سرخط خبرها

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
high on life
25 اکتبر 2022
ایکس باکس سریز و وان و استیم و گیم پس
High on Life is Launching on October 25

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,592
نام
alireza
مصاحبه ی جدید اقای میازاکی:

_ یه پروژه تو مراخل اخر ساخت هست (احتمالا ارمرد کر باشه)
_ برای الدن رینگ اپدیت/محتوای جدید عرضه میشه
_پروژه ی بعدیشون هم شروع شده

Screenshot_20220624-180727_Twitter.jpg

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
1656404974139.png

بازی جدید Crayon Shin-chan که پارسال به صورت انحصاری برای سوییچ فقط تو ژاپن عرضه شده بود، عرضه جهانیش به صورت رسمی برای آگوست امسال تایید شد
بازی برای پلتفرم های PS4 و Switch قراره عرضه شه و تو سبک ادونچره
به شدت آرت استایل بامزه ای هم داره :x

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
پورت doom rpg برای pc
این عنوان در سال 2005 برا موبایل عرضه شد و حالا با مهندسی معکوس توانستند برای pc پورت کنند
2022-06-30_22-58-11.jpg

Doom RPG Port Reverse Engineering
@New Shredder
لباس سیاهتو در آر، بیا برو بازیش کن
ناشر بازی هم microoids هست

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
خبر نیست، صرفا چون خیلیا دنبال این ریمسترن و شرایر معتبره تقریبا. این نظرشه.

2022-07-02_22-36-30.jpg

میگه ریمستر بلادبورنی وجود نداره.خبر خوبی برا طرفداراش نیست ولی میدونن حداقل نباید منتظرش باشن

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
اینم برا نوستالژی بازها.
آتاری به مناسبت 50 سالگیش قراره بیش از 90 بازی از بازیهای آتاری آرکید، 2600،5200،7800 و ... رو بیاره رو pc (استیم و اپیک) کنسولهای نسل قبل و فعلی ایکس باکس و پلی استیشن و سوییچ
6 تا بازیش جدیده.گفتن نوامبر میاد

Atari 50th - The Anniversary Celebration

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
خبر نیست، صرفا چون خیلیا دنبال این ریمسترن و شرایر معتبره تقریبا. این نظرشه.

View attachment 262494

میگه ریمستر بلادبورنی وجود نداره.خبر خوبی برا طرفداراش نیست ولی میدونن حداقل نباید منتظرش باشن
این شخص که به تمام اسرار دنیا دسترسی نداره که وقتی میگه همچین چیزی وجود نداره، طبق حرفش برداشت خیلی ها میشه سند عدم وجود.
بنظرم بهتره بگه که "من از همچین چیزی خبر ندارم."

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
این شخص که به تمام اسرار دنیا دسترسی نداره که وقتی میگه همچین چیزی وجود نداره، طبق حرفش برداشت خیلی ها میشه سند عدم وجود.
بنظرم بهتره بگه که "من از همچین چیزی خبر ندارم."
اسرار که نمیشه اسمشو گذاشت، اگه یه همچین پروژه ای باشه احتمالا افراد زیادی درگیرشن و اینم نفرات تو استودیوهای مختلف داره، چون از استودیوهای مختلف لیکهای خوبی داشته.
ممکنه ندونه و ممکنه هم بدونه و نخواسته بگه ولی نظرش اینهو این توییت برای یه لیکر زده بود که همینجا هم، من چند تا لیکشو زده بودم ولی لیکای اخیرش غلط بود و یکی از لیکاشش برا همین بلادبورن بود که میگفت میاد.
میتونست جمله دیگه ای بگه ولی ممکنه واقعا خبر داشته باشه از بازیهاش.از صحبتهاش برا گاد که امسال میاد هم به عنوان یه سند استفاده میشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر