شایعه سرویس Game Pass در راه نینتندو سوییچ

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
xbox-switch-1159751.jpeg

به گزارش خبرگزاری Direct-Feed Games که ید طویلی در زمینه لو دادن اخبار مربوط به «شرکت نینتندو» دارد، شرکت مایکروسافت و نینتندو درحال آماده سازی شرایط برای یک همکاری بزرگ در آینده بسیار نزدیک هستند. بنابر این، نه تنها یک سری از عناوین این کمپانی به کنسولنینتندو سوییچ راه پیدا می‌کنند، بلکه مایکروسافت برنامه دارد سرویس Game Pass را به طور کامل در دسترس دارندگان این کنسول قرار دهد! بر اساس این گزارش، مایکروسافت به دنبال پورت برخی از عناوین روی نینتندو سوییچ است. این سبک از همکاری بین دو شرکت چیز عجیبی نیست چرا که پیش‌تر مایکروسافت برخی از شخصیت‌های انحصاری خود را در اختیار نینتندو قرار داد تا در عناوین این شرکت حضور پیدا کنند و عناوینی همچون ماینکرفت را نیز برای کنسول نینتندو منتشر کرد. کما این که هنوز برخی از استودیوهای فرست پارتی مایکروسافت مثل استودیو Ninja Theoryو Obsidian در حال ساخت و عرضه عناوین برای سوییچ و سایر پلتفرم‌ها هستند.

یکی از آثاری که در این گزارش از نام آن برای عرضه روی کنسول دیگر یاد شد، بازی Ori and The Blind Forest است که از بهترین عناوینایکس باکس وان به حساب می‌آید. علاوه بر مورد قبل، در خبر قید شده Microsoft به دنبال راهی برای عرضه پروژه مخصوص استریم xCloudبرای سوییچ است تا از این راه بتوان تمامی عناوین ایکس باکس وان را روی سوییچ بازی کرد. وب سایت گیم اینفورمر نیز به این شایعه دامن زد و بر اساس گفته‌های آن‌ها، رونمایی از سرویس Game Pass برای سوییچ امسال صورت می‌گیرد. رویای انجام عناوین بزرگ سایر کنسول‌ها روی سوییچ مدت‌ها پیش از طریق استریم کردن این آثار محقق شده است و هم اکنون، عناوینی همچون Assassin’s Creed: Odyssey و Resident Evil 7 روی این کنسول قابل بازی هستند.

شایعه: سرویس Game Pass در راه نینتندو سوییچ - بازی سنتر

آخرین ویرایش:

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
شماها انتظار دارید بازی های سوییچ روی ایکس باکس بیاد؟
همینطوریش کل تیم های نینتندو درگیر ساخت بازی هستن و نیروی انسانی کافی برای پورت ندارن
اگر پورتی صورت بگیره پورت بازی های Wii میشه.
چه خبر بگه چه نکنه نینتندو عناوین اصلی خودش رو که قبلا عرضه کرده رو رو ایکس باکس نمیاره.
...
تازگی هم نینتندو 10% از سهام خودشو خریده. انگاری یک کاری هایی قراره بکنه این که در چه زمینه ای هست مشخص نیست

• Like
Reactions: Arima Kishou

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
:)):)):)) داداش چی داری میگی شوتر واقعی و ریسینگ واقعی چیه؟ من کل نسل قبل تو ps3 داشتم شوتر واقعی بازی میکردم(killzone2) مایکروسافت چی میخواد بده با سرویسش halo5? بیخیال:-jدرسته ما این نسل fps درست حسابی نداشتیم(که نسل بعد مطمئن باش داریم تیم اصلیه گوریلا با سلازنده kz2 همین الان دارن میسازه<:-P) ولی یه شوتر ضعیف (شماره دار) نداشتیم;) در مورد ریسینگم بگم فن های سونی از تنها شبیه ساز واقعی ریسینگ دنیا راضین;) هزار بار گفتم الانم میگم سازنده gt نظرات مردم و منتقدا به چیزشه متاسفانه(:|در ضمن همون فورزا که هی سنگش به سینه میزنین کپی پیستا و عرضه سالانش دیگه تا یه جایی دووم میاره(نمیگم بدن عالین خودمم fh3 رو pc بازی کردم:D)

باشه ! باشه ! می خواین ترول کنین یا خودتونو کول نشون بدین یا بگین سونی هم اف پی اس خوب داده هم ریسینگ خوب و کلا حالا هر چیزی ! ولی خواهشا از اینطور حرفا نزنین ، یعنی چی نظر مردم و منتقدا به چیزشه ؟ خوب این یعنی الان این بازی شبیه ساز واقعی ریسینگ دنیاست که میاین با افتخارم میگین ؟ با این وضعیت ؟؟؟

حرفی نیست که سونی این نسل خیلی جلوتر بوده و هست از مایکروسافت ، اما بالا بیای پایین بری توی اول شخص و ریسینگ سونی ضعیفتر از مایکرو کار کرده این نسل ! حالا اینکه شما توی PS3 داشتی KZ2 میزدی یا توی PS5 میگی قراره نمیدونم FPS جدید بدن و اینا هیچ ربطی به این نسل نداره !!! این مدل حرف زدن خیلی مسخرست ، چیزی باسه این نسل ارائه کردی توی این سبکایی که گفتی بیا بگو نظرتو وگرنه نسل قبل و نسل بعدی چه دخلی داره به این نسل که ازش مایع میذارین ! خسته نباشیدم میگم بهتون ، مرزهای منطق رو واقعا جابه جا کردین با این مدل استنباط کردنتون !!!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خبر بیاد که فیل بخش اکس باکس رو نتنها تعطیل کرده بلکه دستور داده داعش منفجرش کنه بعضی از فناش این حرکت رو در راستای موفقیت روزافزون و بنفع کنسولشون میدونن. :-?:D
اینو من از همین روزی که کوآنتوم بریک روی پی سی همزمان عرضه شد پیش بینی میکردم. مایکرو داره به سمت مولتی شدن پیش میره دیگه رسما شده.
قدم بعدی آوردن بازیاشون رو پلی استیشنه.
حالا اگه راضی هستید که خوب مفت چنگتون به شخصه که خیلی راضیم کنسول کمتر تو این وضع اقتصادی به نفع من یکیه

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
باشه ! باشه ! می خواین ترول کنین یا خودتونو کول نشون بدین یا بگین سونی هم اف پی اس خوب داده هم ریسینگ خوب و کلا حالا هر چیزی ! ولی خواهشا از اینطور حرفا نزنین ، یعنی چی نظر مردم و منتقدا به چیزشه ؟ خوب این یعنی الان این بازی شبیه ساز واقعی ریسینگ دنیاست که میاین با افتخارم میگین ؟ با این وضعیت ؟؟؟

حرفی نیست که سونی این نسل خیلی جلوتر بوده و هست از مایکروسافت ، اما بالا بیای پایین بری توی اول شخص و ریسینگ سونی ضعیفتر از مایکرو کار کرده این نسل ! حالا اینکه شما توی PS3 داشتی KZ2 میزدی یا توی PS5 میگی قراره نمیدونم FPS جدید بدن و اینا هیچ ربطی به این نسل نداره !!! این مدل حرف زدن خیلی مسخرست ، چیزی باسه این نسل ارائه کردی توی این سبکایی که گفتی بیا بگو نظرتو وگرنه نسل قبل و نسل بعدی چه دخلی داره به این نسل که ازش مایع میذارین ! خسته نباشیدم میگم بهتون ، مرزهای منطق رو واقعا جابه جا کردین با این مدل استنباط کردنتون !!!
میگن fps تون ر.ده میگیم قبول این نسل ر.ده ولی نسل بعدی در کاره(این نسل دست کم fps شماره دار اشغال ندادیم)میگن ریسینگتون ر.ده میگیم قبول ولی ما راضیم(من که راضیم از هرکی هم پرسیدم بیشترشون از gt sport راضین).......یه نکته ای هم درباره ریسینگ هست که نگرفتی بین استودیوهای سونی سازنده های gt تنها کسایین که نظر فن بیس و منتقدا براشون مهم نیست و هرچی بخوان مبسازن و میگن میخوای بخوا نمیخوای هم نخواه که متاسفانه راضیم هستن و فروششون دارن.....
من نمیدونم چجوریه یه بازی مثل sot با اپدیتا میشه شاهکار اونوقت gt با اون همه اپدیت همون جانکیه که هست چه جالب....

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
خبر بیاد که فیل بخش اکس باکس رو نتنها تعطیل کرده بلکه دستور داده داعش منفجرش کنه بعضی از فناش این حرکت رو در راستای موفقیت روزافزون و بنفع کنسولشون میدونن. :-?:D
اینو من از همین روزی که کوآنتوم بریک روی پی سی همزمان عرضه شد پیش بینی میکردم. مایکرو داره به سمت مولتی شدن پیش میره دیگه رسما شده.
حالا اگه راضی هستید که خوب مفت چنگتون به شخصه که خیلی راضیم کنسول کمتر تو این وضع اقتصادی به نفع من یکیه
والا منم داشتم به همین فکر می‌کردم . والاسهامدارایی هم که تو عمرشون دسته دست نگرفتن و فقط به اسکناس بیشتر فکر میکنن هم انقدر همه چی عالی به قضیه نگاه نمیکنن.

اون موقع هم که شروع شد این قضیه ، توجیه این بود که با پول بیشتر بازیای بیشتر و با کیفیت تر ساخته میشه که در واقع نه تنها این اتفاق نیفتاد ، اوضاع از قبلشم بدتر شد ، رسیدیم به بازیای مناسب به صرفه برای سرویس و کرایه! و اخرشم قطعا به جایی میرسیم که جعبه مجهول بره تو موزه و مطمینم بازم بعضی دوستان میان از فواید موزه و بازنشستگی میگن.:D:-j

آخرین ویرایش:

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
Gematsu has also heard that a Switch version of Ori and the Blind Forest has appeared in at least one United Kingdom wholesale database under the distribution of THQ Nordic, which has worked with Microsoft in the past to publish PC titles on Steam.
...
باید بزودی منتظر تاییدی چیزی باشیم.
ناشر Ori روی سوییچ THQ Nordic هست.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

والا منم داشتم به همین فکر نمی‌کردم . والاسهامدارایی هم که تو عمرشون دسته دست نگرفتن و فقط به اسکناس بیشتر فکر میکنن هم انقدر همه چی عالی به قضیه نگاه نمیکنن.

اون موقع هم که شروع شد این قضیه ، توجیه این بود که با پول بیشتر بازیای بیشتر و با کیفیت تر ساخته میشه که در واقع نه تنها این اتفاق نیفتاد ، اوضاع از قبلشم بدتر شد ، رسیدیم به بازیای مناسب به صرفه برای سرویس و کرایه! و اخرشم قطعا به جایی میرسیم که جعبه مجهول بره تو موزه و مطمینم بازم بعضی دوستان میان از فواید موزه و بازنشستگی میگن.:D:-j

بابا شماها که باز آمپر چسبوندید :D کرکداون 3 اومد گفتم یکم فشار روتون کمتر شده ولی انگار نه انگار :D

هنوز فرق بین پابلیشر و پلتفرم هلدر رو نمی‌دونید می‌آید از مولتی پلتفرم شدن حرف می‌زنید؟ :D زشته خدایی :D البته خب الان دارید مردم داری می‌کنید خوبه و الا الان لابد می‌خواستید بگید کل این خرید استودیوها و گسترش استودیوها و ... برای بستن دهن طرفدارها هست (:D) و نه همون حرف 2016 که قرار بود به قول برخیا (:D) سرمایه گذاری رو بخش گیمینگ و بازی‌ها بیشتر بشه.

الان انتظار دارید ما ناراحت باشیم که ایکس باکس داره گسترش پیدا میکنه و IP های مورد علاقمون بهتر و بیشتر تولید میشن و خدمات بهتری می‌گیریم؟ :D برید تو همون اتاق فکرهای دوست داشتنی این نظریات رو بدید کیفش هم بیشتره خدایی :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بابا شماها که باز آمپر چسبوندید :D کرکداون 3 اومد گفتم یکم فشار روتون کمتر شده ولی انگار نه انگار :D

هنوز فرق بین پابلیشر و پلتفرم هلدر رو نمی‌دونید می‌آید از مولتی پلتفرم شدن حرف می‌زنید؟ :D زشته خدایی :D البته خب الان دارید مردم داری می‌کنید خوبه و الا الان لابد می‌خواستید بگید کل این خرید استودیوها و گسترش استودیوها و ... برای بستن دهن طرفدارها هست (:D) و نه همون حرف 2016 که قرار بود به قول برخیا (:D) سرمایه گذاری رو بخش گیمینگ و بازی‌ها بیشتر بشه.

الان انتظار دارید ما ناراحت باشیم که ایکس باکس داره گسترش پیدا میکنه و IP های مورد علاقمون بهتر و بیشتر تولید میشن و خدمات بهتری می‌گیریم؟ :D برید تو همون اتاق فکرهای دوست داشتنی این نظریات رو بدید کیفش هم بیشتره خدایی :D
شما فشار سنجی که تو همه تاپیکا فشار اینو اونو میسنجی؟:)):D

حالا ما که تحت فشاریم ولی نظرتو به ویدئوی CrapGamer جلب میکنم. ایشون رو که احتمالا بشناسید شهرت جهانی داره بی منطقترین فن تاریخ اکس باکسه وقتی اون داره میگه What's the point of Xbox anymore بقیه چی بگن؟

والا اینی که من میبینم نیازی به سنجش نداره، از تمام منافذ و جداره‌ها زده بیرون و پاشیده در و دیوار تاپیک :D
آخه کسی بهش فشار میاد که اتفاقی برخلاف میلش بیفته ناراحت باشه الان من چه دلیلی برای ناراحتیم هست؟ اتفاقا با توجه به تعاریفی که شما ارائه میکنید که من الان باید خوشحال باشم.

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
شما فشار سنجی که تو همه تاپیکا فشار اینو اونو میسنجی؟:)):D

والا اینی که من میبینم نیازی به سنجش نداره، از تمام منافذ و جداره‌ها زده بیرون و پاشیده در و دیوار تاپیک :D

حالا ما که تحت فشاریم ولی نظرتو به ویدئوی CrapGamer جلب میکنم. ایشون رو که احتمالا بشناسید شهرت جهانی داره بی منطقترین فن تاریخ اکس باکسه وقتی اون داره میگه What's the point of Xbox anymore بقیه چی بگن؟

آخه کسی بهش فشار میاد که اتفاقی برخلاف میلش بیفته ناراحت باشه الان من چه دلیلی برای ناراحتیم هست؟ اتفاقا با توجه به تعاریفی که شما ارائه میکنید که من الان باید خوشحال باشم.

اون کرپ گیمر رو من چیکار دارم آخه :D اصلا نظر اون چه اهمیتی داره؟ Xbox مشخصه چیه و قرار هست چی بشه و هیچ نکته گنگ و مبهمی برای من یکی نداره حداقل :D

والا اگر ناراحت نیستید پس این حرفها چیه می‌زنید؟ :D الان ربط این اخبار به تعطیل شدن بخش ایکس باکس و گیمینگ و ادعای طرفدارای کردن ما از این تصمیم خیالی مایکروسافت چیه؟ :D خدایی یه ارتباط منطقی برقرار کن من میذارم میرم از این فروم :D

البته دلیل ناراحتی شما هم مشخصه چون با اینکه به حرف میگید اینها مولتی پلتفرم شدن (که نشدن) ولی باز میدونید که مایکرو و ایکس باکس رقیب جدی سونی و پلی استیشن هستن. :D اگر لایو و گیم پس هم به فرض روزی بیان روی PS باز هم رقیب هستن. همونطور که استیم و اپیک استور الان رقیب هستن :D پس توضیح دیگه‌ای نیاز نیست :D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار

اون کرپ گیمر رو من چیکار دارم آخه :D اصلا نظر اون چه اهمیتی داره؟ Xbox مشخصه چیه و قرار هست چی بشه و هیچ نکته گنگ و مبهمی برای من یکی نداره حداقل :D

والا اگر ناراحت نیستید پس این حرفها چیه می‌زنید؟ :D الان ربط این اخبار به تعطیل شدن بخش ایکس باکس و گیمینگ و ادعای طرفدارای کردن ما از این تصمیم خیالی مایکروسافت چیه؟ :D خدایی یه ارتباط منطقی برقرار کن من میذارم میرم از این فروم :D

البته دلیل ناراحتی شما هم مشخصه چون با اینکه به حرف میگید اینها مولتی پلتفرم شدن (که نشدن) ولی باز میدونید که مایکرو و ایکس باکس رقیب جدی سونی و پلی استیشن هستن. :D اگر لایو و گیم پس هم به فرض روزی بیان روی PS باز هم رقیب هستن. همونطور که استیم و اپیک استور الان رقیب هستن :D پس توضیح دیگه‌ای نیاز نیست :D
یه سوال حیاتی دارم ، شما ساکن ایرانی ، اگه ساکن ایرانی بیا بگو مایکرو با وجود این تحریما از طریق چه کانالی پول می‌ریزه به حسابت تا حداقل به مسئولین بگیم یه رهی برای دور زدن تحریما پیدا کنن!

والا اینکه شما ها عادت کردید به متای ۶۰ و مایکرو هر چی میسازه میآید چه قدر خوبه این. بهتر از gow هم هست و به کمال می‌رسونه

واقعا تو کف بازیای خفنی هستیم که مایکرو براتون میسازه ، اصلا هر روز داریم حسرت میکشیم ، نظر و نیاز میکنیم از نزدیک کرپ داون ببینیم!

دیگه نیازی به اشاره به سایر بیانات گرانقدرتون تو دو ماه گذشته نیست !

رقیب سونی سالهاست استیم و نیتندوئه

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یه سوال حیاتی دارم ، شما ساکن ایرانی ، اگه ساکن ایرانی بیا بگو مایکرو با وجود این تحریما از طریق چه کانالی پول می‌ریزه به حسابت تا حداقل به مسئولین بگیم یه رهی برای دور زدن تحریما پیدا کنن!

والا اینکه شما ها عادت کردید به متای ۶۰ و مایکرو هر چی میسازه میآید چه قدر خوبه این. بهتر از gow هم هست و به کمال می‌رسونه

واقعا تو کف بازیای خفنی هستیم که مایکرو براتون میسازه ، اصلا هر روز داریم حسرت میکشیم ، نظر و نیاز میکنیم از نزدیک کرپ داون ببینیم!

دیگه نیازی به اشاره به سایر بیانات گرانقدرترین تو دو ماه گذشته نیست !

جیزز کرایست :D استیم ؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

دیگه نیازی به اشاره به سایر بیانات گرانقدرترین تو دو ماه گذشته نیست !

اینکه پرسیدن نداره برادر، مایکرو دید سونی خوب داره شما و دوستان رو پروار میکنه یه پولی گذاشت جیبش گفت هوای منم داشته باشه :D سوراخ اصلی رو سونی پیدا کرده در اصل و من هم ممنون شما و سونی هستم :D

کرپ داون هم تشریف بیارید منزل در خدمتتون هستیم :D بشین پاش اساسی حال کن :D یه گل گاو زبون هم میدم بخوری که اعصابت آروم شه دیگه همچین نکنی :D آره خلاصه

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,247
نام
سروش
البته اون بازی هایی که سوییچ توانایی اجراشون رو داره احتمالا پورت شن،پس کامل نمیشه گفت فقط استریم این وسط مطرحه!:D

اره خب شایعه ori هست از اونور هم شایعه بازی نینتندو رو xbox هست و بازی مشترک:D
e3 مشخص میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر