سريال جديد لاك پشت هاي نينجا|| TMNT

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان

خب دوستان شبكه Nickelodeon سريالي جديد بر اساس عنوان معروف لاك پشت هاي نينجا رو آماده پخش كرده كه زمان شروع اولين قسمت آن 29 سپتامبر 2012 تعيين شده است. اين سريال انيميشني بوده و تعداد قسمت هاي در نظر گرفته شده براي آن 26 قسمت بوده است.كارگرداني آن نيز بر عهده Kevin Eastman و Peter Laird بوده است.

همچنين Jason Biggs به عنوان صدا پيشه ليوناردو و Rob Paulsen كه در سريال سال 1987 به جاي رافاعل صحبت كرده بود هم اكنون به جاي دوناتلو صحبت خواهد كرد.Sean Astin به جاي رافاعل و Greg Cipes نيز به جاي مايكل انجلو صداپيشگي خواهند كرد.

لينك imdb سريال:

Teenage Mutant Ninja Turtles (TV Series 2012–) - IMDb

اطلاعات بيشتر:

http://en.wikipedia.org/wiki/Teenage_Mutant_Ninja_Turtles_(2012_TV_series)

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
هیچی اون قدیمیش که الان پرشین تون نشون میده نمیشه.
لعنتی آهنگی که با اون شروع میشد چه قدر قشنگ بود:Dگیتار الکتریکش خیلی حال میداد.
هنوزم حفظمه:|:D

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
دوست عزيز قبل از اين كه از سايت مجاور كه مجله داره(بازي رايانه) مطلب منو كپي كني يه منبع هم بزن:d

كپي پيست حتي من از قصد نوشتم ليوناردو و رافاعل همونو كپي كردي شما؟/:):-o

arian007

کاربر سایت
Jan 4, 2006
353
دوست عزيز قبل از اين كه از سايت مجاور كه مجله داره(بازي رايانه) مطلب منو كپي كني يه منبع هم بزن:d

ایشون برای ما که به سایت بازی رایانه نمی ریم این اطلاعات رو گذاشتن و قصد بدی نداشتند
فکر کنم البته :d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان

سريال جديد لاك پشت هاي نينجا|| TMNT اخبار دنیای بازی| نقد و بررسی| پیش نمایش|اسکرین شات| تریلر|دانلود بازی| .:.کلاب بازی.:.

من از اینجا گرفتم.
و نیمدونم نویسنده کیه و....

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
why kidding like this .
ایشون شوخی کرده

اين كه گفتم شوخي كردم به خاطر اين بود كه اشكالي نداره ايشون كپي پيست كرده هر چند كار يه سايت ديگه بوده و گرنه اين تاپيك و متنش تمام كار خودم هست تو همون بازي رايانه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر