سایلنت هیل 4: پرونده قربانیان

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
images.php

=======================

images.php

images.php

حرفه: کشیش فرقه ولتیل
جنسیت/ویژگی: مرد /سفید پوست میانسال/عضلانی
قد/وزن: 190 سانتیمتر/85 کیلوگرم
سرگرمی: دارت
اطلاعات بیشتر: ملقب به شیطان سرخ
تم قتل: 10 قلب
روش قتل: شلیک با اسلحه به پشت سر
محل قتل: طبقه اول خانه امید,سایلنت هیل
ایتم به جا مانده: تکه های از کتاب (در یک نقطه)

jimmy Stone فرقه وَلتیل را تاسیس کرد و خود کشیشی از این فرقه شد. قوانین این فرقه مابین فرقه “مادر مقدس” و “بانوان مقدس” است. فرقه وَلتیل به خدا نزدیکتر و آیین رفتارشان پرستش وَلتیل میباشد و عبادت وَلتیل منوط به اعدام کردن است. جیمی به وسیله شلیک گلوله کشته و جسدش در پرورشگاه خانه اُمید یافت شد که توسط فرقه “مادر مقدس” اداره میشد. از قضا, مرد دست راست او George Rosten نیز جسدش در همان پرورشگاه پیدا شد.

======================

images.php

images.php

حرفه: دانش آموز دبیرستان
جنسیت/ویژگی: مرد/سیاهپوست /درشت هیکل(10 سال پیش در زمان مرگ 18 سال داشت)
قد/وزن: 180 سانتیمتر/140 کیلوگرم
سرگرمی: به روح/ پدیده های ماوراء الطبیعه/چیزهای عجیب و ترسناک
اطلاعات بیشتر: بیرون رفتن با دوستانش Sein و Jasper
روش قتل: خفه شدن به وسیله فشار دادن گلو
محل قتل: رودخانه دلپذیر کنار دبیرستان
ایتم به جا مانده: کتابی در مورد چیزهای اسرارآمیز/پدیده های ماوراالطبیعه

Bobby یک دانش آموز و کسی بود که به چیزهای ترسناک و عجیب علاقه داشت و بیشتر زمانش را با دوستانش Sein و Jasper در بیرون میگذراند. در روزی که او کشته شد گفته بود که میرود تا به دنبال شیطان بگردد. در حقیقت کتابی هم در مورد چیزهای اسرار آمیز در کنار جسدش پیدا شد. Sein Martin دوست Bobby در همان مکانی کشته شد که Bobby به قتل رسید و هر دوی آنها به یک روش کشته شده بودند.

======================

images.php

images.php

جنسیت/ویژگی: مرد/سفید پوست/لاغر اندام (10 سال پیش در زمان مرگ 18 سال داشت)
قد/وزن: 184 سانتیمتر/65 کیلوگرم
سرگرمی: به پدیده های ماوراء الطبیعه/چیزهای عجیب و ترسناک
اطلاعات بیشتر: بیرون رفتن با دوستانش bobby و jasper
روش قتل: کشته شدن به وسیله خفگی
محل قتل: رودخانه دلپذیر کنار دبیرستان
ایتم به جا مانده: دوربین

Sein علاقه داشت که با دوستانش Bobby و Jasper به بیرون برود و در مورد پدیده های ماوراء الطبیعه با هم دیگر بحث کنند.به نظر میرسید که آنها به شهر سایلنت هیل و جو خفناکش علاقمند شده بودند.یک روز آنها مکالمه ای را شنیدند که در مورد کسی بود میخواهد "Holy Mother" را به وجود آورد.آنها همچنین شنیدند که آن فرد هم اکنون در نزدیک رودخانه کنار دبیرستان است. Sein و دوستانش نتوانستند جلوی حس کنجکاوی خود را بگیرند و تصمیم گرفتند که مخفیانه به رودخانه کنار دبیرستان بروند.

======================

images.php

images.php

حرفه: مدیر فروشگاه حیوانات خانگی “Garland”
جنسیت/ویژگی: مرد/سفید پوست/میانسال/عضلانی
قد/وزن: 180 سانتیمتر/80 کیلوگرم
سرگرمی: قدم زدن به همراه سگش
اطلاعات بیشتر: به راحتی از دست مردم خشمگین میشود, با حیوانات مهربان است
روش قتل: اصابت گلوله مسلسل به همه جای بدنش به غیر از قفسه سینه
محل قتل: در فروشگاه حیوانات خانگی “Garland” در اشفیلد
ایتم به جا مانده: بیل کوچک (برای پاک کردن کثیف کارهای حیوانات)(در محل جنایت)

یک چیزی بود که Steve صاحب مغازه حیوانات خانگی نمیتوانست فراموش کند, 26 سال پیش بود. پسر بچه ای که به مغازه او آمده بود, به صورت اتفاقی یکی از قفسه های حیوانات را بر روی زمین انداخت
و باعث زخمی شدن آن حیوان شد. سالها بعد, در همان مغازه Steve به وسیله شلیک چندین گلوله کشته شد. قلب او از بدنش بیرون کشیده, و بر روی پشتش اعدادی نوشته شده. دو اتفاق خیلی بد در مغازه حیوانات خانگی “Garland” رخ داد.

======================

images.php

images.php

حرفه: مدیر فروشگاه ورزشی “Albert Sports”
جنسیت/ویژگی: مرد/سفید پوست/میانسال/کوچک ولی قوی
قد/وزن: 170 سانتیمتر/70 کیلوگرم
سرگرمی: بیسبال/والیبال/گلف
اطلاعات بیشتر: باشخصیت و مهربان اما مستحکم
روش قتل: ضربه خوردن به وسیله چوب گلف
محل قتل: انبار فروشگاه “Albert Sports” واقع در اشفیلد
ایتم به جا مانده: توپ والیبال

توپ والیبال گم شده بود...ریک آلبرت, ظریف ولی در عین حال ورزشکار, در انبار خود به دنبال توپ والیبال بود که کارمند نیمه وقت فروشگاه با عجله داخل انبار شد و با هیجان به ریک گفت که صاحب مغازه حیوانات خانگی کشته شده است. او توضیح داد که صاحب مغازه توسط شلیک گلوله مسلسل کشته شده است و سپس قاتل قلبش را از سینه به بیرون کشیده و بر روی پشتش اعدادی نوشته. ریک از این که چگونه کارمند فروشگاه از تمام جزئیات قتل خبر داشت متعجب شده بود.

======================

images.php

images.php

حرفه: کشیش فرقه مادر مقدس
جنسیت/ویژگی: مرد/سفید پوست/میانسال/بلند و باریک
قد/وزن: 180 سانتیمتر/68 کیلوگرم
سرگرمی: نامعلوم
اطلاعات بیشتر: به عنوان مرد دست راست Jimmy Stone کار میکرد
روش قتل: کشته شدن به وسیله لوله آهنی
محل قتل: محراب زیرزمین خانه امید در جنگلهای سایلنت هیل
ایتم به جا مانده: کتاب مربوط به فرقه

جورج, کشیش فرقه "مادر مقدس" و مرد دست راست "جیمی استون" بود که به عنوان "شیطان سرخ" شناخته میشد بود. او خود را وقف آموزش دادن به شاگردانش میکرد تا آنها را تبدیل به پیروانی چیره
دست بکند.او توانست راه و روش چگونگی انجام دادن تشریفات 21 قربانی را در ضمیر ناخودآگاه شاگردش جای بدهد ولیاو دیگر نتوانست شاگردی که خود پرورش داده بود را کنترل کند و مراسم
21 قربانی به طوری که او اصلاََ انتظارش را نداشت اجرا شد.

======================

images.php

images.php

حرفه: دانش آموز دبستان
جنسیت/ویژگی: مرد /سفید پوست/نوجوان
قد/وزن: 138 سانتیمتر/45 کیلوگرم
سرگرمی: بیسبال
اطلاعات بیشتر: رابطه نزدیکی با خواهر کوچکترش Miriam دارد
روش قتل: کشته شدن به وسیله تبر
محل قتل: جلوی خانه Locaine در سایلنت هیل
ایتم به جا مانده: کفش

نقاش سقف خانه Billy Locane را نقاشی میکرد. رنگ سقف آبی روشن بود که یادآور رنگ آبهای مدیترانه بود. زمانی که بیلی در بیرون از خانه با توپش بازی میکرد هوا ناگهان ابری شد و خبر از بارش باران میداد. پدر بیلی به بیرون آمد تا او را صدا بزند که بیاید داخل ولی متوجه شد که بیلی در داخل بوته ها مخفی شده است. او به بیلیگفت که از بوته ها بیرون بیا ولی بیلی حرکتی نمیکرد. پدرش به سمت بوته ها رفت تا او را بیرون بیاورد ولی متوجه شد که پسرش توسط ضربات تبر کشته شده است.

======================

images.php

images.php

حرفه: دانش آموز دبستان
جنسیت/ویژگی: زن/سفید پوست/نوجوان
قد/وزن: 126 سانتیمتر/40 کیلوگرم
سرگرمی: درست کردن کیک
اطلاعات بیشتر: رابطه نزدیکی با برادر بزرگترش Billy دارد
روش قتل: کشته شدن به وسیله تبر
محل قتل: جلوی خانه Locaine در سایلنت هیل
ایتم به جا مانده: مو

زمانی که پدرش بر بالای سر جنازه برادر او ایستاده بود و به او خیره شده بود, مادرش دست پاچه از خانه بیرون آمد و با صحنه بدتر مواجه شد. جنازه میریام در کنار خیابان بود. میریام به همان روشی که برادرش کشته شده بود به قتل رسیده بود اما با ضرباتی وحشیانه تر زیرا تمام چیزی که مادرش میتوانست پیدا کند قسمتهایی از بدن تکه تکه شده دخترش بود.

======================

images.php

images.php

حرفه: مالک مغازه ساعت فروشی
جنسیت/ویژگی: مرد/سفید پوست/مسن
قد/وزن: 168 سانتیمتر/65 کیلوگرم
سرگرمی: تعمیر ماشین آلات
اطلاعات بیشتر: مرتب, وقت شناس, وسواس در انجام دادن کارها
روش قتل: کشته شدن به وسیله پیچ گوشتی
محل قتل: در اتاق کار مغازه ساعت فروشی خودش در اشفیلد
ایتم به جا مانده: پیچ گوشتی

ویلیام گرگوری به خاطر مهارت در تعمیر ساعت مشهور بود. با وجود سن و سالی که داشت, مهارت هایش هنوز فرسوده نشده بودند. 16 سال پیش مردی میان سال و تماماََ سیاه پوش ساعت شکسته ای را در مغازه او رها کرد. در نگاه اول, ویلیام متوجه شد که این یک ساعت مچی معمولی نیست, اما نمیدانست چرا. آن شب ویلیام رویاهای عجیبی میدید. سبدی که در آن توپ والیبال بود...بچه گربه ای که به آهستگی میو میو میکرد...مهمانی و کیک تولدی بر روی میز...یک اتاق وارونه...توپ های بیلیارد که بدون ضربات بازیکنان در حال حرکت بودند...این خوابی بود که تلاش میکرد به او چیزی را بفهماند.

======================

images.php

images.php

حرفه: متصدی بار
جنسیت/ویژگی: مرد/سفید پوست/جوان/بلند و باریک
قد/وزن: 175 سانتیمتر/65 کیلوگرم
سرگرمی: رانندگی, بیلیارد
اطلاعات بیشتر: او آرام است ولی هنگام رانندگی شخصیتش عوض میشود
روش قتل: اصابت گلوله به صورت
محل قتل: اتاق نشمین خانه اش در اشفیلد
ایتم به جا مانده: توپ بیلیارد

آن زمان برای Eric روز خاصی بود و همه چیز با اطلاعاتی که مشتری میانسالش به او میداد بهتر هم میشد! او میگفت که صاحب مغازه حیوانات خانگی به طرز وحشتناکی کشته شده و مغازه اش صدمات زیادی دیده است. در نتیجه, صاحب بار تصمیم گرفت که مغازه اش را ببندد و هرچه زود به خانه برود زیرا نتیجه گزارشات نشان میداد که قاتل هنوز به کشتن ادامه میدهد. زمانی که او به خانه رسید, وسایل مهمانی و کیک تولدش آماده بر روی میز بود تا او بتواند روز خاصش را جشن بگیرد. اریک در خانه به دنبال افراد خانواده اش گشت اما خانواده اش, کسانی نبودند که در خانه منتظر او بودند....

======================

images.php

images.php

هیچ چیز مشخص نیست. حتی جسد هم پیدا نشده پس غیر منطقی است که بگوییم جسد مربوط John Doe است. به هرحال, این حقیقت دارد که یک قربانی وجود دارد. او در فکر انجام دادن "Assumption Ceremony" با استفاده از کتاب مقدس, مرهم سفید, جام سیاه رنگ و ده قلب است. آنها گفته اند کسی که میخواهد "Assumption Ceremony" را انجام دهد همان کسی است که توسط George Rosten پرورانده شده بود. اما تمام جزییات نامشخص است.

روزنامه ای در مورد خودکشی:
پلیس امروز اعلام کرد والتر سالیوان که به خاطر قتل 2 کودک به نامهای بیلی و میریام در 18 این ماه دستگیر شده بود در اوایل صبح روز 22 در سلولش خودکشی کرد. طبق گفته های پلیس, والتر سالیوان با استفاده از یک قاشق رگ گردن خود را بریده است. زمانی که نگهبان این موضوع را میفهمد, والتر سالیوان به خاطر از دست دادن مقدار زیادی خون مرده بود. گفته میشود که او قاشق را به اندازه 2 اینچ در گردن خود فرو کرده بود.یکی از دوستان قدیمی والتر سالیوان در مورد او اینگونه گفت: "به نظر نمیومد که والتر از اون دسته آدمایی باشه که بتونه بچه بکشه اما یادم هست درست قبل از اینکه دستگیرش کنند چیزای عجیبی میگفت, چیزایی مثله "اون سعی داره منو بکشه" "اون سعی داره منو رو تنبیه کنه" "اون شیطانه---شیطان سرخ" "منو ببخشید---من بودم ولی من خودم نبودم" همکلاسی او همچنین اضافه کرد "الان که دارم بهش فکر میکنم, اون یه جواریی دیوانه شده بود"
حرفه: نامعلوم
جنسیت/ویژگی: مرد/سفید پوست/میانسال
قد/وزن: 190 سانتیمتر/84 کیلوگرم
اطلاعات بیشتر: نامعلوم
تم قتل: رهایی
روش قتل: خودکشی,استفاده از قاشق برای پاره کردن شاهرگ
محل قتل: سلول زندان در سایلنت هیل
ایتم به جا مانده: قاشق

======================

images.php

images.php

جنسیت/ویژگی: مرد/ سفید پوست/نوجوان
قد/وزن: 180 سانتیمتر/75 کیلوگرم
سرگرمی: استعمال ماری جوانا
اطلاعات بیشتر: استفاده کننده مواد مخدر,انسانی ترسو بدون ماری جوان
تم قتل: پوچی
روش قتل: ضرب و شتم
محل قتل: اتاق هتل South Ashfield در اشفیلد
ایتم به جا مانده: وسیله ای برای استعمال ماری جوانا (کوچه ای در نزدیکی هتل اشفیلد)

پیتر در کوچه ای که آن طرف حیابان اشفیلد جنوبی بود مواد مصرف میکرد.شایعه شده بود که او ماری جوانا را از Toby Archbolt که کشیش بود تهیه میکرد. در آنجا نردبان کهنه ای که متعلق به هتل آن طرف خیابان بود قرار داشت. او جلوی دوستان خود از نردبان به بالا رفت ولی ناگهان از دید همگان ناپدید شد. هیچ کسی او را ندید تا روزی که جسدش پیدا شد.

======================

images.php

images.php

حرفه: خانه دار
جنسیت/ویژگی: زن/سفید پوست/جوان/بلند و باریک
قد/وزن: 170 سانتیمتر/72 کیلوگرم
سرگرمی: تمیز کردن,شستن لباسها
اطلاعات بیشتر: خانواده اش عضو فرقه هستند
تم قتل: تاریکی
روش قتل: غرق شدن
محل قتل: جنگل های سایلنت هیل
ایتم به جا مانده: کلاه قرمز

شارون میدانست که کلیسا سایلنت هیل تقلبی است. او باور داشت که کلیسا دزد است و افراد خانواده او را اسیر کرده اند. او بارها به کلیسا میرفت ولی اجازه دیدن خانواده اش به او داده نمی شد ولی یک روز او پس از خواندن مقاله ای که در مورد پرورشگاه "خانه آرزو" و بد رفتاری با کودکان درون پرورشگاه بود تصمیم گرفت برای آگاهی از وضعیت خانواده اش به بیشه برود...

======================

images.php

images.php

حرفه: کشیش فرقه مادر مقدس
جنسیت/ویژگی: مرد/سیاه پوست/میانسال
قد/وزن: 180 سانتیمتر/78 کیلوگرم
سرگرمی: قماربازی,عیاشی
اطلاعات بیشتر: به دختران نوجوان علاقه دارد
تم قتل: افسردگی
روش قتل: از صخره به ارتفاع 100 متر به پایین پرتاب شد
محل قتل: جنگلهای مکزیک
ایتم به جا مانده: کتاب عکس های قدیمی

فرقه ولتیل با کشته شدن 2 تن ار کشیشانش قدرتش را از دست داده بود. Toby Archbolt که کشیش فرقه "مادر مقدس" بود, فرصت را مناسب دید تا به صورت غیر قانونی خود را همه کاره فرقه "مادر مقدس" بکند. او بعد از باز کردن دوباره پرورشگاه "خانه آرزو", به خاطر مشارکت در امور شهری به عنوان یکی از اعضای انجمن شهری انتخاب شد.

======================

images.php

images.php

حرفه: روزنامه نگار
قد/وزن: 185 سانتیمتر/87 کیلوگرم
سرگرمی: مطالعه و ماهیگیری
اطلاعات بیشتر: بسیار فعال و روزنامه نگار شایسته
تم قتل: ناامیدی
روش قتل: نامعلوم
محل قتل: نامعلوم
ایتم به جا مانده: سند قرمز رنگ
همچنین با نام مستعار "J" شناخته میشود. او روزنامه نگاری بود که در مورد شایعات منفی که در مورد یک فرقه بدنام که همه جا پیچیده بود تحقیق میکرد و صدای فریادهای مادری رو شنیده بود که پسرش
توسط اعضای این فرقه دزیده شده بود به همین دلیل او حدود 5 صفحه مقاله در مورد شایعاتی که در مورد این فرقه پخش شده بود در مجله نوشت تا توجه مردم را جلب این موضوع کند.

======================

images.php

images.php

جنسیت/ویژگی: زن/سفیدپوست
قد/وزن: 172 سانتیمتر/68 کیلوگرم
اطلاعات بیشتر: معمولا رویاهای “شیرینی” میبیند!
تم قتل: وسوسه
روش قتل: با ضرابت چاقو
محل قتل: متروی خیابان اشفیلد جنوبی
ایتم به جا مانده: محتویات درون کیفش که بر روی زمین پخش شده
4 سال پیش بود که پلیس چنازه ای پیدا کرد که روی بدنش نوشته شده بود 12/21! درست بعد از اون واقعه بود که من این حس وحشتناک رو پیدا کردم و از ترس همیشه میلرزیدم. قربانی 6 ماه قبل کشته شده بود ولی والتر 7 سال پیش مرده بود, یعنی 3 سال قبل از جنایت. پلیس گمان میکنه که این یک نوع کپی از جنایت های والتر باشه ولی یه چیزی هست که من رو نگران میکنه...

======================

images.php

images.php

جنسیت/ویژگی: مرد/سفید پوست/ لاغر اندام
قد/وزن: 185 سانتیمتر/67 کیلوگرم
سرگرمی: به روح/ پدیده های ماوراء الطبیعه/چیزهای عجیب و ترسناک
اطلاعات بیشتر: دوست سابق Bobby و Sein
تم قتل: منشا
روش قتل: زنده زنده سوازنده شد
محل قتل: پرورشگاه خانه امید در سایلنت هیل
ایتم به جا مانده: شیشه شیر کاکائو
خبر فوری
جسد مرد 30 ساله ای اوایل امروز صبح در جنگل نزدیک سایلنت هیل پیدا شد. پلیس هم اکنون در حال تحقیق در مورد این قتل است. همچنین گزارش شده است که بر روی جسد عدد 17121 نوشته شده است که به همین دلیل پلیس گمان میکند که ممکن است این قتل به پرونده 10 سال پیش سالیوان ارتباط داشته باشد.

======================

images.php

images.php

حرفه: محافظ
قد/وزن: 168 سانتیمتر/98 کیلوگرم
اطلاعات بیشتر: مراقب کودکان در پرورشگاه خانه امید
تم قتل: هوشیار
روش قتل: غرق شدن
محل قتل: زندان آبی در سایلنت هیل
ایتم به جا مانده: لباس خونین

اتاق من طبقه دومه و من یه نوشیدنی خوردم که توش یه چیزای سیاهی بود. من شمشیری رو که دسته ی اون مثلثی شکل هست رو زیر تختم قایم کردم. اون مرتیکه چاقالو, کلید زیر زمین رو برداشته. دفعه بعدی شمشیرم رو میکنم توی اون شکم چاقش و کلید رو بر میدارم.

======================

images.php

images.php

قد/وزن: 178 سانتیمتر/76 کیلوگرم
اطلاعات بیشتر: اختلافی با همسایه اش مایک داشت
تم قتل: بی نظمی
روش قتل: کشته شدن در اثر برق گرفتگی
محل قتل: اتاق آپارتمان 207 اشفیلد جنوبی
ایتم به جا مانده: هفت تیر

205:
اون همیشه توی اتاقشه. به نظر میاد اون علاقه مندی های عجیبی داره. من شنیدم که اون یه نوار ضبط کرده که در اون نشون میده مایک توسط ریچارد مورد ضرب و شتم قرار گرفته!
206:
اونها اصلاََ چجوری با این همه بچه پر سر و صدایی که دارند میتونند بخوابند؟ علاوه بر این اونها در واحدی کنار واحد Braintree زندگی میکنند!
207:
Braintree عوضی! اون همیشه سره بچه ها داد میکشه! به خصوص سره اون بچه ای که همیشه اطراف آپارتمان ول میچرخه!

======================

images.php

images.php

جنسیت/ویژگی: زن/سفید پوست
قد/وزن: 170 سانتیمتر/68 کیلوگرم
اطلاعات بیشتر: والتر سالیوان جوان را در کودکی میشناخت
تم قتل: مادر
روش قتل: ضرب و شتم قرار /ناموفق
محل قتل: اتاق 303 آپارتمان اشفیلد جنوبی
ایتم به جا مانده: کیف دستی

من فکر نکنم که بتونم از خودم محافظت کنم, اون واقعاََ دیوونس. بیشتر از این دیگه نمیتونم تحمل کنم. قدرت اون خیلی زیاده. من امروز که توی انباری گیر کرده بودم خیلی ترسیدم. نمیدونم حال آیلین گالوین خوبه یا نه؟!! اون هیچی نمیدونه از این که چه اتفاقاتی در حال رخ دادن...ولی با این وجود جونش در خطره!!!

======================

images.php

images.php

جنسیت/ویژگی: مرد/سفید پوست
قد/وزن: 185 سانتیمتر/80 کیلوگرم
سرگرمی: عکاسی
اطلاعات بیشتر: هنگامی که جوانتر بود از سایلنت هیل دیدن کرده بود
تم قتل: دانش
روش قتل: ناموفق
محل قتل: نامعلوم
ایتم به جا مانده: نامعلوم

از آنجایی که بدن من نابود شده است, من به تو اجازه عبور از اینجا را نخواهم داد. برای آماده شدن و دریافت خرد...من بدنم را پنج قسمت کرده ام و آنها را در تاریکی پنهان کردم. هنگامی که دوباره بدن من تکمیل شد مسیری به سمت پایین باز خواهد شد. اگر تو دریافت کننده خرد باشی متوجه کلمات من خواهی شد. مراسم آغاز شده...

آخرین ویرایش:

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
خسته نباشی امیر جان، زحمت کشیدی.

مطلب خیلی خوب و مفیدیه، امیدوارم علاقه‌مندان به سری سایلنت هیل بخونند و استفاده کنند.

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
دمت گرم حاج امیر بابت نوشتن این مطالب اگه من یه سمتی تو شرکت کونامی داشتم حتما شما رو کارگردان بازی بعد سایلنت هیل انتخاب میکردم :d

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
مرسي امير جان دستت درد نكنه...:xكارت عاليه پسر خسته نباشي...>:d

---------- نوشته در 09:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:52 PM ارسال شده بود ----------

واقعا خيلي زحمت ميكشي امير جان خدا قوت ...اميدوارم هميشه سر حال و پر از انرژي باشي وخستگي بر بدنت غالب نشه...:d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
ممنون امیر جان تو بخش سایلنت هیل سایتو از مرگ نجات دادی.>:d<
فقط یه چیزی چرا والترو علامت سوال گذاشتی؟ مگه شک و شبهه ای در مرگش هست؟ جنازه شم که تو اتاق مخفیه بود دیگه.

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
ممنون از لطف همه ی دوستان, خیلی خیلی ممنونم ازتون!:x
مشخصات والتر سالیوان رو هم اضافه کردم به مقاله. شرمنده!!
پاینده باشید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر