سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
حالا اگر بخوایم یه نگاه کلی به این اپیزود داشته باشیم باید اعتراف کنیم خوبی ها و بدی هایی داشت ولی انصافا بدی هاش به شکلی میچربید به خوبی هاش

آخه این چه سکانس مزخرفی بود برای بیلیش درست کردن ؟ برای خودش کسی بود این بیلیش تو این فصل دیالوگ هاش واقعا افتضاح شده بود
یا اون تئون گریجوی سکانسش واقعا مزخرف بود ده دقیقه نشستیم و کشتی گرفتن این دو احمق رو دیدیم که چی بشه :|

باز خدا رو شکر سکانس های دراگون پیت جالب و سرگرم کننده بود اما بازم توقع داشتم اون همه شخصیت که در کنار هم قرار سنگین ترین سکانس تاریخ سریال رو رقم بزنن حداقل چهارتا دیالوگ خوب داشته باشن
دیالوگ خوب یعنی چی ؟ سکانس شاهکار دادگاه تیریون رو به یاد بیارید !‌ اون دیالوگی بود که من از GOT انتظار دارم.

مدت زمان فلش بک و نمایش ریگار هم واقعا کم بود دیگه :( اون مبارزه احمقانه تئون رو حذف میکردن عوض پنج دقیقه به شخصیت پردازی بین ریگار و لیانا میپرداختن که بدون شک بزرگترین تئوری های این دنیا دور این دو شخصیت ها میچرخید و خیلی میتونست نمایششون لذت بخش باشه !

برای خراب شدن دیوار هم ترجیح میدادم شیپور زمستان رو توی دستای شاه شب ببینیم که با قدرت دمیدن توش هم میتونست دیوار رو خراب کنه هم غول ها رو زنده کنه اما خب کارگردان ترجیح داد ویسریون رو تبدیل کنه به سلاح اصلی شاه شب و بازم شاهد سکانسی بودیم که آخر نفهمیدیم تورموند و بریک دانداریون زنده موندن یا نه دقیقا مثل اتفاقی که برای جیمی افتاد تو اپیزود ۴ با این فرق که حالا فصل تموم شد و حالا حالا ها باید برای جواب منتظر بمونیم.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
من خیلی انتظاراتم رو بالا نبردم از سریال.
کلا از فصل ۵ که داستان سریال و کتاب از هم جدا شد؛ دیگه لذت سریال برام نصف شد. این فصل هم با سوتی های قسمت قبل، کلا انتظار خاصی از این قسمت نداشتم ولی خوب بود؛ سورپرایز و هیجانای خودش رو داشت برام!
اپیزود خوبی بود برای من.
سکانس دراگون پیت و کل کلای برادرای کلگین رو دوست داشتم!
اعدام بیلیش که پشم ریزان بود؛ واقعا خوب بود. گرچه لیاقت مرگ اپیک تری رو داشت
دعوای سرسی و جیمی!!
جایی که کوه شمشیر رو کشید بیرون، یهو خون تو رگام منجمد شد!! گفتم جیمی نه!! که خدا رو شکر گذشت!
سکانس آخر و نایت کینگ هم خوب بود. کیفور شدیم!
فصل بعد کی میاد؟ تاریخ رسمی دادن که ۲۰۱۹ هست؟
راستی مارتین کتاب ششم رو رسمی گفته که کریسمس امسال منتشر میشه؟

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
اون سکانس صحبتهای سرسی و تیریون تو اتاق انصافا خوب بود یه نیمچه اشکی در چشمانمان حلقه بست :D دیگه بچه ها همه گیرارو دادن حرف خاصی نیس جز اینکه دیدن سرسی و جیمی با هم حس بدی نمیداد اما جان و دنی رو با اون وضع دیدم اصلا یه حس مسخره و بدی داشتم :/ با توجه به دیالوگایی ک با هم داشتن هم تابلوعه که دنی حامله میشه
قیافه سرسی هم با دیدن اون واکره عالی بود :D

____

در کل مثل همیشه خیلی چسبید و حال داد . ولی واقعا نه نیازی هست ذره بین بذاری نه خیلی ریز شی وباهوش باشی , هر ادمی میتونه از این فصل ایراد بگیره و اعتراض کنه , حقم داره. ولی یسریا یجوری دیگه جوگیر شدن که اگه فصل 3 بود - یعنی اگه فقط 1 فصل دیگه تا پایان سریال نمونده بود - برای نشون دادن کول بودنشون میومدن کامنت میذاشتن " من که دراپش کردم ,شما آدم معمولیا ببینین حال کنین برا خودتون " . اگه " تقریبا" بینقص بود سریال , الان یه چندتایی نقص ریزو درشت چاشنیش شد , همین !

آخرین ویرایش:

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
فصل خوبی نبود
داستان خوب پیش رفت ولی کاشکی داستان لو نمیرفت قسمت ها لو نمیرفت
کاشکی
کاشکی
ده قسمتی بود ولی اینفد سوتی نداشت
هنوزم بهترین فصل
فصل 3

• Like
Reactions: TheGodfather

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
آشغال ترین و مضخرف ترین قسمت سریال با اختلاف... ولی فن بیس چی میخاد؟ دنریس و جان رو هم؟ خراب شدن دیوار؟ به روی چشم. این همه حجم از چرندیات بی سابقه بوده. وقتی اینا با هم صحبت می کردن انگار داشت به مغزم تجاوز می شد اینقد وضع دیالوگا فاجعه شده، بخدا واکینگ دد هم بهتره تو دیالوگا دیگه. وقتی همچین گستره ی داستانی عظیمی رو بدی دست چن تا احمق که فقط «پووووووول» براشون مهمه همین میشه دیگه.

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
آشغال ترین و مضخرف ترین قسمت سریال با اختلاف... ولی فن بیس چی میخاد؟ دنریس و جان رو هم؟ خراب شدن دیوار؟ به روی چشم. این همه حجم از چرندیات بی سابقه بوده. وقتی اینا با هم صحبت می کردن انگار داشت به مغزم تجاوز می شد اینقد وضع دیالوگا فاجعه شده، بخدا واکینگ دد هم بهتره تو دیالوگا دیگه. وقتی همچین گستره ی داستانی عظیمی رو بدی دست چن تا احمق که فقط «پووووووول» براشون مهمه همین میشه دیگه.
دقیقا موافقم، احساس میکنم بهمون خیانت شده. چی فک میکردیم چی شد

• Like
Reactions: TheGodfather

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اینطوری که این فصل پیش رفت مشخصه "پایان خوب" شاهد هستیم و تقریبا معلومه با چنتا قربانی همه چیز به خیر و خوشی تموم میشه :D این دقیقا همون چیزیه که مخالف فصلهای قبلی Got هست :(

سطح دیالوگها به شکل واضح اومده پایین همونطور که دوستان گفتن، قبلا تریون حرف میزد هر کلمه اش یه منظور و تیکه به کسی بود ولی الان به ندرت اینطور حرفهایی میزنه یا همون لُرد بیلیش که با این همه زیرکی و جاسوس و این همه سیاستی که داشت اصلا انتظار چنین چیزی نداشت و اون دیالوگهای سطح پایین رو میگفت...

فصل بعدی هم قرار نیست از روی کتاب نوشته شه؟

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
Hes not john .hes aegon targaryen , :D تبريك به got فن هاي (واقعي) ، اين قسمت عالي بود چيزي نميشه گفت ، جيمي هم كه رفت سمت جان ودنريس فكر كنم ^#(^ يكي اين نايت كينگ بگيره چه مجيكي داره يعني اين چقدر مانا داره !!!!! :D ،فوق العاده بود صحنه اخر خيلي لذت بردم ،اميدوارم ايگان بشينه تو تخت سلطنت اسم ايگان اصلي رو زنده كنه و جيمي هم كماندرش بشه ولي دوست دارم نايت كينگ هم بشه هند جان >:)

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
از اولین فصل گیم تا همین الان ، 7 سال با خودم سرنوشت خانواده استارک ها و صحنه ریختن دیوار و اومدن وایت واکرا به پشت دیوار رو ترصیم میکردم و اینکه چجوری میخواد این کارو بکنه ( شیپور و تئوریای دیگه ). اما الان احساس میکنم با این صحنه و صحنه های جان و دنریس به مدت 7 سال مورد تجاوز دوتراکیا به صورت خ.ش خ.ش بودم.
.
.
اصلا نمیخوام بگم اپیزود بدی بود یا ایراد بگیرم ، لپ کلام اینه که بد خورد تو ذوقم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اوایل اپیزود و ملاقات دو جناح جالب بود، مخصوصاً جایی که مرده به سمت سرسی دوید و قیافه سرسی خیلی دیدنی بود! :D تیکه یورون خیلی باحال بود! :)) مرتیکه موزمار چه تئاتری اجرا میکنه!
حیف که توی بهترین موقعیتی که برای مبارزه بین Hound و Mountain پیش اومد هم باز خبری نشد. دیگه حتماً میره تا اپیزودهای آخر که White Walkerها منهدم شده باشن و دو طرف برن سراغ همدیگه.
صحبت های سرسی و تیریون جالب بود و لذت بردم. برعکس صحبت های جان و تیون که عین سریال های دهه 60 خودمون بود و تیون مثلاً میخواست بگه امروز در محضر شما درس خوبی آموختم و پند گرفتم و ... :|
مبارزه تیون با اون یارو هم بد نبود، ولی دیگه نویسنده ها زیادی به تیون حال دادن! فکر میکردم شهید بشه و به فنا بره، ولی 60 بار افتاد زمین و هی برمیگشت و آخرش هم طرف رو نیمرو کرد! اون عزیزان حاضر در صحنه هم تا 2 ثانیه قبلش میخواستن برن سفر تفریحی، ولی وقتی پیروز مبارزه شد در لحظه توبه کردن و گفتن حاجی بریم نجات آبجی! :D
و اما لیتل فینگر. یکی از خبیث ترین کاراکترهای سریال که نصف بدبختی ها زیر سرش بوده، ولی لامصب بازیگرش توی اون صحنه یه جوری بازی کرد که داشت اشکم درمی اومد. :( و بالاخره برَن هم یه جایی به درد خورد و زد بر دهان لیتل فینگر! این مردک انقدر حقه باز هست که گفتم توی اون صحنه هم یه غلطی میکنه و اوضاع دگرگون میشه، ولی دیگه آریا بهش امان نداد و گلوپاره شد! :( با اینکه حالم ازش بهم میخورد، ولی یکی از بهترین کاراکترهای سریال از نظر شخصیت پردازی بود.
آخرین گفتگوی سرسی و جیمی هم خیلی عالی بود. دیگه اونجا نقطه ای بود که جیمی باید نشون میداد شرافت چی هست و وقتی همچین قولی دادن، نباید زیرش بزنن. زنیکه بی شرف دوباره شروع کرد قصه گفتن و چرندیات پشت چرندیات و بچه ـم تو راهه و فلان و چنان، ولی سیلی محکمی خورد و خاموش شد. البته من فکر میکردم اون صحنه پایان کار جیمی باشه و Mountain بزنه نصفش کنه تا دیگه اوج کثافت بودن سرسی رو ببینیم، ولی خوشبختانه این طور نشد. کلاً این تغییر و تحول شخصیت جیمی عالی بود. توی اپیزود اول داغون ترین کاراکتر بود و فجیع ترین کار ممکن رو کرد، ولی الآن به جایی رسیده که عزیزش رو کنار میذاره و قولش رو نه.
از گفتگوی سم و برن خوشم نیومد. یه حالت مصنوعی و چیپی داشت. یکی میگفت قضیه فلان هست، اون یکی میگفت آهان پس فلان جا که فلان طور شده منظور اینه، بعد دوباره اون یکی ادامه توضیحات رو میداد و ... بیشتر شبیه یه مبحث آموزش کنکور بود و به نظرم میتونستن بهتر بسازن اونجا رو.
و بالاخره بخش آخر که استاد با اژدها از راه رسید! جلوی این اژدها و صاحبش که نمیشد کاری کرد، ولی نمیدونم چرا اینا کلی تیر با Dragonglass نساخته بودن که توی این شرایط استفاده کنن. یعنی هم اپیزود قبلی که میشد White Walkerها رو از دور زد، هم اینجا که White Walkerها مثل بز ایستاده بودن تا Night King بیاد و میشد توی اون فرصت بهشون تیراندازی کرد. البته ارتفاع دیوار هم خیلی زیاد هست و شاید تا اونجا نرسه! :D
در مجموع اپیزود بدی نبود و در حد متوسط به بالا بود به نظرم. فقط انتظار داشتم یه کم اتفاقات تاریک تر بیفته، ولی به جاش تیکه آخر که همه میدونستن این طور میشه، بقیه جاها اکثراً اتفاقات خوب و خوشگل افتاد. حالا نمیگم آخر سریال با مرگ همه کاراکترهای خوب تموم بشه، ولی دیگه زیادی خوشحال هم نمیخوام! مثلاً یه دفعه میبینی سریال در حالی تموم میشه که جان و دنریس و بچه ـشون روی تخت پادشاهی نشستن. اون طرف هم سرسی و جیمی و بچه ـشون در حالی که لبخند میزنن به عنوان دوستان اینا حضور دارن و بقیه کاراکترها هم دارن اون وسط میرقصن! Night King هم مشخص میشه که آدم خیلی بدی نبوده و فقط به دنبال عشق قدیمی خودش وارد این سرزمین شده و بعد از رسیدن به قبر معشوقه، با چشمانی گریان از دنیا میره و اون دانشمنده (کایبرن؟!) هم مرده ها رو درمان میکنه! :D
بگذریم! به هر حال این سیزن هم با همه خوبی و بدی هاش تموم شد و سیزن بعد میتونه متفاوت ترین بخش سریال باشه. چون مرده ها رسماً از مرز رد شدن و در کنار لشکر عظیم و غول و اژدها هم که دارن و دیگه کاراکترها نمیتونن دور هم بشینن قهوه بخورن و گپ بزنن! :D هر ثانیه که بگذره بیچاره تر میشن و احتمالاً سرعت جلو رفتن ماجراها حتی از این سیزن هم بیشتر باشه و امیدوارم فیلمنامه و کارگردانی جوری باشه که یه پایان عالی برای سریال شاهد باشیم.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
من امیدوارم فصل 8 واقعا پایان خوبی براش بسازن . یک سری از دوستان میگن مرگ و میر بیشتر بشه جذابیت سریال بیشتر بشه . این فصل همینجوری هم جذاب بوده قرار نیست برای مثلا شوکه کردن بیننده یا بار دراماتیک مصنوعی هی شخصیت های سریال رو بکشن. به هر حال یک سری از شخصیت ها به خصوص شخصیت های اصلی (به نظرم جان و دنریس یا یکیشون) باید آخر سریال هم زنده بمونن. من دوست دارم واقعا جان زنده بمونه چون تمام عمرش تحقیر شده و یا در حال جنگ بوده وقتشه حتی اگر به نظر بعضی ها خوش نیاد، زنده بمونه و به یک آرامشی برسه. در مورد دنریس هم بعد از جان همینطور فکر می کنم. حالا یک عده ممکنه بگن خیلی دیزنی وار سریال تموم میشه ولی به نظرم اصلا این حرف درست نیست. زنده موندن شخصیت هایی مثل جان و دنریس می تونه نشون دهنده این باشه که همه کسانی که راه درست رو انتخاب می کنن محکوم به مرگ و نابودی نیستن. گرچه با شناختی که از نویسنده ها دارم بعید می دونم هر دو با هم زنده بمونن. ولی واقعا امیدوارم جفتشون رو در پایان سریال زنده ببینیم. در کل به هیچ وجه نمی خوام دوباره ماجرای لیانا و ریگار سر این دو پیاده بشه.
در مورد جیمی هم همین حرف ها صدق می کنه جیمی در کنار تیریون یکی از بهترین شخصیت پردازی های سریال رو داره و به خصوص که دیگه اون شخصیت مغرور و بعضا منفور فصل اول نیست یواش یواش وارد یک پروسه تغییر درونی شد و شخصت خوبی تبدیل شد.
دست آخر به نظر خودم اکثر کسانی که می خوان یک پایانی رو ببینن که همه شخصیت ها توش میمیرن به بهانه دراماتیک شدن یا شوکه کردن بیننده در پایان سریال با یک پایان افسرده کننده رو برو میشن و عملا سریال یک تراژدی میشه. چون حتی اگر شخصیت های جدیدی هم بیان در پایان سریال به هیچ وجه نمی تونن جای خالی شخصیت های اصلی رو پر کنن و و برای خیلی ها منجمله خودم سریال افسرده کننده تموم میشه و وقتی از ابتدا می خواهی به سریال نگاه کنی می دونی که پایانش تلخ و تراژدی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر