سرپرست طراحان مافيا : Dead Space 3 تبديل به عنواني شده كه هيچكس از آن خوشش نخواهد آمد

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
Mafia-Daniel-Vavra-Dead-Space-3-header.jpg

سرپرست طراحان نسخه ي اول مافيا : Dead Space 3 تبديل به عنواني شده كه هيچكس از آن خوشش نخواهد آمد.

Daniel Vávra سرپرست طراحان بازي مافياي 1 در مورد اينكه چگونه رويكرد كمپاني هاي بازي فقط برروي ميزان فروش و اجتناب از انتشار

عناوين ريسك پذير معطوف شده است ابراز تاسف كرد و Dead Space 3 را نمونه اي از اين موج بازي ها ناميد كه از يك چيز جالب به چيزي تبديل شده اند

كه مطلوب هيچ كس نخواهند بود.

من به شخصه يكي از هواداران پر وپاقرص سري اصلي مافيا هستم .در حالي كه در عصر حاضر ميتوان بازي هايي را يافت كه به راحتي

از GTA كپي برداري كرده اند اما مافيا بازي بود با مضاميني بلند پروازانه و زيبا كه با پرداختي قوي پيرامون زندگي كاراكتر پيش كسوت

اين بازي يعني Tommy Angelo معطوف شده بود.

واقعا باعث سرافكندگي است كه بازي Mafia II با يك داستان سرسري و سر هم بندي شده عرضه شد در حالي كه ميخواست با

ظاهر سازي هاي مصنوعي خود را از لحاظ تكنيكي هم رده ي Mafia نشان بدهد.

Daniel Vávra به عنوان سرپرست طراحان و به عنوان نويسنده نسخه دوم Mafia معتقد است :

بايد اين باور كه درصنعت بازي جافتاده كه صنعت بازي هاي ويدئوي به واسطه كمپاني هاي بزرگ وبازي هاي عظيم ديوانه وارشان سرپاست از بين برود.
Vávra در مصاحبه با سايت GameStar. گفت:

عظيم و پر ابهت بودن هميشه فاكتور خوبي براي يك بازي نيست.من از اين كلمه ي "وااي عجب لحظه ي عظيمي !" متنفرم و

از بازي هايي كه هر دودقيقه يكبار يكي از اين "وااي عجب لحظه اي عظيمي " در ان اتفاق مي افتد واقعا بيزارم هرچند بعضي ها كه خود

را عقل كل مي دانند ميگويند چقدر هم خوب!

Dead Space 3 حداقل از دور اين طور به نظر مي رسد كه هيچ كس آن را دوست نخواهد داشت.

من اميدوارم كه ما شاهد بازي سازان مستقل بيشتري باشيم تا ما را به سمت بازي هاي جالب تري سوق دهند زيرا در شرايط حاضر اگر

كمپاني ناشر معروفي اين گونه بازي ها را منتشر كند اكثرا آن را ملامت خواهند كرد.

مردم مختلف سليقه هاي مختلفي هم دارند. جا براي كار بر روي هر سبك و مدلي از بازي هست. بازي هاي اين مدلي در حاضر كمتر

در دسترس ما هستند زيرا كمپاني هاي بزرگ ناشر بازي فكر مي كنند مردم و ما خواستار بازي هاي به سبك Call of Duty هستيم.

اما اين نگرش در حال تغيير است و ما شاهد اين هستيم كه بازي هاي indie بر روي Steam و XBLA و iOS در كنار نوآورانه بودنشان

درآمد زا هم هستند و سازندگانشان در حال گسترش اين نوع بازي ها هستند ما شاهد عناوين تازه ونوآور بيشتري خواهيم بود.

شايعاتي در مورد اينكه سومين نسخه از Mafia هم در حال ساخت است منتشر شده اما Vávra در ساخت آن نقشي ندارد وي در حال حاضر

در Warhorse Studios در حال ساخت يك بازي قرون وسطايي واقع گرايانه به سبك open world RPG است.

منبع

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
ایشون طراح بازی و نویسنده ی یکی از بهترین بازی های تاریخه( Mafia 1 ) حرفشون هم تا حدود زیادی از نظرم درسته

:-/

شاید برای ما ایرانی ها بازی محبوبی باشه ولی از هر نظر که فکر میکنم اینقدر بازی بزرگ تو تاریخ داریم که مافیا توی اونها عددی نیست .

Chubek

کاربر سایت
Nov 6, 2012
44
نام
چوبک سیف الآدم ابولعجم
اینکه صنعت بازی به فنا رفته درش شکی نیست.
ازون طرف چهارده تا کلون کارل آن دیوتی.
ازون طرف هزارتا بازی MMO RPG با هزارتا دی آر ام.
ازون طرف ریلیز سال به سال بازیها بدون هیچ تغییر.

فقط بچه های 10 ساله ازین صنعت در حال حاظر لذت میبرن. منکه مدتهاست فقط بازیهای رترو بازی میکنم.

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
حرفش درسته به نظرم من کاملا باهاش موافقم خودم یکی از فن های DS هستم تمام داستانهاشو مربوط به مذهب unitology و marker خوندم و به نظرم DS 3 تو زمینه گیم پلی خیلی ضعیف عمل کرده این نسخه بازی رو کپی از گیرز ساختن بعد براش کاور گیری نزاشتن :|
ایزاک عین احمق ها پشت جعبه ها میشینه :| کلا فقط دوستدارم در مورد داستانش بدونم اصلا برام مهم نیست که بازیش کنم یا نه فقط امیدوارم یه داستان قوی و آبرومندانه برای بازی طراحی کنن حیف اینم مثل RE نابود شد...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوره اخر الزمونه مثه اينكه:|
هنوز بازي نيومده بازيساز و گيمر هاي عزيز ترول رو شروع كردن8-|
بابا مسلمونا بذاريد بازي بياد اگر گند زد بعد ترول كنيد اخه از روي تريلرو اينجور چيزا كه نميشه نظر قطعي داد:|

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
وقتي استديوي ساخت بازي عوض نشده و همون تيم و كارگردانش دارن روي بازي كار ميكنن مسلما ميدونن چي دارن ميسازن و اصلا با آشغالي به نام re6 كه از پايه اشتباه قابل مقايسه نيست بدجوري به اين بازي ايمان دارم چون واقعا كارگردانش و تيم توسعه دهنده آدمايه كار بلدين.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
حالا اندکی تقلیدی یا غیر تقلیدی.
هر بازی ای از یه سبک و سیاقی تقلید می کنه و یا از بازی ای.
این هم مسلمه که در ورژن های جدید یک عنوان، مواردی تقلیدی از ورژن قبلی خودش داره!

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من 8 بار مافیا 2 رو تموم کردم حاضرم بازم برم وقتهای بی بازی ایم میرم نصبش می کنم واقعا زیباست

اگه شما مافیا یک رو بازی میکردی دیسک شماره دو رو با یک لگد به سطل آشغال پرت میکردی.

----

من به شخصه فقط از شماره اول دِد اسپیس خوشم اومد.دو چیز خاصی نداشت,سه هم که هیچی کلن.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
وحید با اینکه خودم موضعم در مورد این بازی مشخص نیست ولی هر چی باشه به مراتب بهتر از افتضاحی به اسم RE6 میشه.
مشکل ما اینه که فکر میکنیم وجود بخش کو آپ اجباریه در حالی که اگر اینو بذاریم کنار میبینیم بازی در واقع داره با فرمول پیشین خودش پیش میره.
هر چند اضافه کردن بخش کاور گیری و انسان ها ممکنه یه خورده اذیت کنه ولی امیدوارم این موارد توی بازی کم دیده بشن
اون تریلری هم که من دیدم توش کاورگیری بود , اینم اینجا شما گفتی یادم اومد الان . نکرومورف کاور حالیشه آخه ؟ :| خدا این دفتر EA رو به آتیش بکشه که با انگلکی که به استدیو میکنه و فشاری که بهشون میاره باعث میشه افتضاحاتی مثل MOHW و همین DS3 ببینیم . خدا کنم حد اقل DS3 ارزش 1 بار بازی کردن رو داشته . الان یاد شماره 1 که میفتم دلم به حال این سری میسوزه :(( .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
حرفش كاملا منطقيه. ٩٠ درصد بازي ها شدن مثل call of duty
من خودم مغازه دارم. هر مشتري مياد ميگه آقا بازي به سبك call of duty ندارين؟ ديگه حالم از اين جمله به هم ميخوره.
اميدوارم شاهد بازي هاي نوآورانه و جدابي مثل limbo و braid و super meat boy باشيم
از همون روز اول هم گفتم اين dead space 3 مثل دو نسخه اولش نميشه. آخه تو بازي ترسناك حالت coop به چه دردي مي خوره؟

Sent from my iPhone 4 using Forum Runner

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر