سرور ماینکرفت

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام به همگی
سرور ران شد دوباره و مپ هم ریست شد
وارد شدن به سرور هم دو جوره
از ساعت 11 شب تا 2 ظهر با این آی پی :
10.87.61.13
می تونید وارد شید
از ساعت 2 ظهر تا 11 شب هم با این آی پی :
80.191.255.213

موارد مورد نیاز :

Minecraft 1.3.2

Java 64bit
Java32bit

[h=1]NET Framework Version 2.0[/h][h=1]NET Framework Version 3.5[/h][h=1]NET Framework Version 4.5[/h]
[h=1]Microsoft XNA Game Studio 4.0[/h]

[h=1][/h]

آخرین ویرایش:

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
دوباره سرور رفت تا هفته اینده!! ( خدا بیامرزتش! )

فیلم 20 G که نداریم ، داریم؟
والاه 20 گیگ هم بود تاحالا تموم شده بود !
یا ادمین لالا کرده
یا vps لالا کرده
یا ما باید بریم لالا کنیم؟

amirminecraft

کاربر سایت
Sep 15, 2012
32
نام
امیرحسین بیژن زاده
یعنی چی؟ محمد اگرم خواست دانلود کنه باید یه مودم دیگه بگیره یا فیلمو بخره

ما رو علاف کرده خب قبل سرور ساختن هم باید فکر میکردی

به ما ربطی نداره

ما سرور میخوایم سررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

amirminecraft

کاربر سایت
Sep 15, 2012
32
نام
امیرحسین بیژن زاده
سرورو دلیت کنید که هم ما خون دل نخوریم هم شما راحت شید لا اقل یه حرفی بزنید;,kمونپاره شد از بس سرور به'hرفت )x

---------- نوشته در 03:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:39 PM ارسال شده بود ----------

باز امد بوی گند مدرسه.....

از صبح دبیرستان بودم حالا هم که ااومدم سرور قطعه؟

hamed17n

کاربر سایت
Apr 14, 2011
39
دوستان چه خبره؟
یه زره حرف دهنتون رو بفهمید.
سرور مفت دارید بازی می کنید طلب کار هم هستید؟

pezhool

کاربر سایت
May 6, 2011
79
نام
پژمان
خوو راست میگه دیگه چرا بی احترامی آخه:D
فقط بگین سرور دوباره راه میوفته یا نه؟

Cpt.$epehr

کاربر سایت
Jul 20, 2012
67
خب دوستان طبق آخرین صحبت های بنده ، متاسفانه سرور ممد اینا برای همیشه بای بای کرده ! و ....
این نوشته مهرانه :
من حدود 5 ماه در نظر دارشتم سرور بزنم ... تمامی کار ها و چارت های لازمه هم تهیه کردم ، قیمت وی پی اس معلومه ، برای سرور زدن تنها نیاز مند ساپورت مالی شما دوستان هستم ... قیمت vps خوب ، 140 تومان هست ، من هم توانایی پرداخت اینهمرو ندارم ( دانشجویی و ایناست دیگه ) اما تمامی کارهای لازمه و مدیریت های لازمه رو آماده کردم .. سرور آقا ممد 35 پلیر داشت که در بین اونها 20 نفر فول آن بودن و فعال ! ما همون 20 نفرم میگیریم ، اگر نفری 7 تومن برای یک ماه ( واقعا به نظرم برای بازی ماین 7 تومن پولی نیست ... اونم برای یک ماه کامل ) در میاد 140 تومن ! که خرج وی پی اس برای یک ماه کاملا تامین می کنه .. میمونه برای پهنای باند که اون هم دوست خوبم مهران با دادن کد و پرمیسیون ها ، اکانت VIP ساختن ... اکانت های vip توانایی انجام کار های بیشتری نسبت به اکانت معمولی دارن ! مثلا fly آزاد و ... ! اکانت های VIP هم برای ماهیانه قیمت حدودی 12 الی 15 تومن هم دارن ... 2-3 نفر هم اکانت VIP بخرن مشکل پهنای باند هم حل میشه ! من اگر مطمئن بودم که همه ی دوستان ماهی 7 تومن رو میدن میتونستم این ریسک رو بکنم و سرور را همین امروز بزنم ... اما متاسفانه از اونجایی که بعضی ها میگن ما عاشق ماین هستیم .. ولی ماهی 7 تومن برای بازی مورد علاقه شان خییلییییی زیاد است این ریسک را نمی توانم تقبل کنم ... از دوستان خواهشمندم در صورت قبول داشتن حرف های بالا و پرداخت ماهیانه 7 تومن برای سرور ای دی یاهوی من را ادد کنند و در آنجا دستورات لازمه را بدهم ... با تشکر خدمتگزار شما سپهر id : sepehr.kiani@ymail.com

در صورت پر شدن حداقل 20 نفر .... جایزه کشنده دراگون ... یک جایزه نفیس می باشد ! !

آخرین ویرایش:

amirminecraft

کاربر سایت
Sep 15, 2012
32
نام
امیرحسین بیژن زاده
خوو راست میگه دیگه چرا بی احترامی آخه:D
فقط بگین سرور دوباره راه میوفته یا نه؟

من به کسی فحش ندادم داشتم به سر ور فحش میدادم در ضمن حیف که من دارم پول جمع میکنم برا پریمیوم وگرنه شده پول میدادم دوستان بازی کنن اخه یکی نیست بگه هفت تومن چیه؟ من اگه پریمیوم گرفتم خودم پول میدم برا بچه ها بخدا راست میگم

pezhool

کاربر سایت
May 6, 2011
79
نام
پژمان
7 تومن واقعا واسه این بازی هیچه من به شخصه حتما پول میدم چون میخوام از بازی لذت ببرم.

vahiddragon

کاربر سایت
Aug 28, 2009
55
نام
وحيد
بچه ها تازه داشت به ما خوش میگذشت
به فکر یک سرور جدید باشیم

Twinsanity

کاربر سایت
Mar 25, 2012
12
بازم میگم که : واسه منی که 12 سالمه ... 7 تومن برای ماین کرفت زیاده ... اگه می تونستم خوب بود ولی خب نمیشه ...

---------- نوشته در 03:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:25 PM ارسال شده بود ----------

البته برای من !

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
بازم میگم که : واسه منی که 12 سالمه ... 7 تومن برای ماین کرفت زیاده ... اگه می تونستم خوب بود ولی خب نمیشه ...

---------- نوشته در 03:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:25 PM ارسال شده بود ----------

البته برای من !

چه ربطی داره؟:-w

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر