سري محبوب Mass Effect پنج ساله شد.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

n7day_610a.jpg

شايد ديروز يكي از بهترين روزهاي تاريخ گيمينگ براي طرفداران سري معروف Mass Effect و هم چنين تيم بلند آوازه BioWare بوده است.زيرا اين سري محبوب دقيقا ديروز مورخ November 7 سال 2012 تولد 5 سالگي خود را جشن گرفت و بار ديگر استوديوي BioWare را غرق در خوش حالي كرد.

اين تولد براي طرفداران اين سري نيز بي فايده نبود و جوايز زيادي به مناسبت روز Mass Effect يا N7 day به طرفدارن اين سري بابت عرضه تصاوير عالي و زيبايشان داده شد. به دنبال آن اطلاعات جديدي از آخرين DLC شماره سوم بازي يعني Omega نيز منتشر شد كه مي توانيد آن را در اينجا ببينيد.

شما مي توانيد براي كسب اطلاعات در مورد N7 day و جوايز آن به اينجا رجوع كنيد.

n7day-fan_kit-p.jpg

منبع

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بهترین IP این نسل >:d<

شپرد یکی از بهترین شخصیت های دنیای گیم بود ، بی صبرانه منتظرم ME4 معرفی بشه تا ببینیم اینبار قراره کنترل چه شخصیتی رو در دست بگیریم

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
یکی از معدود شاهکارای چند سال اخیر ... :x تنها مشکل این سری بازی اینه که زیادی خوبه ! :d
زبونتو باید طلا گرفت کاملا موافقم واقعا این نسل شوتری به این خوبی ندیدم.بی صبرانه منتظر شماره چهار بازی هستم تا ببینم بایووار چه شاهکاری درست کرده

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بهترین IP این نسل >:d<

شپرد یکی از بهترین شخصیت های دنیای گیم بود ، بی صبرانه منتظرم ME4 معرفی بشه تا ببینیم اینبار قراره کنترل چه شخصیتی رو در دست بگیریم

علی مردونه بیا تو به من بگو چه شخصیت پردازی از شپرد دیدی ؟؟ :|:d این شخصیت چیزی جز فیگور گرفتن و حرف زدن های خشک جان من چیزی دیگه ای بلد بود ؟؟ :|:d بازی همه چیزشش خوب بود و در حد عالی ولی شخصیت پردازی شپرد هیچی نبود در واقع شخصیت پردازی وجود نداشت و چیز بدی هم نیست چون بازی نقش افرینی هست و باید اینجوری باشه . در کل شپرد شخصیت خودتون بوده و چیزی نبوده که تو بازی معرفی شده باشه .

پ.ن : محض اون برادرانی که خودشون رو میندازن زیر تانک باید بگم این سری به طرز عجیبی تنها سری بازی عمرم هست که ارجینال خریدم و هیچوقتم پشیمون نشدم !

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
ولی برعکس دوستان من خیلی سعی کردم از بازی خوشم بیاد هم نسخه ی 2 رو نصب کردم و هم 3 رو

ولی از اینجور بازی ها که باید بگردی پیدا کنی کجاست و فلان خوشم نمیاد نمی دونم چرا :d

به نظر دوستان هم احترام می ذارم

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
عاشتم Bioware!!:x
به نظرم این استدیو و بلیزارد بهترین استدیوهای بازیسازی کل دوران هستند!!:x
کاش زودتر Dragon age 3 هم عرضه کنه که شماره چهارم هر دو IP بره واسه نسل بعد دیگه!!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر