سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

tabahor

کاربر سایت
Aug 28, 2017
3
فصل هفت خیلی pacing بدی داشت. ۸۰ درصد هر قسمت دیالوگ‌های زمان پرکن بود و توی اون ۲۰ درصد باقیمونده، هرچی طی‌العرض و نبرد بود، اتفاق می‌افتاد. اتفاقا من دوست دارم روند سریال تند باشه، ولی درصورتی که به هر اتفاق به اندازه‌ی کافی پرداخته بشه.

یه لحظه فکر کردم سرسی می‌خواد جیمی رو بکشه، پشمام ریخت. اصلا دوست نداشتم چنین اتفاقی بیفته ولی اگر می‌افتاد، خیلی صحنه‌ی قشنگی می‌شد.

نایت کینگ هم با اژدهاش خیلی خفن شده بود. خوش‌تیپ‌ترین شخصیتِ سریاله‌ :D

پ.ن: جان و دنی هم که بله :D
پ.ن ۲: اینم در راستای پی‌نوشتِ اول :D:
https://www.instagram.com/p/BYUEGJClLKp

اگه سرسی جیمی رو میکشت همه اسپویل ها و لیک ها تا اخر فصل 8 نابود میشد. منم اصلا دوست نداشتم همچین کاری کنه ولی برای قشنگی سریال باید میکرد. لرد بلیش هم خیلی زرنگه اگه برن نبود لرد بلیش تو فصل هشتم روی تخت اهنین بود. در مورد نایت کینگ هم باید بگم الان جیانت داره اسب داره اژدها هم داره فقط یه چندتا گرگ به ارتشش اضافه کنه مجهزترین ارتش رو داره.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دوستان یه سوال!جیمی بدون ارتش سمت شمال؟چون تنها که بود هیچی و زره ارتش لنیسترام تنش نبود!فصل که تموم شد ولی تو اسپویلا گفته بودن با ارتش میره شمال!:D

• Like
Reactions: TheGodfather

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
واقعآ نمیدونم اسپویل صفر تا صد این آقا باعث شد این فصل اینقدر بچه گونه و بی نمک باشه یا برای بقیه هم که اسپویل نشده بود همین قدر مسخره بود؟
این آقا پارسال داستان رو اسپویل کرد و در اسپویلر نذاشت و منم حیف شد که خوندم چون اصلا این فصل برام مزه نداشت. همچین آدم هایی باید برای همیشه بن بشن

راستی آقای Horror میشه دقیقآ بگی منظور شما از چند پست قبل که گفتی این قسمت یه سورپرایز بزرگ داره که از دست اسپویلر ها در رفته چیه؟ نکنه قسمتی که تئون تصمیم میگیره بره یارا رو نجات بده ولی یورون رفته به سمت بانک آهنی رو میگی؟

راستی من اگه جای یورون بودم با دیدن ملکه اژدها درجا به ملکه قبلی خیانت میکردم. به چشم برادری دنی خیلی خوشگله
من خودم اسپویل ایشون ندیدم ولی اینقدر همه جا داستان لو رفت ک تقریبا لذت سریال نصف شد
امیدوارم برای فصل بعدی همچین اتفاق بدی نیفته

درکل سریال با همه بدی و خوبی این فصل تمام شد
از لحاظ بزن بکش این فصل خوب بود ولی کم و کاستی از نظر داستان داشت

یه سوال : جان درواقع پسر برادر دنریس میشه ک توی فصل اول سوزونده شد؟:D اسم اون برادره یادم رفته
بعد یهو جان دنی بعدا دشمن نشن:-"

ولی فصل بعد وقتی اژدها دنریس با اژدهای نایت کینگ روبرو بشه چ شود>:) دوتا اژدها بر علیه یکی البته اژدهای دنریس بزرگتره احتمالا میترکوننش

دوستانی ک از اسپین اف های سریال خبر دارن هم بگن ایا بازیگراشون عوض میشه؟ البت اگ داستان های قبل این سریال باش ک قطعا تغییر میکنن ولی گفتم شاید مثل ومپایر و اورجینالز باشه یا بریکینگ بد و اسپین افش ک اسمش یادم نیس

Pedram ag

کاربر سایت
Mar 19, 2013
101
نام
Ped2g
من خودم اسپویل ایشون ندیدم ولی اینقدر همه جا داستان لو رفت ک تقریبا لذت سریال نصف شد

یه سوال : جان درواقع پسر برادر دنریس میشه ک توی فصل اول سوزونده شد؟:D اسم اون برادره یادم رفته

ولی فصل بعد وقتی اژدها دنریس با اژدهای نایت کینگ روبرو بشه چ شود>:) دوتا اژدها بر علیه یکی البته اژدهای دنریس بزرگتره احتمالا میترکوننش

دوستانی ک از اسپین اف های سریال خبر دارن هم بگن ایا بازیگراشون عوض میشه؟ البت اگ داستان های قبل این سریال باش ک قطعا تغییر میکنن ولی گفتم شاید مثل ومپایر و اورجینالز باشه یا بریکینگ بد و اسپین افش ک اسمش یادم نیس
جان پسر ریگار برادر دیگه ی دنی هست,اون برادرش که سوزونده شد ویسریس بود.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
یه ملکه تو شمال ، یه Assassin که مدت ها آموزش دیده و Faceless ـه و همچنین شخصی که گذشته و حال رو میبینه رو هم بالاخره تونستن لیتل فینگر رو از پا در بیارن ، مهم ترین مهره بازی رو . دست کم نگیرینش .
اگر سانسا چیت کد نمیزد (:D) و به اصطلاح برن رو نداشت حریفش نمیشدن...

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
به نظر من این اسپویل ها و لیک ها باعث شد لذت سریال نصف بشه .من خودم تا اونجایی که تونستم اصلا لیک فیلمنامه و اسپویل ها رو ندیدم و نمیبینم هم ...!!! برای من فصل خوبی بود . مسئله تایم لاین و اینها رو هم به حساب سریال بودن و محدودیت های دیگه میزارم. در کل من راضی بودم. مطمئنا دوستان دیگه اگه این اسپویل ها و لیک ها نبود اکثرا راضی میبودن.
اینکه جیمی هم به کمپین نابودی ارتش نایت کینگ بپیونده واقعا جذاب میشه...سرسی هم که استاد نارو زدن...( اولش که یورون جا زد واقعا گرخیدم یه همچین شخصیتی که تو کتاب داره اینجوری جا یزنه ؟؟ )
تیون کوچولو هم که این فصل رو هم زنده موند...
گاوبندی خواهران استارک هم خیلی خوب شد...ولی این لرد بیلیش ته ته دودره بازا بود ( انصافا درس زندگی میده این شخصیت ) حیف شد نیست دیگه که ببینیم کرم میریزه :p
من انتظار داشتم خود جان بفهمه کیه دیگه...آخرشم که دیگه بله ، مای کویین و اینا الکی نبود =))=))
تورموند و بریک چی شدن؟؟؟ شهید نشن...خیلی شخصیتای جالبی بودن
سکانس آخر هم که پشم ریزون بود همین...خدا به داد ماها برسه ..دوسال فاکینگ آزگار باید صبر کنیم...

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
واقعآ نمیدونم اسپویل صفر تا صد این آقا باعث شد این فصل اینقدر بچه گونه و بی نمک باشه یا برای بقیه هم که اسپویل نشده بود همین قدر مسخره بود؟
این آقا پارسال داستان رو اسپویل کرد و در اسپویلر نذاشت و منم حیف شد که خوندم چون اصلا این فصل برام مزه نداشت. همچین آدم هایی باید برای همیشه بن بشن

راستی آقای Horror میشه دقیقآ بگی منظور شما از چند پست قبل که گفتی این قسمت یه سورپرایز بزرگ داره که از دست اسپویلر ها در رفته چیه؟ نکنه قسمتی که تئون تصمیم میگیره بره یارا رو نجات بده ولی یورون رفته به سمت بانک آهنی رو میگی؟

راستی من اگه جای یورون بودم با دیدن ملکه اژدها درجا به ملکه قبلی خیانت میکردم. به چشم برادری دنی خیلی خوشگله

خیلی گشتی دنبال اسپویله که سریع یه اکانت دیگه بسازی بیای پست کنی وسط تاپیک نه ؟ :))
شرمنده که تیرت به سنگ خورد
اسپویله هم اونقدری که انتظار داشتن بزرگ نبود در واقع هکر های برای اینکه ثابت کنن اپیزود آخر دستشونه تیتراژ رو مثل اینکه لو میدن و اسم ریگار تارگارین تو انتهای تیتراژ باعث شد که خداد تا تئوری ساخته بشه
انواع تئوری های مزخرف و فانتزی تا منطقی و مسخره !
از قابل پیشبینی ترین حالت ممکن که میشه همون که دیدیم تا اینکه حتی بعضا ریگار رو به شاه شب ربط میدادن که دیگه اونا آخرش بودن !

دوستان یه سوال!جیمی بدون ارتش سمت شمال؟چون تنها که بود هیچی و زره ارتش لنیسترام تنش نبود!فصل که تموم شد ولی تو اسپویلا گفته بودن با ارتش میره شمال!:D

اون چیزی که ما دیدم مثل اینکه تنها بود حالا باید تا فصل بعد منتظر بود و دید کیا باهاش متحد میشن

خیر جان دیروز و ایگان تارگارین امروز در حقیقت فرزند ریگار تارگارین برادر بزرگتر دنریس و ویسریس بود
اونی هم که فصل اول توسط کال دروگو به فنا رفت ویسریس بود و ما اصلا ریگار رو تو سریال نداشتیم تا این اپیزود و فلش بکش

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
چقدر این سرسی حال به هم زنه.همین
پ.ن:مرده ها شنا نمیتونن بکنن در عجبم چطور اژدها رو با زنجیر کشیدن بیرون !

اینو پرسید از جان من فکر کردم میخان سوتی قسمت قبلو سر و سامون بدن که مهر تایید زدن رو سوتی :D

• Like
Reactions: Anakin

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
راستی این نایت کینگ که نمیتونه حرف بزنه چطوری میگه دراکاریس؟:D:-?

برای درک بهتر ارتباط عجیب اژدها سوار با اژدهای یخی حتما کتاب اژدهای یخی که خود جورج مارتین نوشته رو پیشنهاد میکنم
خیلی خوبه

• Like
Reactions: Capcom and IMANOKA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر