سایبریا 2

arsniyas

کاربر سایت
Feb 4, 2006
59
سلام من رمز دستگاه موسیقی رو در نمی آرم چه جوری است ؟ اون جا که باید بلندگو رو بچرخونی و دستگاه بقلیش که فکر کنم نت رو تعیین می کنه .

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
این راهنمای فارسی بازیه . فقط برنامه اکروبات رو بنصب تا بتونی ببینی.

Attachments

• Syberia2 Help.zip
    287.6 KB · مشاهده: 466

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اول كليدي كه داري رو تو دستگا بزار بعد درش بيار بزار و در رديف اخر دومي از چپ بزار مثله عكس زير:

Key.jpg

بعد به صفحه ي بقلي نگاه كن و به صورت زير عمل كن:

رديف بالا از راست: باز - نيمه باز - باز
رديف پايين از راست: باز - بسته - نيمه باز

در اخر هم اون دسته ي پايين لوله ها رو بكش و ....

key1one

کاربر سایت
May 14, 2008
1
من مشکلی مسخره ای دارم و شاید بهش بخندید من تو اول قسمت گیر کردم و وقتی میخوام ادامس شکری رو به مالکا بدم اون میره .
و من نمیتونم به کلید دست پیدا کنم
حتی با این کمک راهنما هم به جایی نرسیدم
لطفا راهنمایی کنید. ممنون

greenrose

کاربر سایت
Jan 19, 2011
2
:xسایبریا 1 اولین بازی بود که من دوستش داشتم وقتی این بازی تازه اومد راهنمای قدم به قدمش به راحتی الان در دسترس نبود ، سایبریا 2 هم همین طور با یکی از دوستام تمومش کردم خیلی دوستشون داشتم . اگر بازیه دیگه ای هم مثل سایبریا می شناسید لطفا به من معرفی کنید .:x

greenrose

کاربر سایت
Jan 19, 2011
2
به مغازه باز گردید و با کلنل راجع به مشکل خود صحبت کنید . " کلید دروازه گم شده است ". در اطراف جستجو کنید و

از دختربچه اى هم که در زیر پل دیدید سوالى بکنید و به مغازه برگردید . در کنا ر در ، ماشین آب نبات را ام تحان کنید . در

پیشخوان کنارى ، یک ماشین آب نبات خ راب قراردارد ، کلید کنار آن را بردارید . حال به سمت ماشین هاى سالم آب

نبات باز گردید . کلید را روى اولین ماشین از سمت راست اعمال کنید . سکه ها را از داخل ماشین بردارید . *با راست

کلیک سکه ها در بالاى صفحه ظا هر مى شوند .* سکه پنجم از سمت چپ را داخل ماشین سمت چپ بیاندازید و

دسته را بچرخانید ، شکلات هاى ر نگى را بردارید . سکه دوم از سمت چپ را نیز داخل ماشین وسط انداخته و آب نبات

هاى ماهى را بردارید . با کلید ، در ماشین را باز کرده و سکه هاى خود را بردارید . از مغ ازه خارج شده و به سمت

دستگاه ماشین انتقال ذغال سنگ بروید و با مالکا صحبت کنید . با انداختن آب نبات هاى رنگى براى مالکا ، او کلید

دروازه را با بادکنک براى شما مى فر ستد . با کمک این کلید دروازه را بازکرده و پایین بروید

آخرین ویرایش:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
:xسایبریا 1 اولین بازی بود که من دوستش داشتم وقتی این بازی تازه اومد راهنمای قدم به قدمش به راحتی الان در دسترس نبود ، سایبریا 2 هم همین طور با یکی از دوستام تمومش کردم خیلی دوستشون داشتم . اگر بازیه دیگه ای هم مثل سایبریا می شناسید لطفا به من معرفی کنید .:x

پس کلا Adventure بازی.بازی های Adventure رو هم اگه انگلیسیت خوب نباشه به راحتی نمیتونی بری و باید فارسی باشه که بهترین شرکت فارسی سازی هم که دارینوس هستش.بازی هاش هم که دفترچه هم داره.
تو قسمت فروشگاه سایتش هم متونی بازی های Adventure(ماجرایی)زیادی پیدا کنی.

اینم سایتش: www.darinoos.net

آخرین ویرایش:

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین

still life 1&2
black mirror 1&2

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
اینا رو بازی کن:
Gray Matter
Jack The Ripper
Still Life 1.2
Black Mirror 1.2
یه چند تا هم زمانای قدیم بازی میکردم که الان اسمشون یادم نمیاد.ولی سعی کن 100% این بالاهایی ها رو بازی کنی مخصوصا Still life1 , Gray Matter , Jack The Ripper

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین

fahrenheit: indigo prophecy
761_p1_1.jpg

از دستش نده.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین

fahrenheit: indigo prophecy
761_p1_1.jpg

از دستش نده.

هر چند indigo prophecy هم Adventure هست.اما Syberia در سبک Point And Click هستش.

دوباره پست بالا:d:

پس کلا Adventure بازی.بازی های Adventure رو هم اگه انگلیسیت خوب نباشه به راحتی نمیتونی بری و باید فارسی باشه که بهترین شرکت فارسی سازی هم که دارینوس هستش.بازی هاش هم که دفترچه هم داره.
تو قسمت فروشگاه سایتش هم متونی بازی های Adventure(ماجرایی)زیادی پیدا کنی.

اینم سایتش: www.darinoos.net

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر