PC گیمر ها از این به بعد برای بازی کردن Helldivers 2 نیاز به اکانت PSN دارند

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,037
نام
محمد حسین
Thousands of negative Steam reviews hit Helldivers 2 after players learn they need a PSN account to continue playing
امروز سونی اعلام کرد که برای ادامه بازی، نیاز به اکانت psn دارند که باعث بمباران منفی بازی شد.
امروز و تا الان بیش از 10 هزار نظر منفی ثبت شده و برخی افراد میگویند که دسترسی به psn در کشورشان امکان پذیر نیست.
عناوین مختلف کمپانیهای ماکروسافت، یوبیسافت، ea و ... نیاز به اکانتهای مختلف برای اجرا دارند ولی این اتفاق در آغاز ریلیز عنوان میوفتد، نه سه ماه بعد از عرضه
________
آپدیت: سونی امروز اعلام کرد که از تصمیم خود برای اجباری کردن استفاده از psn، برای عنوان helldivers 2 صرفنظر کرده و آپدیت پایان ماه عرضه نخواهد شد.

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,633
والا تا جایی که من یادمه هر کمپانی ای که خواست لانچر و اکانت خودشو به زور بچپونه به استیم یه مدت فحش خورد بعدم دیگه هیچی نشد، حالا چون کمپانی مورد علاقه تونه لازم نیست زیاد فشار بخورین آخرشم استیم همه این نقد های منفی رو به خاطر review bombing مخفی میکنه و قضیه تموم میشه

Milad.Samavati

کاربر سایت
Jul 23, 2023
235
تعدادی از کاربرای استیم هم از این مساله بخاطر سابقه ی بد سونی در حفظ اطلاعاتِ کاربران و حتی کارمندای خودش ناراضی اند.
و شاید می ترسن اکانت های استیمشون هم مثل اکانت های psn ، توسط هکر ها خرید و فروش بشه
048E8A64-2CE7-4B5B-B743-0C2285C26E5B.jpeg 67638890-3A52-4229-84E0-11226608F70E.jpeg
Sony Data Breaches: Full Timeline Through 2023
ولی در کل چیز عجیب و جدیدی نیست این الزام به لینک کردن اکانت

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,037
نام
محمد حسین
نمیدونم تو بازی رو داری یا نه.
ولی این لینک کردن اکانت رو وقتی اولین بار بازی رو میدی بالا همون اول تو چشمته.
من خودمم همون اول لینک کردم و اصلا برام جالب بود که اکانت PSN ایی که داشتم رو تونستم تو یه بازی PC بیارم بالا و به دردم بخوره.

درسته آپشنال بود ولی اینکه پلیرهای دیگه این رو ندید گرفتن یا به چشمشون نخورده مشکلی باهاش نداشتن رو میشه گفت مشکل خودشونه.

حالا اگه کسی تو جاییه که با VPN هم نمیتونه این مشکل رو حل کنه (که عجیبه چون خودم همینکار رو کردم) امیدوارم بتونه ریفاند کنه یا سونی برای اون پلیرها راه حل بزاره.
که فکر کنم این کار رو انجام بده.

ولی تو این موجی که راه افتاده همه مشکلشون تحریم بودنه نیست ، خیلیها میگن چون سونی چندبار هک شده من دوست ندارم به دلیل امنیت و... لینک کنم:|.
نظرهای مسخره ای مثل اینکه من اطلاعاتم رو نمیخوام بدم به سونی ، در حالیکه همین الان دارن از استیم استفاده میکنن که با psn در ارتباطه یا از کلی سرویس دیگه دارن استفاده میکنن و کلی اطلاعاتشون روی اینترنته.

یکسری دیگه هم کلا فقط میخوان بنالن و روی یه موجی سوار بشن ، با اینکه اکانتشون رو که میبینی همین الان تو بازین.

میگم دراما منظورم همینه ، یه حجم عظیمی نمره منفی دادن که اصلا هیچ مشکلی با بازی و لینک کردن اکانت psn ندارن.
بببین،من با اینکه 30 ثانیه ای میشه ساخت psn و ... و ذالکو کاری ندارم. یه جملتو من باهاش کار داشتم.
تو گفتی این حرکت احساسی و بدون منطقه. خودت میگی یکسری مشکل تحریم دارن و ...
تو صفحه خرید پلی استیشن هم نزده بود، اجباریه. پس یک دسته منطقی میشه.
دسته دومم که میگی، امنیت. شاید سسختگیری باشه ولی تعداد بارهایی که psn و سونی هک شده هم کم نبوده.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,568
نام
مــاکــان
بببین،من با اینکه 30 ثانیه ای میشه ساخت psn و ... و ذالکو کاری ندارم. یه جملتو من باهاش کار داشتم.
تو گفتی این حرکت احساسی و بدون منطقه. خودت میگی یکسری مشکل تحریم دارن و ...
تو صفحه خرید پلی استیشن هم نزده بود، اجباریه. پس یک دسته منطقی میشه.
دسته دومم که میگی، امنیت. شاید سسختگیری باشه ولی تعداد بارهایی که psn و سونی هک شده هم کم نبوده.

یکسری هم از روی هیته که با سونی مشکل دارن.
این مسئله برعکس هم بود اونهایی که هیتر مایکرو هستن باز خودشون رو مینداختن وسط.

چند درصد این پلیرهایی که تو استیم نمره بد دادن تو اون کشورها دارن بازی رو انجام میدن؟
مابقی روی موج سوار شدن که اصلا مشکلی با لینک کردن اکانت به علت تحریم و... ندارن.

• Smile
Reactions: MrElectricWizard

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,037
نام
محمد حسین
خب احساسیه آقا.
این جواب کوتاه:D

یکسری هم از روی هیته که با سونی مشکل دارن.
این مسئله برعکس هم بود اونهایی که هیتر مایکرو هستن باز خودشون رو مینداختن وسط.

چند درصد این پلیرهایی که تو استیم نمره بد دادن تو اون کشورها دارن بازی رو انجام میدن؟
مابقی روی موج سوار شدن که اصلا مشکلی با لینک کردن اکانت به علت تحریم و... ندارن.
طرف بازی رو خریده، هیت چی داره، مگه مریضه. با 70 ساعت پلی تایم بیاد هیت بده، آقا

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
232
نام
?Who knows
طرف بازی رو خریده، هیت چی داره، مگه مریضه. با 70 ساعت پلی تایم بیاد هیت بده، آقا
حالا اون بازی رو خریده حق داره. اینجا یه بنده خدایی هست نه بازی رو خریده نه حتی پستی تو تاپیکش داده ولی پرچمو‌ گرفته دست صف اول نبرد حق بر علیه باطل یجوری داره جانفشانی می‌کنه که حتی لاو کنسول هم در برابرش کم اورده:))
نمیدونم اینکه طرف بازی رو نداره و بازی هم نمیکنه ولی پیگیر ثبت نام 5 دقیقه ای PSNه رو بگیم مریضی یا چی. بعد خود همون دلسوز فداکار پرچم به دست میومد کوروش رو ترول میکرد که وقتی فلان پلتفرمو رو نداری چرا برای اخبارش حرص و جوش میزنی.
قاعدتا عقل و منطق حکم می‌کنه وقتی سمت بازیای سونی جهانخوار نمیرم پس ساخت اکانت برای بازیشم نباید برام مهم باشه ولی خب این طرف چون پیگیر زاویه شمشیر ریمیکم بوده این جنجال ساختنا هم براش طبیعیه.

Sysbother

کاربر سایت
Oct 16, 2015
150
می‌تونه به راحتی اکانت آمریکا یا هر کشوری رو بسازه. تو توییتر دیدم پشتیبانی پلی استیشن و FAQ گفته اگه تو مسافرت هستید میتوانید اکانت در اون کشور بسازید.

مشکلی هم پیش نمیاد. خرید ها هم در همان ریجن استیم هست.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,045
نام
نـــــــویـــــــــد
چندتا عزیز فیلیپینی و ویتنامی و چینی و روسی رو دیدم توی ردیت که PSN کشورشون رو ساپورت نمیکنه و خیلی ناراحت و غمگین بودن و فحش میدادن به زمین و زمان. حقیقتش یه لحظه فکر کردم با خودم که مگه ما سال‌ها این داستان رو نداریم؟ مگه ما مجبور نیستیم به دلار (یا هر واحد پول دیگه‌ای) پول خرج کنیم واسه بازی کردن؟ مگه اکثر سرورا برای ما بسته نیست؟ (یه سری هم که از خارج بسته نشده، از داخش بستنش). پس داستان این حجم از دراما چیه؟ تازه این جریان از روز اول بوده اما به خاطر مشکلات سرور، سونی بیخیال شد گفت برید بازیتونو بکنید فعلا این لینک کردن اختیاریه. میشد اسکیپ کرد این مرحله رو. یه سری هم میگفتن ما بازیمونو با قیمت ارزون از استور مثلا بنگلادش خریدیم، اگه با اکانت PSN لینک کنیم بازیمونو، قفل میشه! نمیدونم چی بگم جز اینکه موش بخوره اینارو.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,148
نام
حسین
میگه بعضیا اعتراض کردن و گفتن تو کشورشون به psn دسترسی ندارن!!!

ما با این اینترنت آشغال مشکلی با psn نداریم. یعنی از ما بدبخت تر هم تو دنیا هست؟ :D

• Like
Reactions: king of north

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,633
نام
حسین
کلا سونی نشون داده بسیار دندون گرده ... وقتی یکه تازه ماجرا میشه خیلی خطرناک میشه خاک بر سره ماکروسافت
اینم یه مقدمه ایی بر پرداخت اشتراک PSN برای آنلاین بازی کردن عنواینه سونیه این خط این نشون

• Smile
Reactions: Milad.Samavati

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,867
میگه که پلی استیشن از 69 تا کشور پشتیبانی میکنه. یه گوگل کردم و متوجه شدم که تعداد کشورهای کره زمین بیشتر از 69 تاست! با این اوصاف به این نتیجه رسیدم که این عدم پشتیبانی لزومن ربطی به تحریم نداره.
کشورهای پایه ثابت در تحریم ها : سودان، سوریه، ایران، کوبا، کره شمالی و جدیدن روسیه/بلاروس هستند. (حالا 2 تابیشتر یا کمتر)
مساله هم خیلی واضحه. طرف یه بازی خریده که سونی نه تنها در ابتدا به طور واضح نگفته که نیاز به ساخت اکانت psn دارید، بلکه در جاهای مختلف اذعان داشته که ساخت اکانت اختیاری هستش.
خریدار هم از عدم شفافیت و دروغگویی شاکی شده.

حالا یه سری از دوستان با " برن یه vpn بخرن " و "اینچیزا تو بازیهای سرویس محور عادیه" و "اینا هیتر هستند" و "ما یه عمره تحریم هستیم حالا نوبت شماست" و... سعی در توجیه این دروغگویی دارن.
نکته عجیبش اینجاست که ما خودمون توسط همین تحریم ها و دور زدن ها، سالهاست که زخمی شدیم. ولی خب مثل اینکه بعضی ها اعتقاد دارن "مرگ دسته جمعی، عروسیه" ))

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,061
نام
احمد
اکانت رو بیخیال
من بازیم فمیلی شیر بود با دوستم، داشتم اپدیتش رو دانلود میکردم، بعد از تموم شدن اپدیت بازی از حساب حذف شد :| یک تستی کردم از بقیه انگار فمیلی شیر استیم هم برای این بازی غیر فعال شده...

Sysbother

کاربر سایت
Oct 16, 2015
150
اکانت رو بیخیال
من بازیم فمیلی شیر بود با دوستم، داشتم اپدیتش رو دانلود میکردم، بعد از تموم شدن اپدیت بازی از حساب حذف شد :| یک تستی کردم از بقیه انگار فمیلی شیر استیم هم برای این بازی غیر فعال شده...
بازی از ریجن هایی که PSN پشتیابی نمی‌کنه داره حذف میشه تو استیم.

یه رفتار بچه‌گانه و لجبازی از سونی که بهم ثابت شد سونی از پول بدش میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر