سرنخ هایی از Hitman 5 !!!

$Dante$

کاربر سایت
مدارکی از بازی جدید هیتمن...
ظاهرا در فروم هیتمن یک اسکریپت(احتمالا برای بازی) برروی میز و یک جفت دستکش چرم سیاه و سفید نشان داده شده است.
سرنخ بعدی...
در جشنواره برلین توجه به اینکه دنباله دار آغاز شد و با عکسی از یک جعبه شیرینی !!!!
مردم منتظر معرفی بازی در E3 ماه ژوئن هستن.
به گفته یوروگیمر کار برروی این پروژه از تابستان گذشته شروع شده و احتمالا امسال انتشار پیدا می کند.
نکته جالب اینجاست که این سری برروی PS3 ,Xbox 360 بازی نداشته است.بازی قبلی یعنی Blood Money از Xbox به Xbox 360 پورت شد و از سوی یوروگیمر امتیاز 8 از 10 را گرفت!
منبع:http://www.eurogamer.net/articles/2011-03-16-hitman-5-clues-crescendo

اینم یک عکس از Blood Money:
ss_preview_M02_01.jpg

کلا هیتمن تنها بازی که حس واقعی جاسوسی و آدمکشی مخفی را به آدم میده. یعنی اگه بتونی مرحله هاش رو بدون کشتن یک نفر اضافه بری آخره کلاسه. که البته کاره سختیه.
همچنان تو کفیم که یه هیتمن جدید معرفی کنن.
میشه گفت Hitman اولین بازی بود که حس واقعی یه جاسوس رو به آدم القا مرد.
زندگی بین مردم و تعامل با اونها. بعد.... . پِخ!!!!! بریدن گوششون بیخ تا بیخ!
همین واقع گرایانه بودن Hitman باعث شد این بازی اینقدر محبوب بشه.

میشه گفت Hitman اولین بازی بود که حس واقعی یه جاسوس رو به آدم القا مرد.
زندگی بین مردم و تعامل با اونها. بعد.... . پِخ!!!!! بریدن گوششون بیخ تا بیخ!
همین واقع گرایانه بودن Hitman باعث شد این بازی اینقدر محبوب بشه.
كلا هيتمن تنها بازي بود كه من دلم ميخواست با كمترين كشته ماموريت رو برم (بر عكس بقيه بازي هاي همسبكش ! )

• Like
Reactions: virtual30t
كلا هيتمن تنها بازي بود كه من دلم ميخواست با كمترين كشته ماموريت رو برم (بر عكس بقيه بازي هاي همسبكش ! )

توي بلاد ماني اين امر رو به اوج رسوندن !!
طوري كه هر مرحله اگر خطاي بيشتري ميكرديد در پايان مرحله يك طرحي ازتون شناسايي ميشد كه به مرور كامل ميشد و در اخر شناسايي ميشديد !!
و وقتي وارد مراحل جديد ميشديد در جا شناسايي شده و مورد حمله قرار ميگرفتيد

یکی از بهترین مراحل تو هیتمن3 مرحله ی هتل بودش. فوق العاده بودش. از اونی که تو silent assassination بود بهتر درش آوردنش. من که شدیدا مشتاق شدم برم دوباره بازیش کنم.
آقا این آهنگ main menu هیتمن4 که استاد جسپر کید ساخته. تهشه. خیلی هم با خود منو و تصویر هیتمن که تو تابوت خوابیده بود مچ بودش.
این هم یه آهنگ فوق العاده دیگه که تو تریلرش تو e3 زده میشد. همونی که اولش آروم با پیانو زده میشه بعد تند میشه. به شدت زیباست... حتما دانلود کنید.

آخرین ویرایش:
بله درسته! این موضوع از یه ماه پیش شروع شده تو همین فروم هیتمن.
یکی از این کاربر ها برای اینکه بیاد دنبال این موضوع و تحقیق کنه بعد از دیدن اون عکسی که دونات ها توی جعبه بودن به مدیر اجرای اون بروشور ایمیل میزنه که در جواب چیز خاصی نمیفهمه به جز یه فایلی که برا اتچ کرده بود.
همین عکس

حالا بحث سر این عکس هم خیلی زیاده.
اگه توجه کنید تو ورق کاغذ رویی نوشته هایی هست.(رو ورق زیرین بارکدی نوشته شده) همه ی نوشته ها درمورد سکانس هاست که میگه هیتمن چیکار میکنه و این حرفا. (اینجا امکان وجود مسئله در رابطه با فیلم هیتمن هم هست که به خاطر اشاره کردن به محیط بازی پس فیلم نیست و بازیه.)
حالا سرنخ اصلی اینجاست که با گذاشتن دو رقم اول عکس اول(جعبه ی دونات ها) ،دو رقم سوم و چهارم عکس دوم(میز تحریر و کاغد ها) (و احتمالا دو رقم آخر بارکدی که تو عکس آخر خواهیم دید) تاریخ برگذاریر E3 کامل میشه.
پس حتما بارکدی که در عکس آخر هم معلوم خواهد شد رقم به خصوصی داره.
البته همه ی اینها فرضیاته و نمیشه به طور 100% تضمینی براش داشت.

• Like
Reactions: VahiD_ST
خواستم یه تاپیک بزنم گفتم ارزش نداره برا یه چند تا عکس تاپیک بزنی
اینجور که به نظر میاد Hitman 5 در دست ساخت و در اوج رونمایی هست که قرار ه به زودی تیزری بیاد مجله ی OXM همچین چیزی گفته و چند تا تصویر هم گذاشته که فکر کنم روحتون شاد میشه :d:d
هول نکنید ها :)):-s:-s اول بسم الله بگید بعد :))
:)):)):d:-s=)):))

خواستم یه تاپیک بزنم گفتم ارزش نداره برا یه چند تا عکس تاپیک بزنی
اینجور که به نظر میاد Hitman 5 در دست ساخت و در اوج رونمایی هست که قرار ه به زودی تیزری بیاد مجله ی OXM همچین چیزی گفته و چند تا تصویر هم گذاشته که فکر کنم روحتون شاد میشه :d:d
هول نکنید ها :)):-s:-s اول بسم الله بگید بعد :))
:)):)):d:-s=)):))

دمت گرم. روحیه دادی به ما
مثل اینکه دیگه داره به واقعیت میپونده:x

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or