سخت ترين مرحله

به نظر شما مشكل ترين مرحله اي كه تا حالا بازي كرديد مربوط به چه بازي و كدوم مرحلش بوده
من خودم توي مافيا قسمت اتوموبيل سواريش رو شايد 1000 بار بازي كردم و 2 ماه توشگير كرده بودم

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
تو ماريو يك مرحله بود كه بايد ميپريدي رو سكوهايي كه خيلي عرضش كم بود و روش هم لاكپشت راه ميرفت. آسفالت شدم تا ردش كردم.

تو مرحله hell تو doom3 هم چون نميدونستم چيكار بايد بكنم خيلي اوسكل شدك.

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
من معمولا وقتی دیگه خیلی یه جا گیر میکنم سیو بازیش رو میگرم تا بتونم از اون مرحله به بعد بازی کنم ولی بیشتر تو تام رایدر گیر کردم

eblise

کاربر سایت
Jun 30, 2007
21
ولی من هیچ موقع سیو بازی رو نمیگیریم شده بازی رو پاک میکنم اما همچین کاری رو نمیکنم در هر صورت من تو غول اخر شاهزاده3 و همین اتومبیل سواری مافیا

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
دارا داران...
39.gif

وارد میشویم.
تاپیک تکراریه :)
سخت ترین بخشی رو که گذرانده اید در کدام بازی و کدام مرحله بوده؟

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
پس بگو شما کار اگاهی کردی:cheesygri چون خودت قبلا این تاپیک رو زده بودی گفتی؟؟:cheesygri
حالا فرق نداره تاپیک شما و اون اقا نداره که :laughing: من توی بازی a lone in the dark یکی از غول هاش بود که هر چی بهش شلیک میکردم نمیمرد:mad: نزدیک 2 هفته گیر کرده بودم که یه دفعه دیدم یه چراغ اون گوشه هست که وقتی روشنش کنی غول هم در میره:laughing::p

eblise

کاربر سایت
Jun 30, 2007
21
بحث سیاسی شد خوب اخه مگه ازار دارید تاپیک تکراری میزنید(خوب شاید نمیدونسته) اخه چرا مچ میگیرید(دوست داشته-وظیفشه) اخه من چرا چرت وپرت مینویسم(نمیدونم) :laughing:

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
کلید سوم The Never Hood
کلاً بیشتر باس های Ninja Gaiden
یکی از باس های Lost Odyssey یادم نیست کدومشون فکر کنم تو DVD 3 بود !!!

ORIGIN

کاربر سایت
May 7, 2008
51
تا حالا نشده جایی بیشتر از 2 روز گیر کنم....ولی بعضی جاها واقا اعصابمو خورد کرده.......مثلا GTA SA موقع گرفتن گواهینامه رانندگی یا Ghost Reacon AW1 بیشتر جاهاش یا Infernal

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر