سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
جان اسنو کجای قدرت گرفتنش مسخره بود؟! نبرد حرامزادگانش مسخره بود؟! :/
جان تو این دو فصل اخیر اون شخصیت فصول قبل رو نداره همین که جان رو اون جادوگر قرمزه زنده کرد خودش خیلی ضایع بود:D کلا استارک ها هم تو این دو فصل از چشمم افتادند واقعا حیف که به اون طرز مسخره شخصیت معرکه ای مثل استنیس رو حذف کردند کلا در حال حاضر سریال شخصیت کاریزماتیک (مثل ند استارک استنیس تایوین لنیستر و ...) نداره برای همین خیلی ها مثل من طرف سرسی و جیمی رو میگیریم چون به نسبت ننه اژدها و استارک ها(در این دو فصل اخیر) شخصیت های بهتری هستند(منظورم ذاتشون نیست نوع شخصیت پردازیشون در نظرمه)

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,815
نام
حامد
فکر میکنم استارک ها باید بیشتر روی صحبت های خانوادگی شون کار کنن.
نه به اون فصل 6 که دیالوگ یک هفته گرسنه بودن سگ های رمزی سانسا حضور نداشت و ازش خبر داشت.
نه به اینکه الان با اینهمه قدرت های اریا و برن با دیدن سانسا هیچ حرفی از قدرت هاشونو نمیزنن.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,523
نام
Iman
جان تو این دو فصل اخیر اون شخصیت فصول قبل رو نداره همین که جان رو اون جادوگر قرمزه زنده کرد خودش خیلی ضایع بود:D کلا استارک ها هم تو این دو فصل از چشمم افتادند واقعا حیف که به اون طرز مسخره شخصیت معرکه ای مثل استنیس رو حذف کردند کلا در حال حاضر سریال شخصیت کاریزماتیک (مثل ند استارک استنیس تایوین لنیستر و ...) نداره برای همین خیلی ها مثل من طرف سرسی و جیمی رو میگیریم چون به نسبت ننه اژدها و استارک ها(در این دو فصل اخیر) شخصیت های بهتری هستند(منظورم ذاتشون نیست نوع شخصیت پردازیشون در نظرمه)
من نمیفهمم از چیه استنیس خوشتون میاد. یه آدم بی خاصیت که هیچ کاری بلد نبود جز اینکه زرت و زرت خودش رو پادشاه صدا بزنه. موندم وستروس با پادشاهی استنیس چی میشد! :))
برای کسی که دختر خودش رو زنده زنده آتش بزنه هیچ حرفی ندارم! واقعا اون مرگی که داشت برازنده ـش بود! در حقارت تمام! -_-

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,815
نام
حامد
اقا استنیس چی شد ؟:D اگه زنده باشه چی میشه:( ولی خب چرا صحنه مردنشو نشون نداد:/

طبق گفته دوستان دنریس و اژدهاهاش مسخره اند جان‌هم به طور شانسی به قدرت رسیده ما چکار کنیم این وسط:/

من که مرید اون پسر خنگه که تو ویل بود شدم:D
استنیس کشته شد دیگه!

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من نمیفهمم از چیه استنیس خوشتون میاد. یه آدم بی خاصیت که هیچ کاری بلد نبود جز اینکه زرت و زرت خودش رو پادشاه صدا بزنه. موندم وستروس با پادشاهی استنیس چی میشد! :))
برای کسی که دختر خودش رو زنده زنده آتش بزنه هیچ حرفی ندارم! واقعا اون مرگی که داشت برازنده ـش بود! در حقارت تمام! -_-
سریال گند زد به استنیس تو کتاب استنیس دخترش رو نمی کشه سریال یه دلیل می خواست برای منفور کردن استنیس اینکار رو کرد
استنیس و ند استارک و تایوین لنیستر کاراکتر هایی بودند که بازی تاج و تخت نیاز داشت (خوب بد زشت:D) ولی همشون رو کشت
البته درست جورج مارتین علاقه زیادی به تارگرین ها داره و کلا خیلی هوای ننه اژدها رو داره ولی نمیشه منکر توانایی ساختن کاراکتر های معرکه اش شد کلا سریال تا وقتی با کتاب جلو می رفت کمبود شخصیت عالی توش حس نمیشد (مثلا اوبرین مارتل رو یادتون بیاد تو حضور کوتاه هشت قسمتیش یه کاراکتر عالی بود) ولی وقتی سریال ازکتاب جلو زد شخصیت ها افتضاح شدند مثلا یورون رسما تو سریال از زیر بته در اومد و اینطوری هم قدرتمند شد :D

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,815
نام
حامد
خب چرا نشون نداد؟:D البته خط داستانی خیلی جلو رفته و استنیس فکر نکنم‌جایی داشته باشه:D
ولی خب یه لحظه فکر کردم چون نشون نداد مردنشو شاید یهو از یه جا بیاد تو سریال:D
قسمت اخر فصل 5 کشته میشه. فکر کنم سکانس اخر هم بود.
از بس که اتفاق ها زیاده توی این سریال یادت رفته احتمالا.

• Like

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یه سئوال برام پیش اومده چرا فکر میکنید حتما باید تو ذهنتون طرفدار شخصیت یا خانواده خاصی باشید تو سریال؟! یعنی نمیتونید از کلیت ماجرا لذت ببرید؟ حتما باید مثل فوتبال تماشا کنید؟:D برای من کلیت این سریال ( با همه ایرادهاش ) جذابه از سم تارلی بگیر تا مسانده و اون یارو فرمانده آنسالیدها:D حتی hot pie هم برای من جالبه تو این سریال:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,342
نام
امیر
فکر میکنم استارک ها باید بیشتر روی صحبت های خانوادگی شون کار کنن.
نه به اون فصل 6 که دیالوگ یک هفته گرسنه بودن سگ های رمزی سانسا حضور نداشت و ازش خبر داشت.
نه به اینکه الان با اینهمه قدرت های اریا و برن با دیدن سانسا هیچ حرفی از قدرت هاشونو نمیزنن.
احیانا جان اسنو رو که میشناسی؟ داداش سانسا هست. و لال هم نیست . خواهر ورادر با هم صحبت میکنن . ایا امکانش نیست که این خواهر این جمله رو از برادرش شنیده بشاه؟ ایا حتما باید شما با گوش خودت میشنیدی این صحبت ها رو تا اوکی باشه؟! :|

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,815
نام
حامد
احیانا جان اسنو رو که میشناسی؟ داداش سانسا هست. و لال هم نیست . خواهر ورادر با هم صحبت میکنن . ایا امکانش نیست که این خواهر این جمله رو از برادرش شنیده بشاه؟ ایا حتما باید شما با گوش خودت میشنیدی این صحبت ها رو تا اوکی باشه؟! :|
منم همین رو میگم دیگه. حتما جان اسنو به سانسا گفته که اون خبر دار بوده. علم غیب که نداشته.
پس نشون میده که خانواده با هم صحبت میکنن. حالا که همه یه جا شدن چرا این صحبت ها انجام نمیشه!
چرا برن نمیاد هویت اصلی جان رو به سانسا بگه یا اینکه اریا بگه که خاندان فری رو ریشه کن کرده و خیلی کار ها از دستش بر میاد!
برای همین گفتم که مواردی مثل گرسنه بودن سگ ها بین خانواده صحبت میشه و خیلی موارد مهم تر صحبت نمیشه!

• Like

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
آقا از داريو ناهاريس خبري نيست ؟؟؟
كاش برگرده به سريال شخصيت خيلي خوبي داشت
سريال كه كوتاه شده اصن بعيد ميدونم به شخصيت هاي خفني عين جورا مورمونت و داريو و جكن هاگار پرداخته شه

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
استنیس یکی از Badass ترین و کاریزماتیک ترین لیدر های تاریخ وستروس بوده و هست (تو کتاب نمرده)
استراتژی بسیار قوی داره و کل وستروسو میشناسه. و البته آمادگیشو داره که خودشو فدا کنه. وقتی توی بلک واتر شکست سنگینی رو میخورن با ارتشش مستقیم میره Wall تا به Night's Watch کمک کنه و بعدشم اتفاقات کشتن منس و اینا میفته (که البته منس جعلی بوده! ) و به عنوان یه پادشاه به جان پیشنهاد میده که Lord of Winterfell بشه و حتی حرامزادگیشو با یه حکم سلطنتی از بین ببره و استارک بشه! (دقیقا کاری که بولتون با رمزی کرد)
ولی جان قبول نمیکنه و در عوض به استنیس توصیه میکنه که بنرمن های استارک رو جمع آوری کنه. اونم اینکارو میکنه و سر داووس رو میفرسته و خودشم دنبال خاندان های مختلف میره و حتی کاراستارک ها هم باهاش بیعت میکنن (که البته میخواستن بهش خیانت کنند ولی به لطف جان و نامه ای که میفرسته میفهمه.)
و به هیچ وجه آسیبی به زنش یا دخترش نزده. در واقع وقتی یکی از افرادشو میفرسته براووس به دنبال استخدام 20 هزار تا مزدور (Sellsword) بهش میگه حتی اگه خبر مرگ منم رسید باز اینکارو کن و برگرد اینجا و سعی کن شیرین (دخترش) رو به تخت بنشونی!

حالا مقایسه کنین با استنیسی که تو سریال بود :))

منم همین رو میگم دیگه. حتما جان اسنو به سانسا گفته که اون خبر دار بوده. علم غیب که نداشته.
پس نشون میده که خانواده با هم صحبت میکنن. حالا که همه یه جا شدن چرا این صحبت ها انجام نمیشه!
چرا برن نمیاد هویت اصلی جان رو به سانسا بگه یا اینکه اریا بگه که خاندان فری رو ریشه کن کرده و خیلی کار ها از دستش بر میاد!
برای همین گفتم که مواردی مثل گرسنه بودن سگ ها بین خانواده صحبت میشه و خیلی موارد مهم تر صحبت نمیشه!
چون اعتماد ندارن به هم. آریا و سانسا که تا قبل اینکه جدا شن هر روز دعوا میکردن. برن هم که کلا عوض شده
بعدشم منطقی نیست طرف خواهرشو بعد سال ها دیده بهش بگه من یه قاتل حرفه ای شدم 100 نفرو زدم کشتم با خونسردی؟ :D

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,661
نام
iMAN
آقا منم سوالی که دوستمون پرسیده رو دارم...این داریو ناهاریس و جاکان هاگر کجان الان ؟؟؟؟ تو کتاب بودن این دوتا ؟؟؟من یادم نمیاد کجا گم و گور شدن اینا:D

THE KING M

کاربر سایت
Dec 8, 2015
312
آقا منم سوالی که دوستمون پرسیده رو دارم...این داریو ناهاریس و جاکان هاگر کجان الان ؟؟؟؟ تو کتاب بودن این دوتا ؟؟؟من یادم نمیاد کجا گم و گور شدن اینا:D
ناهاریس به عنوان نماینده دنریس موند میرین تا اوضاع رو تحت کنترل داشته باشه تا اربابها دوباره شورش نکنن ، هاگار هم که موند تو معبد خدای هزار چهره ،همون جایی که بهش تعلق داشت .
آقا قسمت آخر 81 دقیقه ،قسمت 6 هم 70 دقیقه است، یه حسی بهم میگه حداقل یکی از اینها با اختلاف بهترین اپیزود سریال میشه :-bd

• Like
Reactions: Nameless King

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اینا به کنار .. این داداش نداستارک که اون ور دیوار بد کجاست ؟ :D
همون که یکبار برن را بعد از قضیه خدا بیامرز هودور (:()نجات داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟