدری هست که بگیم همینم احتمالا رد میشه :))

پس خدا میدونه چی قرار تحویلمون بدن !

• Like
Reactions: TheGodfather

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
فقط یکی بگه چه اتفاقی افتاد که جان رفت پشت اتاق دنی و در زد اونم خیلی راحت بند رو آب داد؟!! اون کتوله از کجا پیداش شد ؟ فکر کنم اون هم عاشق دنیه احتمالا آخر این داستان همه کشته میشن و از خاندان لنیستر فقط همون کتوله تیریون باقی میمونه که میشه پادشاه هفت اقلیم

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,101
نام
پوریا
مگه دیوار جادویی نبود؟ کی بود که میگفت فقط با یه شیپور میشه از بین بردش؟ پس این عموئه هم میتونست رد بشه ولی خودش گفت نمیتونم.پس این همه مدت پادشاه شب منتظر یه اژده ها بود؟ قبل از داشتن اژده ها چطور میخواست عبور کنه؟ تازه برای اوردن اژده ها به این سمت دیوار هم هیچکاری نکرد. خودشون دو دستی تحویلش دادن. اگه با اژده ها نمیومد هیچوقت دیوار نمیریخت. نویسنده های این قسمت هر چی منطق پشت دیوار بود رو مثل خود دیوار خراب کردن.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
حوبه قضیه مارک کردن برن و رد شدنش از دیوارو دیدن یه عده که باز میگن چرا الکی فرو ریخته!خوبه قضیه از بین رفتن طلسم دیوار بعد رد شدن برنو یه عده میدونن باز شاکین!:))
یکبار دیگه اون قسمت را ببینی فقط شاه شب از طلسم عبور میکنه و بقیه جونورها از مسیر دیگه وارد میشوند مثل کندن از بالا
اگرم به قولی طلسم از بین رفت عمو بنچن مرز داشت از دیوار رد نشه بیاد خودش بکشه :|

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یکبار دیگه اون قسمت را ببینی فقط شاه شب از طلسم عبور میکنه و بقیه جونورها از مسیر دیگه وارد میشوند مثل کندن از بالا
اگرم به قولی طلسم از بین رفت عمو بنچن مرز داشت از دیوار رد نشه بیاد خودش بکشه :|
بنجن که رفت جانو نجات بده زودترم چرا نرفت اونور دیوار من نمیدونم اگرم برفرض توضیحی داشت دوستانی مثل شما یه موضوع دیگه ای پیدا میکردن ایراد بگیرن.خوبه حداقل همین قضیه مارک کردن نایت کینگ و از بین رفتن طلسم دیوار بعد رد شدن برن توسط خود کارشناسای عزیز این فروم کارشناسی شده بود همینام بشینن رد نشدن بنجنو تهشو درارن!
______________________-
فصل 7 مشکل داشت ولی امثال این ایراد گرفتنا از فصل 1 تا 6م میشد گرفت!این تاپیک جوری شده ایراد بگیری یعنی خیلی حالیته یعنی طرفدار قدیمی و خفنی ولی با وجود ایرادا از سریالی که شبیهش نیست لذت بری تعریف کنی یعنی شوتی و هیچی حالیت نیست و تازه با got اشنا شدی و داری به بقیه توهین میکنی.خارجیام مخالف و موافق توشون هست ولی اینقدر خودشونو نسبت به بقیه برتر نمیدونن که یه عده اینجا اومدن طرفدار قدیمی طرفدار قدیمی میدونن خودشونو وضع چندصفحه اخیر افتضاحه
تا زمانی که سریال براساس کتاب میرفت جلو کتابخونا خیلی حالیشون بود بعد اون اسپویل کننده ها الانم کسایی که خودشونو قدیمی میدونن انگار بقیه دیروز از بقالی محل دیسک got گرفتن دارن میبینن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر