سرقت هفت هزار عدد WiiU

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی

به نقل از ABCnews یکی از مراکز توزیع نینتندو مورد حمله قرار گرفت و تعداد 7000 کنسول WiiU که ارزش انها بالغ بر 2 میلیون دلار است مورد دستبرد قرار گرفتند. در پی این دزدی نینتندو در ایالات متحده با کمبود کنسول مواجه شد که احتمالا زیان مالی را در پی دارد در حالی که اگر رقم دزدی را با فروش ماهانه کنسول که حدود 300هزار واحد است مقایسه کنیم عدد بزرگی نیست. البته نینتندو می تواند شماره سریال دسته ها را ردیابی کند و اگر خریداران این کنسول های سرقتی با کنسول شان انلاین شوند نینتندو قادر به ردیابی انها می شود. دزد ها با دو کامیون بزرگ وارد انبار حاوی کنسول ها شدند و با استفاده از بالابر های موجود در انبار توانستند هزاران کنسول را بربایند. به گفته یکی از افسران این پرونده این دزدی مشابه دزدی هایی که در فیلم ها صورت می گیرد بود
«من 28 سال مامور پلیس بودم ولی تا بحال چیز شبیه آنچه رخ داد ندیده بودم. این دزدی مستقیما از فیلم ها الگو برداری شده بود »

http://gamingbolt.com/7000-wii-u-consoles-stolen-in-a-heist

mono minecraft

کاربر سایت
Oct 26, 2012
8
نام
محمد
اونا همون اول باید دقت می کردن که wii u ها سرقت نشن! حالا کی میخواد بیاد 7000 تا سریال نامبرو پیدا کنه! حالا کی میخواد بیاد wii u های دزدی رو جمع کنه! که البته همچین کاری به دوره ولی میگم کلا قید wii u رو بزنید این همه کنسول داریم خودمون، حالا یه wii u نداشته باشیم چی میشه مگه!:d

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music
به احتمال 90 دردصد به بالا این ها به کشورهای جهان سوم صادر میشن که خیلی ها از مردمش توانایی انلاین بازی کردن رو نداره یکیش هم همین ایران میتونه باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر