سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
آقا قسمت رسمی همون لیک شده بود هیچ فرقی نداشت من دیدم الان بررسی کردم. فیک میک هم خبری نبوده...پرومو قسمت شیش اگه یادتون باشه با جمله بریک شروع میبشه Death is the Enemy . هکره هم خوشش اومده جو گرفته اش اسم فایلو این گذاشته :)):D ....
برید پرومو رو ببینین...یا حسین

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
حالا درست که نویسندگی دیالوگا یکم ضعیف شده ولی دلیل اینکه اون تیکه جان و دنریس رو اینقدر میکوبن نمیفهمم!
هیچ کینگ و کویینی تنهایی نمیره برای نجات سربازاش ولی دنریس رفت واسه همینم جان گفت کووین منی!چون از لحاظ خاندانی با هم تعهد داشتن استارک و تارگرین ها و جانم که دید اینطوری سلحشورانه واسه نجات سربازاش اومد قبولش کرد!
خیلی طبیعی بود رفتارا!فقط یکم نویسندگی ضعیف بود!

xerp4

کاربر سایت
Nov 19, 2014
60
واااااااااااااااایییی الان پرومو قسمت اخر رو دیدم من که دیگه تحمل ندارم:-SS:-SS:-SS اینا چرا اولش باهم می جنگن بعد میرن صحبت در مورد وایت واکر ها می کنن؟؟؟؟؟؟
الان نایت کینگ دیوار رو بزنه بترکونه فاصله وینترفول تا دیوار چه قدره سانسا تنهاست :-s:-s

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
واااااااااااااااایییی الان پرومو قسمت اخر رو دیدم من که دیگه تحمل ندارم:-SS:-SS:-SS اینا چرا اولش باهم می جنگن بعد میرن صحبت در مورد وایت واکر ها می کنن؟؟؟؟؟؟
الان نایت کینگ دیوار رو بزنه بترکونه فاصله وینترفول تا دیوار چه قدره سانسا تنهاست :-s:-s
معلومه دیگه .کاری نمی تونه بکنه.از اون روش قدیمی که همیشه جواب داده استفاده میکنه

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
نفر اول پرتاب نیزه:D
photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B0%DB%B8_%DB%B2%DB%B1_%DB%B1%DB%B6_%DB%B1%DB%B7_%DB%B4%DB%B7.jpg

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
الان یه تئوری عجیب شایدم مسخره به ذهنم رسید :D
داشتم اپیزود ۶ رو دوباره تماشا میکردم سکانس های مربوط به مکالمه تیریون و دنریس بدفه یه فکری تو سرم انداخت
ممکنه شاهزاده موعود که همه در موردش حرف میزنن نه جان باشه نه دنی نه تیریون نه هیچ شخصیتی که تا حالا دیده باشیمش
شاید اصلا تا حالا به دنیا نیومده باشه
منظورم اون فرزند چهارم سرسیه که تازه حامله شده
ممکنه یعنی اون بچه باعث صلح بشه ؟ اما چجوری ؟
میدونم احتمالش خیلی ضعیفه اما شاید با این منطق که دنریس حامله نمیشه تفاهم نامه ای رو بنویسن با این حساب که دنریس به حکومت میرسه و سرسی و جیمی اونو به عنوان ملکه به رسمیت میشناسن تا زمانی که دنریس بمیره و فرزند سرسی به عنوان ولیعهد و وارث تاج و تخت دنریس به حساب بیاد.
حالا خدا میدونه بعد از اینکه مشخص بشه جان فرزند مشروع ریگار و لیانا هستش چه اتفاقی بیوفته اما در هر صورت یکم این دیالوگ تیریون و دنریس مشکوک بود

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
خُنُک ترین صحنه های قسمت ششم، اون صحنه های تام و جری بازیای آریا و سانسا بود! یعنی چی آخه؟ چرا اینقدر آریا رو یهویی خنگ و بچه سال کردند!؟

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
به نظر من ظاهر خشنی که به اریا دادن ، از همون اول ابهتی که نداشت هیچ ، شده بود عین این بچه هایی که یه دقیقه اسباب بازی رو ازشون میگیری می افتن به جونت :|
از این حالت افراطی درش بیارن بعد این همه مدت واقعا بهتر میشه ...

داشتم اپیزود ۶ رو دوباره تماشا میکردم سکانس های مربوط به مکالمه تیریون و دنریس بدفه یه فکری تو سرم انداخت
ممکنه شاهزاده موعود که همه در موردش حرف میزنن نه جان باشه نه دنی نه تیریون نه هیچ شخصیتی که تا حالا دیده باشیمش
میدونم احتمالش خیلی ضعیفه اما شاید با این منطق که دنریس حامله نمیشه تفاهم نامه ای رو بنویسن با این حساب که دنریس به حکومت میرسه و سرسی و جیمی اونو به عنوان ملکه به رسمیت میشناسن تا زمانی که دنریس بمیره و فرزند سرسی به عنوان ولیعهد و وارث تاج و تخت دنریس به حساب بیاد.
حالا خدا میدونه بعد از اینکه مشخص بشه جان فرزند مشروع ریگار و لیانا هستش چه اتفاقی بیوفته اما در هر صورت یکم این دیالوگ تیریون و دنریس مشکوک بود
همون جافری واسه هفت پشت این سریال بس بود ... :D

آخرین ویرایش:

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
فکر نکنم کھ ھمچین اتفاقی بیافتھ! من خودم فکر میکنم کھ اگھ تئوری برن و شاھ شب درست باشھ، ممکنھ کھ جیمی قھرمانھ افسانھ ای داستان باشھ! کسی کھ باعث قدرت گرفتن برن و شروع ماجرا باشھ و جیمی کسی باشھ کھ پایان بدھ بھ ماجرایی کھ خودش مقصرش ھست!

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر