سرعت لازم برای بازی آنلاین در PS4

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!

آقا سلام.به نظرتون پینگ و سرعتم خویه واسه آنلاین بازی کردن؟من 2 مگ شاتل دارم.ولی نمیدونم چرا تو فیفا همش لگ و دیلی دارم خواهشا کسی میدونه راهنمایی کنه

شما با 4 تا 8 پینگ بگیر وضع 4224 خرابه !
پینگت یه جوری خوبه ولی خیلی نوسان داره باید ببینی مشکل کجاس ! اگه تلفن رو خط هست اسپلیتر بزن حتما و بیار حتما مودم رو مستقیم بزن به خط و همیچیو در بیار ( تلفن یا هرچی )
ممکنه مشکل نویز باشه ! اگه نه زنگ بزن شاتل بگو نوسان داره ببین چیکار میکنه برات ! مشکل پینگ نیس ! نوسان داره شدید

Last edited by a moderator:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دوستان با سرعت دانلود 60 kb/s میشه بازی های نسل جدید رو انلاین بازی کرد؟ مثل gta;cod:aw

چون من اون موقع که wd داشتم با نت 512 امتحان کردم اصلا نمیشد بازی کرد ولی وقتی نتم رو 1 مگ کردم کاملا درست شد

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستان با سرعت دانلود 60 kb/s میشه بازی های نسل جدید رو انلاین بازی کرد؟ مثل gta;cod:aw

چون من اون موقع که wd داشتم با نت 512 امتحان کردم اصلا نمیشد بازی کرد ولی وقتی نتم رو 1 مگ کردم کاملا درست شد

من هم یکی از دوستام همین نت مخابرات 512 داشت مشکل داره تو بازی کردن ! البته دلیل کافی نیست !
شما باید اول از همه پینگ و تایم اوت رو ببینی چجوری هست !
CMD رو باز کن اول اینو بزن Ping 8.8.8.8 و ببین چجوریه و بعد با 4.2.2.4 !
یه عکس هم میتونی بذاری ! بعد بهت میگم وضعیتت چجوریه !
در مورد سرعت هم حداقل باید 70 به بالا باشه ولی خوب بازم میشه
sayesar من پستم رو پاک کردم چون دوست ندارم تاپیک منحرف بشه !

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
من هم یکی از دوستام همین نت مخابرات 512 داشت مشکل داره تو بازی کردن ! البته دلیل کافی نیست !
شما باید اول از همه پینگ و تایم اوت رو ببینی چجوری هست !
CMD رو باز کن اول اینو بزن Ping 8.8.8.8 و ببین چجوریه و بعد با 4.2.2.4 !
یه عکس هم میتونی بذاری ! بعد بهت میگم وضعیتت چجوریه !
در مورد سرعت هم حداقل باید 70 به بالا باشه ولی خوب بازم میشه
sayesar من پستم رو پاک کردم چون دوست ندارم تاپیک منحرف بشه !

نه مسئله پینگ و تایم اوت نیست...توی بتل4 با 512 مشکلی نداشتم ولی با wd کلا میپرید بیرون(با کاهش پینگ هم تست کردم همین بود)
در ضمن اگه isp ای میشناسید واسه تهران که قیمت نامحدود 1 مگ اش خوبه لطفا معرفی کنید توی پروفایلم

Kushkush

کاربر سایت
Jun 30, 2014
18
شما با 4 تا 8 پینگ بگیر وضع 4224 خرابه !
پینگت یه جوری خوبه ولی خیلی نوسان داره باید ببینی مشکل کجاس ! اگه تلفن رو خط هست اسپلیتر بزن حتما و بیار حتما مودم رو مستقیم بزن به خط و همیچیو در بیار ( تلفن یا هرچی )
ممکنه مشکل نویز باشه ! اگه نه زنگ بزن شاتل بگو نوسان داره ببین چیکار میکنه برات ! مشکل پینگ نیس ! نوسان داره شدید
من اصن سرويسم adsl نيست كه به خط ربط داشته باشه سرويس ptp گرفتم از شاتل.تا حالا هم كلي زنگ زدمو نماينده فرستادن ولي جواب درست حسابي نميدن به آدم.من پينگ 8.8.8.8 گرفتم الان زير 380 ه؟حالا خوبه به نظرتون يا نه

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
من اصن سرويسم adsl نيست كه به خط ربط داشته باشه سرويس ptp گرفتم از شاتل.تا حالا هم كلي زنگ زدمو نماينده فرستادن ولي جواب درست حسابي نميدن به آدم.من پينگ 8.8.8.8 گرفتم الان زير 380 ه؟حالا خوبه به نظرتون يا نه

اون زیر 180 باشه خوبه واسه بازی

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
اینترنت 5 مگ مخابرات :|
3903313793.png

تو نسل قبل زیاد اذیتم نمیکرد به نظرتون تو این نسل عذاب میده ؟ فعلا psn نرفتم تو نسل جدید میخوام از GTA شروع کنم متاسفانه مخابرات کاهش پینگ نداره فردا با 2020 یه تماس میگیرم شاید جدیدا اعمال کنن :(

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
اینترنت 5 مگ مخابرات :|
3903313793.png

تو نسل قبل زیاد اذیتم نمیکرد به نظرتون تو این نسل عذاب میده ؟ فعلا psn نرفتم تو نسل جدید میخوام از GTA شروع کنم متاسفانه مخابرات کاهش پینگ نداره فردا با 2020 یه تماس میگیرم شاید جدیدا اعمال کنن :(
با pc هم بگیر

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
پس چرا مال من اینجری نیست؟
ببین میفهمی این چیه؟
مخابرات استان تهران - اخبار

من با دو تا dns پینگ گرفتم برا همین اینجوریه
این لینکم من نمیدونم قضیش چیه ظاهرا تا 155 مگ اینترنت میدن ! بعید میدونم بدن اگرم باشه به من و شما نمیدن مال ارگانهای دولت شاید باشه ، نمیدونم والا :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر