سخت اخبار

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
ادم پول بده یه xps600 بگیره بهتره یا خودش سیستم جمع کنه؟؟؟؟
امین جان منظورت همین کامپیوتر های سر هم شده هستن که یه کیس فینگیلی دارن ؟؟؟
XPC ؟
فکر کنم خودت سیستم جمع کنی بهتر باشه . البته من زیاد در مورد این سیستم ها اطلاعاتی ندارم چون کسی رو ندیدم که از اینا داشته باشه ! :confused:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
و بالاخره شرکت ati هم با x1900 های خود انویدیا رو به مبارزه جدیدی دعوت کرد این کارتها بسیار پرقدرت میباشند میتونید برید توی این سایتها مشاهده کنید
بهتره ای تی آی در رده کارت ها ی Mid Rang هم یک تکونی بخودش بده چون در این قسمت انویدیا بازار را تصاحب کرده...کارت های High End بدرد من یکی نمیخوره چون قیمت هاش سر سام آوره

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
امین جان منظورت همین کامپیوتر های سر هم شده هستن که یه کیس فینگیلی دارن ؟؟؟
XPC ؟
فکر کنم خودت سیستم جمع کنی بهتر باشه . البته من زیاد در مورد این سیستم ها اطلاعاتی ندارم چون کسی رو ندیدم که از اینا داشته باشه ! :confused:

منظورم همین سیستم dell هست که تو صفحه ی قبل خبرش هست
39.gif
از نظر قیمت میگم؟؟یعنی اگه پول بدی دقیقا همون مشخصات سیستم دل رو بگیری به نفع تره یا اینکه بری همین دل رو بگیری؟

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام ...

BFG Technologies یکی از شرکای بسیار نزدیک nVidia از انتشار GeForce 7800 GS AGP 8x ظرف یکی دو هفته آینده خبر داد و پیش فروش آن را نیز آغاز کرد ... GeForce 7800GS که اولین کارت AGP از سری GeForce 7 به حساب می آید (اگه اشتباه نکنم البته) با 400MHz Core Clock 1250MHz Memory Clock کار میکند.
همچنین شایعاتی به گوش میرسد مبنی بر اینکه این کارت از کارت GeForce 6800Ultra AGP 8x قدرت بیشتری خواهد داشت. که اگر این موضوع صحت داشته باشد GeForce 7800GS سریعترین کارت گرافیک AGP شرکت انویدیا خواهد بود.

سایر مشخصات این کارت :

Nvidia GeForce 7800 GS GPU
AGP 8x
256 MB GDDR3 Memory
400 MHz Core Clock
1250 MHz Memory Clock
Dual 400 MHz RAMDACs
40 GB/sec Memory Bandwidth
VGA and DVI-I Connectors

قیمت این کارت هم در آمریکا 350$ اعلام شده است که البته کمی بالا به نظر میرسد. اگر قیمت کارت کمی پایین تر بیاید میتواند بهترین انتخاب برای کسانی که از مادربودرهای AGP 8x Support استفاده میکنند باشد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام
این تاپیک چرا خوابیده ؟
و چرا همش گیر دادین به گرافیک ؟
راست میگه چند تا خبر بزارین حال بیایم.
در ضمن اینجا فروم بازی هست و کلمه ی بازی همه رو یاده کارت گرافیک میندازه برای همینه که درباره ی کارت گرافیک بیشتر خبر میدن.(بازی = کارت گرافیک)
17.gif

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
شرکت msi یک مادربرد به نام MSI K8N Diamond Plus با پسوند Hi-Fi ساخته که در اون یک vu-meter و کارت صدای audigy se از شرکت creative کرده.

intro_msi_k8ndp.jpg

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
خط توليد مادربرد imex در ايران راه‌‏اندازي مي‌‏شود

از ایلنا، مهندس نريمان خالصي ، مدير فني و مدير فروش شركت عرصه‌‏هاي مديريت داده‌‏ها و الكترونيك ضمن اعلام مطلب فوق اظهار داشت: مادربرد IMEX ، اولين BRAND مادربرد است كه توليد آن در داخل كشور صورت خواهد گرفت. مهندس خالصي ، با اشاره به اين‌‏كه اين محصول هم اكنون با سفارش مهندسين ايراني در كشورهاي خارجي توليد مي‌‏شود ، افزود: خط توليد آن طي 5 ماه آينده به كارخانه‌‏اي در شهر قم منتقل خواهد شد. وي ، با اشاره به خدمات گسترده پس از فروش و قابليت تعويض اين محصول ، خاطرنشان كرد: اين محصول مطابق با شرايط بومي و اقليمي كشور ايران توليد شده و مشخصات فني آن مانند ساير نمونه‌‏هاي مشابه مادربرد است. مدير فني شركت عرصه‌‏هاي مديريت داده‌‏ها و الكترونيك ، تصريح كرد: فاز توليد LCD اين محصول به زودي راه‌‏اندازي شده و پس از راه‌‏اندازي فاز توليد آن به صورت جزيي ، كل قطعات آن نيز وارد چرخه توليد خواهد شد.

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
ATI Technologies شرکت چینی XGI Technology Inc. Alliance رو خریداری کرد. این موضوع از چند جهت برای ATI حائز اهمیته و بنظر من میتونه بهش خیلی کمک کنه که توی بازار بزرگ چین حضور موفق تری داشته باشه.

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
این خبر رو چون جایی بهتر از اینجا گیر نیاوردم ، ترجیح دادم که اینجا بگذارم. این خبر ممکنه برای خیلی ها زیاد جالب نباشه اما کسانی که تکنولوژیهای روز و مدرن رو دنبال میکنند از شنیدن این خبر خوشحال میشن:

Toshiba و Canon که دو شرکتی هستند که روی تلویزیون های SED یا surface-conduction electron-emitter display تحقیق میکردند ، اعلام کردند که این تلویزیونها در اواخر سال آینده میلادی به بازار میایند. تولید این تلویزیونها از ماه جولای سال 2007 شروع میشه. چون ممکنه خیلی ها در جریان این موضوع نباشند و ندونند این تلویزیونها چه خصوصیاتی دارند ، یکمی در این باره توضیح میدم.
در حال حاضر بهترین نسبت کنتراستی که تلویزیونهای LCD و یا plasma دارند حدود 4 - 5 هزار به یک هستش در صورتیکه گفته میشه تلویزیونهای SED میتونند این نسبت رو تا حدود یک میلیون به یک ارتقا بدن !!! بعلاوه این تلویزیونها بسیار کم مصرفتر هستند و کیفیت رنگها در این تلویزیونها بسیار بالاست. برای درک بهتر کیفیت تصویر یک تلویزیون CRT بسیار خوب رو در نظر بگیرید ، این تلویزیونها میتونند کیفیت تصویری حتی بهتر از اون رو در اندازه و حجمی شبیه تلویزیونهای LCD و یا plasma به بیننده ارائه بدن و تازه کم مصرفتر هم باشند. بعلاوه گفته میشه زمانی که این تلویزیونها به تولید انبوه برسند ، حتی هزینه ساختشون هم کمتر از تلویزیونهای LCD و یا plasma خواهد بود.

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
دوست عزیز دستت درد نکنه من از وقتی این خبرو تو ces شنیدم عاشق این تلوزیون شدم و منتظر اومدنش هستم و اون موقع هم راجبش نوشتم که شاید بد نباشه اینجا دوباره کپی پیستش کنم.
دوستان یک خبر جدید از ces2006 کمپانی توشیبا یک تلوزیون جدید معرفی کرد که همه شگفت زده شدند و به ان لقب کشنده پلاسما و ال سی دی دادند.
اینم ترجمه خبر :
ما از تلوزیونهای پلاسما و ال سی دی استفاده می کنیم و دوستشان داریم انها زیبا و دارای تصویربا کیفییت و قابل احترامی هستند و سال به سال هم بهتر میشوند ولی هیچ گاه از نظر رنگ سیاه و زمان بازگشت به crt ها نمی رسند ولی کمو بیش خوب هستند.
تلوزیونهای جدید پلاسمای پاناسونیک و پایونیر واقعا انسان را تحت تاثیر می گذارند ولی تکنولوجی جدید توشیبا قول داده کاری باور نکردنی بکند و ترکیبی از قدرت crt و پلاسما و lcd را با هم ادغام کند . اگر ما خودمان در ces2006 اونو ندیده بودیم سریع به ان بی محلی میکردیم ولی اون واقعا از همه بالاتر بود.
این تکنولوجی جدید در اواخر 2006 میاید و نام ان "Surface-conduction Electron-emitter Display" است و مخفف ان sed میباشد . تمامی سازندگان الکترونیکی و خبرنگاران متفقوالقول بودند که هیچ چیز با ان برابر نیست .
این دستگاه چگونه کار می کند؟ sed از 6220800 منتشر کننده الکترون استفاده می کند یا برای هر رنگ در پیکسل یکی که سه رنگ اصلی را روی فسفر می تاباند.البته ممکن است برای خیلی ها اینها معنی نداشته باشد ولی نتیجه ان برای همه قابل احیای است.
رنگ سیاه ای تلوزیون را ما تا بحال در هیچ تلوزیون دیگری ندیده بودیم حتی crt –و تختی و زیبایی این تلوزیونها مانند پلاسما است و این را در نظر داشته باشید که کنتراست پلاسماها حدود 3000:1 هست ولی توشیبا 100000:1 هست (این اشتباه تایپی نیست بله صدهزاربه یک که واقعا دیگر رنگهای موازی را نمی بینید(اگر از نزدیک به تلوزیونهای امروزی نگاه کنید رنگهای موازی را می بینید) وقتی ما در اتاق نمایش به sed نگاه می کردیم با واقعیت فرقی نداشت مثل این بود که در اتاق پنجرهای باشد که ما از ان بیرون را به طور واقعی می بینیم. Sedتا 1080p را ساپورت می کند و توشیبا قول داده respond time (زمان بازگشت رنگ)این تلوزیون کمتر از یک میلی ثانیه باشد و تصویر هرگز بلوری و دارای روح نمی شود.
توشیبا اعلام کرده است که sed استاندارد جدیدی به وجود اورده و رقبای ان به ان حتی نزدیک هم نیستند.
متاسفانه سازندگان در مورد قیمت ان هیچ چیز نگفتند ولی چیزی که از قبل اعلام شده بود این بود که قیمت ان کمتر از پلاسما و lcd می باشد.

امیدوارم بدردتون بخوره اگه خبر جدیدی بدست اوردین همینجا حتما بگین ممنون.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
كمپاني محبوب Dell در نمايشگاه CES 2006 كه الآن در لاس وگاس در برگزار شده جديد ترين سيستم كامپيوتري مخصوص بازي رو معرفي كرد.اين كامپيوتر فوق العاده قوي داراي 4 تا كارت گرافيكي NVidia GeForce 7800 هست !!
جریا 4 تا چیه یعنی میشه 4 تا کارت رویه یه سیستم نصب بشه 2 تا رو با تکنولپجی SLI شنیده بودیم ولی 4 تا...
175.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر