سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
مثل اینکه سیزن 7 فقط 7 اپیزود داره:

Jack Bender - who directed episodes five and six of this current season, - recently spoke with Vanity Fair, and, when asked whether he would be directing any episodes next season, gave a distinctly revealing answer. As he put it:

I don’t know the answer to that. They’re only doing seven [episodes], and they’ve got their regulars who have done it forever."

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
آقا این قسمت خوب بود! خوشم اومد.
بازگشت هاوند که عالی بود! خوشم اومد صرف بازگشت نیومدن یک ده ثانیه اپیزود قبل نشون بدن بعد کلیف هنگرش کنن! قشنگ این قسمت خط داستانیش خیلی بزرگ بود! از سپتون جدید خیلی خوشم اومد! کلا این سپتونا خیلی کاراکترای جذابین بنظرم!
شمال که در امادگی برای جنگ بزرگ! از ملکه مورمنتا خوشم اومد :)) نیم وجبی چه ابهتی داشت :))
بلک فیش خیلی کاراکتر جذابی داشت. ازش خوشم اومد.
از اون طرف مارجری نشون داد نقشه بزرگی داره! از طرفی هم حس میکنم گنجیشکک اعظمم از نقشه مارجری خبر داره و میخاد از نقش بازی کردن مارجری حد اکثر استفاده و ببره!
چرا دو اپیزوده تیریون نداره؟؟ :(
آریا هم لامصب تو بد خطری افتاده! به هیشکی نمیتونه اعتماد کنه :(
درکل قسمت خوبی بود! مقدمه ای برای سه اپیزود طوفانی آخر فصل!

• Like
Reactions: TheGodfather

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
این قسمت هم مثل همیشه خوب بود. فقط خوب. :D این مارجری داره نقش بازی میکنه در حالی که من فکر میکنم که اون پیرمرده میدونه :-? بلک فیش هم عالی بود. خیلی خوشم اومد ازش. ایم برن هم خیلی باحال هست. دوست داشتم که هنوز با تیریون بود:)
پ.ن: قسمت بعد پشم ریزون هست^:)^:D

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
قسمت بدی نبود اما یخورده بیشتر از اپیزود ۷ انتظار داشتم
ولی خب این پروموی قسمت ۸ لامصب خودش به تنهایی یه دست شیو کامل بود :D

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
قسمت خوبی بود :D از بازگشت the hound خیلی خوشحال شدم یکی از شخصیت مورد علاقم توی سریال بود که بعد از مرگش خیلی ناراحت شدم.
دوستان پرومو قسمت 8 رو بزارن ماهم ی استفاده ای بکنیم:D

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
قسمت خوبی بود :D از بازگشت the hound خیلی خوشحال شدم یکی از شخصیت مورد علاقم توی سریال بود که بعد از مرگش خیلی ناراحت شدم.
دوستان پرومو قسمت 8 رو بزارن ماهم ی استفاده ای بکنیم:D

ببین میتونی از این لینک دانلود کنی ؟
http://parsgetusercontent.com/v2/do...s Season 6 Episode 8 Promo HollywoodGroup.mp4

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اقا لطفا از پرومو اپیزود بعد چیزی تعریف نکنین... یا تو اسپویلر بزارین کلا

پ.ن. وحید ، گفتی سیزن۶ لو رفته کامل بعدم گفتی خوندیش... درست بوده تا اینجا؟

• Like
Reactions: ..Preacher..

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
کلا انتظار خیلی سخته تا هفته بعد :(( تازه بعد از اون هم باید یه هفته منتظر باشیم واسه اپیزود Battle of Bastards :| نمیشه همش لیک شه؟ :((

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اپیزود خوبی بود بازگشت سگ شکاری خیلی خوب بود بلک فیش هم ترکوند دمش گرم خیلی باهاش حال می کنم
فقط نکته ای که عذابم میده اینه که انگار به مسخره ترین شکل ممکن قراره ننه اژدها صاحب هزار کشتی بشه
در ضمن خواهر تیون گریجوی هم برای خودش مردی شده ها:D

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
فکر کنم کل این فصل شده مقدمه چینی واسه فصل بعد ک فقط خون و خون ریزی و جنگ باشه واسه همینم اپیزوداش کمتره

۷ قسمت فقط حرف و دیالوگ و شاخ و شونه کشی از نظر تئوری و پیش بردن داستان درسته ولی واسه من نمیدونم چرا خسته کنندن و اون هیجان و لذتی ک پنج فصل قبلی برام داشتن رو نداره

تنها صحنه قشنگ این قسمت بازگشت hound بود میدونستم نمرده

• Like
Reactions: IMANOKA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر