سرانجام تاریخ انتشار دقیق Crysis 3 منتشر شد

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
In The Name of God

crysis-3---field---12-6-12-c-1354803911_530x298.jpg

سرانجام در شب گذشته شرکت EA تاریخ عرضه دقیق Crysis 3 را اعلام کرد، ۱۹ ماه February ۲۰۱۳ تاریخ انتشار عنوان Crysis 3 در آمریکا شمالی و 22 February این عنوان در اروپا عرضه خواهد شد.

به دنبال این انتشار این خبر، EA Games تصمیم دارد برنامه ای ویدئویی به صورت سری به نام The 7 Wonders of Crysis 3را به کارگردانی آقای Albert Hughes تا زمان انتشارCrysis 3 تهیخ و پخش کند که در این سری ویدئویی گیمر ها و علاقه مندان Crysis با اسلحه های بازی، گیم پلی بازی و لوکیشن های آن آشنایی بیشتری پیدا می کنند.

عنوان Crysis 3 برای هر سه پلتفرم PC/PS3/Xbox360 عرضه میشود.

منبع

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
همه بازیها تو سه ماهه اوله!
Tomb Raider و Geow:J و Gow:A و DS3 و ...
کاملا مشخصه از بعد E3 که آخرای بهار هست...تمرکز سازنده ها رو نسل بعد هست!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
اگر E3 معرفی بشه به احتمال می افته برای ۲۰۱۴ و بازی سازها یک سال دیگه فرصت دارن..ای کاش ۲۰۱۳ عرضه بشه..

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
فقط گرافیک داره همین
وقتی گرافیکش 50 نسل از مسل فعلی جلو هست معلومه شما فقط
رافیکشو میبینید . گیم پلی بازی برای من از COD خیلی لذت بخش تره :d و موسیقیش از 100 تا بند و گره راک و پاپ برام خوش آیند تره :d داستانش هم باید دید چی کیشه نسخه 2 که منو مجذوب نکرد آنچنان .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
زود عرضه کردن بازی فقط باعث میشه کتکش را بعدا خودشون بخوره :D کسانی که باید میفهمید میفهمه دارم چی میگم . سوال هم نپرسید :D

ولی کلا نمیدونم کسی هم دقت کرده یا نه ؟ نوع سیستم رنگبندیه crysis3 حالت ارت مانند داره ! یعنی مثل شماره های قبل کاملا رئال و براق نیست تو این نسخه من با دین تریلرهاش و عکسهاش توجه میکردم بازی یه حالت مخصوص به صورت محسوس مثل تابلوهای نقاشی و یکم مات مانند داره . اتفاقا بنظرم کار بدی هم نکردند بنظرم گرافیک بازی را هنری تر کرده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر