سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این قسمت چقد فوق العاده بود! من خیلی خیلی حال کردم. اپلش یچبا استارت طوفانی و غیر منتظره دیدار جان و سانسا... خیلی صحنش تاثیر گذار و غم انگیز بود... سانسا چقدر عالیه :x
بعدش خط داستانی میرن خیلی جالبه. همین دیالوگای تیریون خودش میارزه به دیدن سریال :D
سرسی هم داره کمکم کارو جلو میبره و خوشحالم داره یکم قدرت میگیره.
از اون طرف لیتل فینگر با ارتش میاد کمک سانسا [-o< ولی خیلی سیاست ها و کار های این بشر غیر قابل پیشبینیه... این و واریس انصافا کل سریالو جلو بردن :D
در اخر هم داستان دنریس. بشخصه هیچوقت هیترای دنریسو درک نکردم. این قسمت هم پایانش بشدت اپیک بود و خوشم اومد! عالی !!

پ.ن. فقط منم که خیلی زیاد از داریو ناهاریس خوشم میاد؟ ادم خیلی باحالیه بنظرم

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
یه فندکی، مشعلی چیزی بگیره دستش همینجوری یه تور سیاحتی/جمع آوری برپا کنه کل وستروس رو بگیره دیگه، ارتش و اژدها نمیخواد که!

والا من توقع داشتم بعد اینکه اینجوری زده کال هاشون رو نابود کرده ملت دوتراکی چنان بریزن سرش بزننش که دیگه هوس آتیش بازی نکنه!

-------------

اون صحنه دیدن جان و سانسا فقط خوب بود.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اقا اسپویلر که معنی نداره اینجا... مشکلی هم نیست اونقدر. فقط لطفا صحنه های پرومو های قسمت های بعدو نگین... شاید خیلیا واقعا دوست نداشته باشن بدونن چه اتفاق هایی میوفته. از جمله خودم

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
خط داستانی دنریس واقعا افتضاح ! دوتراکی ها ارزش زنا رو تو فصل اول از اسب هم پایین تر میدونستن الان میان جلو کسی که کالشون رو کشته تعظیم میکنن :))
من با توجه به اتفاقات قبلی سریال منتظر بودم یکی بیاد ی بلایی سرش بیاره اخرش فهمیدم نخیر این دنریسه !
از نظر من سطح کیفی سریال از فصل 4 به بعد واقعا افت کرده اون شوقی که تو فصل های قبل داشتم اصلا سر این فصل ندارم

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
یه فندکی، مشعلی چیزی بگیره دستش همینجوری یه تور سیاحتی/جمع آوری برپا کنه کل وستروس رو بگیره دیگه، ارتش و اژدها نمیخواد که!

والا من توقع داشتم بعد اینکه اینجوری زده کال هاشون رو نابود کرده ملت دوتراکی چنان بریزن سرش بزننش که دیگه هوس آتیش بازی نکنه!

-------------

اون صحنه دیدن جان و سانسا فقط خوب بود.
وحید تو هم داری بدجور از دنریس بد میگی! خودم قبول دارم که مشکلاتش سریع حل میشه ولی این دفعه من به شخصه از این حرکتش حال کردم. قوم targaryen هم به اژدها و آتش معروف هست . پس منطقی هست که از آتش به عنوان اسلحه استفاده میکنن. بعدشم تو اگه ببینی که کسی از آتش بدون صدمعه میاد بیرون حیرت زده نمیشی؟ به خصوص که 3 تا اژدها هم داره!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
وحید تو هم داری بدجور از دنریس بد میگی! خودم قبول دارم که مشکلاتش سریع حل میشه ولی این دفعه من به شخصه از این حرکتش حال کردم. قوم targaryen هم به اژدها و آتش معروف هست . پس منطقی هست که از آتش به عنوان اسلحه استفاده میکنن. بعدشم تو اگه ببینی که کسی از آتش بدون صدمعه میاد بیرون حیرت زده نمیشی؟ به خصوص که 3 تا اژدها هم داره!
لازم به بد گفتن من نیست همینجوری حال بهم زن هست :D

در وهله اول دوتراکی ها اسب هاشون با ارزش تر از موجوداتی بنام زن هست این از جایگاه زن و سجده کردن از طرف دیگه ای در این قوم جادو و جادوگر و جادوگری بسیار رواج داره، پس نخیر اگه بنده جز اهالی قوم دوتراکی بودم اصلا از اینکه یه زن که شاید جادوگر باشه و از اتیش میاد بیرون حیرت زده نمیشدم و از اون طرف وقتی میبینم زده کال های یه ملت رو تو مقدس محل ممکن کشته و خون و خونریزی راه انداخته چنان در ابتدا اون زن/جادوگر رو میدادم یه دور دست اسب های قوم امون و بعد که اسب ها تموم شد کارشون به 43 روش دوتراکی سلاخیش میکردم. اون اژدهایان هم در حد یه شایعه و فنگ بود که یه زنی انداخته و از اون جمعیت هم همه نمیدونستن ایشون کالیسی کال دروگو بوده و 3 تا اژدها زاییده!

در کل سیر داستان دنریس رو دادن یا دست شاهرخ خان یا سلمان خانی آمیتاباچانی چیزی...

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
چقه گند میزنه به سریال و روندش این قسمتا کالیسی خیلی فانتزیو دور از حال و هوا باقی قسمتاس میره تو اتیش لخت میشه میاد ارتش جم میکنه بعد به شکل ابلهانه و با اون نگاه مسخره ملتو نگاه میکن:| بدترین قسمت فصل تا اینجا همین قسمت بود

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
604
نام
سینا
بزرگوار تا اونجا که من میدونم توی کتاب تارگرین ها جنسشون نسوز نیستش،فقط کمی نسبط به بقیه ملت در برابر اتش مقاوم تر هستن! اینجور نیست که برن توی اتیش و از اون طرف واکس خورده بیرون بیان
و حقیقتا این بخش داستانی دنریس افتضاحه،تازه واسه ما کلاس گزاشته گفته دیگه توی این فصل ل*ت نمیشم
این لیتل فینگر هم رفت توی لیست افراد منفور،امیدوارم همراه با رمزی به درک برن
این پیرمرده خرفت پایسل رو هم نمیدونم چرا سرسی نمیزنه دو نیمش کنه؟

• Like
Reactions: Durance

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
بزرگوار تا اونجا که من میدونم توی کتاب تارگرین ها جنسشون نسوز نیستش،فقط کمی نسبط به بقیه ملت در برابر اتش مقاوم تر هستن! اینجور نیست که برن توی اتیش و از اون طرف واکس خورده بیرون بیان
و حقیقتا این بخش داستانی دنریس افتضاحه،تازه واسه ما کلاس گزاشته گفته دیگه توی این فصل ل*ت نمیشم
این لیتل فینگر هم رفت توی لیست افراد منفور،امیدوارم همراه با رمزی به درک برن
این پیرمرده خرفت پایسل رو هم نمیدونم چرا سرسی نمیزنه دو نیمش کنه؟
من کتابش رو تازه شروع کردم به خوندن و اطلاعاتی که دارم بر گرفته از خود سریال هست! من اون بالا در جواب به وحید توضیح دادم و البته این نظر شخصی من هست و از این صحنه به شدت خوشم اومد!
اون پیرمرده هم بکشنش مرتیکه %%. حالم از این آدم ها به هم میخوره! این چجوری 6 تا سیزن هنوز زندست و من موندم!:-?
پ.ن: لیتل فینگر فکر کنم اینجا به جان اسنو و سانسا کمک میکنه (الته فکر کنم)

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
من ندیدم کسی اینجا راجع به مضحک ترین قسمت (شاید) کل سریال حرفی بزنه!

چجوری اون محل به اون بزرگی اونم فقط با 2 تا مشعل که شعله ی آنچنانی هم نداشت به اون سرعت آتیش گرفت؟؟؟ :|:|

البته خب استفاده از بنزین و نفت تو فیلم و سریال طبیعیه ولی نه دیگه تا این حد!!

• Like
Reactions: Pyramid Head

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اینقدر تنفر نسبت به کالیسی برای چی هست ؟ خداییش تنها وارث بر حق تاج و تخت همین بنده خدا هست. خون پادشاهی و سه تا اژدها داره از لحاظ کاریزماتیک هم خیلی روشنفکر هست. تازه تریون لنیستر هم دوباره اون سیاست بازیهای خاص خودش رو دوباره شروع کرد واقعا جذاب بود. :D
در کل این قسمت به شدت جذاب بود

متحد شدن شورا هم برای از بین بردن گنچشک اعظم هم نکته خیلی خوبی بود این قسمت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر