ساعتی چند بگیرم منصفانست؟نرخ شهره شما چنده؟مشورت از همکاران و کاربران

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
سلام داداش منم یه 4سال گیم نت داشتم هم کامپیوتر هم کنسول کلا زیاد به کارش تکیه نکن یواش یواش خودت زده می شی سنت که بره بالا دیگه نمی تونی تحملش کنی

بالا بردن نرخ گیم نت هم سخت چون بیشتر مشتری ها بچه هستند و درک نمی کنند و از اون طرف راحت می تونند از خیرش بگذرند و نیان چون سرگرمی بیش نیست و نیاز زیاد ضروری نیست به هر حال موفق باشی

david84

کاربر سایت
Nov 24, 2012
5
آقا من تازه کار هستم.یعنی در واقع اصلا الان مدتهاست که دوروبره گیم نت نرفتم.آخرین باری که رفتم زمانی بود که تازه ps2 اومده بود:d.میخواستم ببینم به نظر شما گیم نت که کامپیوتری باشه سود دهی بالاتری داره؟یا گیم نت با کنسول؟اصلا به نظر شما میصرفه یه گیم نت بزنم؟خرجش الان چقدره حدودا؟با 10 تا سیستم.کامپیوتری و کنسولشو جداگانه بگین.اگه گیم نت نزدیک دانشگاه و مدرسه باشه آیا دانشجوها هم میان بازی کنن؟

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
آقا من تازه کار هستم.یعنی در واقع اصلا الان مدتهاست که دوروبره گیم نت نرفتم.آخرین باری که رفتم زمانی بود که تازه ps2 اومده بود:d.میخواستم ببینم به نظر شما گیم نت که کامپیوتری باشه سود دهی بالاتری داره؟یا گیم نت با کنسول؟اصلا به نظر شما میصرفه یه گیم نت بزنم؟خرجش الان چقدره حدودا؟با 10 تا سیستم.کامپیوتری و کنسولشو جداگانه بگین.اگه گیم نت نزدیک دانشگاه و مدرسه باشه آیا دانشجوها هم میان بازی کنن؟
دوست عزيز نظرات بچه ها رو ببين
اول و اخرش بايد جمع كني بره
حالا باز خود داني
در مورد دانشجوها هم من الان يه خوابگاه دانشجويي نزديكم هست گهگاهي ميان اما نه زياد
كلا رو دانشجو جماعت نميشه حساب كرد

سلام داداش منم یه 4سال گیم نت داشتم هم کامپیوتر هم کنسول کلا زیاد به کارش تکیه نکن یواش یواش خودت زده می شی سنت که بره بالا دیگه نمی تونی تحملش کنی

بالا بردن نرخ گیم نت هم سخت چون بیشتر مشتری ها بچه هستند و درک نمی کنند و از اون طرف راحت می تونند از خیرش بگذرند و نیان چون سرگرمی بیش نیست و نیاز زیاد ضروری نیست به هر حال موفق باشی
قربون شما دوست عزيز
چي بگم .........كلا نميشه به عنوان يه شغل قابل اتكا بهش نگاه كرد به نظرم اخرش بايد برگردم به آژانسو ...مسافرو.....پرايدو....همون بدبختي سابق

عزیز
من تهران کلوب دارم x360 ساعتی 1000
لایو ساعتی 2500
موفق باشي
استقبال از 360 بيشتره يا PS3؟

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
سلام مجدد به همه مخصوصا دوستاني كه با نظراتشون من رو ياري كردن
دوستان با توجه به افزايش شديد قيمتها
از دسته بگير تا بازي و خود كنسول و همچنين LCD نظرتون چيه يكم قيمت رو ببرم بابا
من دقيقا خاطرم نيست اما فكر كنم آبان يا آذر 90 بود يه LCD 32 سامسونگ گرفتم 450 تومن
چند روز پيش قيمت كردم 1/120/000
نزديك سه برابر شده بود:((
كنسول هم كه ديگه خودتون ميدونيد 160 گيگ پارسال و يا حتي سه ماه اول امسال چند بوده الان چنده
دوستان قيمت حال حاضر من اينه::-/
يك نفره 1000تومن
دو نفره 1400 تومن
ممنون ميشم بازم با نظراتتون من رو راهنمايي كنم

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
سلام مجدد به همه مخصوصا دوستاني كه با نظراتشون من رو ياري كردن
دوستان با توجه به افزايش شديد قيمتها
از دسته بگير تا بازي و خود كنسول و همچنين LCD نظرتون چيه يكم قيمت رو ببرم بابا
من دقيقا خاطرم نيست اما فكر كنم آبان يا آذر 90 بود يه LCD 32 سامسونگ گرفتم 450 تومن
چند روز پيش قيمت كردم 1/120/000
نزديك سه برابر شده بود:((
كنسول هم كه ديگه خودتون ميدونيد 160 گيگ پارسال و يا حتي سه ماه اول امسال چند بوده الان چنده
دوستان قيمت حال حاضر من اينه::-/
يك نفره 1000تومن
دو نفره 1400 تومن
ممنون ميشم بازم با نظراتتون من رو راهنمايي كنم

به نظر من كم ميگيري داداش!
من نرخ كلوپ تو دستم نيست اخرين باريم كه رفتم پونزده سال پيش بود زمان ps one :d
ولي با توجه به قيمت كنسول و دسته و تي وي اينا به نظرم دو تومن بگيري بهتره
البته باز خودت ميدوني بايد جوري باشه كه مشترياتو از دست ندي

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
با LCD 32
ممنون:)
مهدي الان پيمان ساعتي چند ميگيره/؟
800 فك كنم كمه بكنش 1000 يه نفره
مصطفي پست 110 رو بخون بعد بيا نظر بده
من الان دارم يك نفره 1000 و دونفره 1400 ميگيرم ولي با اين گروني ها نميصرفه
پيمان رو هم نميدونم
به نظر من كم ميگيري داداش!
من نرخ كلوپ تو دستم نيست اخرين باريم كه رفتم پونزده سال پيش بود زمان ps one :d
ولي با توجه به قيمت كنسول و دسته و تي وي اينا به نظرم دو تومن بگيري بهتره
البته باز خودت ميدوني بايد جوري باشه كه مشترياتو از دست ندي
ممنون كه نظر دادي:):)
حالا باز اگه كلوپ يا جايي نزديك سراغ داري ممنونت ميشم نرخشو بهم بگي;;)
منظورم PS2 يا PC نيست
360 , PS3 با LCD32

david84

کاربر سایت
Nov 24, 2012
5
سلام دوستان من باز اومدم.قبلا سوال کردم که اگه یه گیم نت بزنم خوبه یا نه که گفتین اول و آخرش باید جمع کنم برم.شاید راست باشه حرفتون.اما من کلا 10 میلیون پول دارم به نظرتون چیکار کنم باهاش؟خودم تو ذهنم بود 5تا ایک باکس بگیرم دسته 2 و یه دستگاه کپی و پرینتر برم کنار مدرسه ای جایی یه مغازه بزنم چون فکر میکنم درآمدش بد نیست خرجشم کمه.کلا به نظر شما میشه 5تا ایکس باکس و 5تا مانیتور دسته 2 خرید 5میلیون؟چیز درب و داغون نه ها.جنس خوب چون ایکس باکس دسته 2 نهایت 600 تومنه.مانیتور هم نو حدود 400تومن چه برسه به دسته 2.باز نظر شما واسم مهمه.اگه فکر میکنین خوب نیست راهنماییم کنین چیکار کنم با این 10میلیون که یه درآمد ثابت داشته باشم که در حد همین کار باشه.چون اینطور که من حساب میکنم همین کار ماهی کمه کم 1میلیون و دویست درآمد داره برام که با خرج مغازه میشه 700 800تومن.

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
سلام دوستان من باز اومدم.قبلا سوال کردم که اگه یه گیم نت بزنم خوبه یا نه که گفتین اول و آخرش باید جمع کنم برم.شاید راست باشه حرفتون.اما من کلا 10 میلیون پول دارم به نظرتون چیکار کنم باهاش؟خودم تو ذهنم بود 5تا ایک باکس بگیرم دسته 2 و یه دستگاه کپی و پرینتر برم کنار مدرسه ای جایی یه مغازه بزنم چون فکر میکنم درآمدش بد نیست خرجشم کمه.کلا به نظر شما میشه 5تا ایکس باکس و 5تا مانیتور دسته 2 خرید 5میلیون؟چیز درب و داغون نه ها.جنس خوب چون ایکس باکس دسته 2 نهایت 600 تومنه.مانیتور هم نو حدود 400تومن چه برسه به دسته 2.باز نظر شما واسم مهمه.اگه فکر میکنین خوب نیست راهنماییم کنین چیکار کنم با این 10میلیون که یه درآمد ثابت داشته باشم که در حد همین کار باشه.چون اینطور که من حساب میکنم همین کار ماهی کمه کم 1میلیون و دویست درآمد داره برام که با خرج مغازه میشه 700 800تومن.
اول سلام
بعدم ببين دوست عزيز شما اول بايد ببيني علاقه داري به اين كار يا نه؟
دوم خوب فكراتو بكني چون اين دار دردسرش زياده -سرو كله زدن با بچه ها كار راحتي نيست
سوم اگه اون دوتا بالايي واست اوكي بود بايد ببيني مغازه اي كه ميخاي اجاره كني چقدر اجاره اش هست در ماه
چهارم زماني كه من شروع كردم ps3 بين 350تا400 قيمت داشت LCD32 هم تقريبا همين حدود اما الان هر دو نزديك 1/200 قيمتشونه
اگه دسته2 هم بخاي پيدا كني و گير بياد نهايت بتوني 5-6 تا دستگاه رو راه بندازي كه خب براي شروع خوبه
در مورد كپي و پرينتر هم چون تجربه اي ندارم نميتونم نظر بدم
كوچيكتر از اوني هستم كه بخام نصيحتت كنم اما فكر حداقل ماهي 1ميليون رو از سرت بكن بيرون چون واقعا واسه من كه اينقدر در نمياد مگه اينكه بخاي ساعتي 3000-4000 بگيري كه اون ديگه به خودت مربوطه و اينكه سطح درامد او منطقه چقدر هست
يه نصيحت ديگه هم اينكه اگه خاستي بزني PS3 به نظر من بهتره از 360 هست واسه كلوپ
هم سگ جون تره هم با دسته هاش مشتري ها زودتر ميتونن ارتباط برقرار كنن چون قبلا احتمالا PS2 يا PS1 بازي كردن
و هم خرابيش خيلي خيلي كمتره
من الان خودم 5تا PS3 دارم يه 360 كه همين رو هم تعويض كنم خيالم راحت شه از خيلي جهات
خلاصه بازم اگه سوالي يا مشورتي خاستي من در خدمتت هستم

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
گیم نت به نظرم با توجه به اجاره های خیلی زیاد و درامد پایینش نمیصرفه
شما با 5 تومن 10 تا دتسگاه بگیر برای کافی نت ... نهایت هم 2 تومن خرج میز صندلی و .. میشه
کافی نت رو هم برو نزدیک دانشگاهی جایی بزن که جواب بده ...
دستگاه کپی،پیرینت واحد گیری و هزار تا کار دیگه میتونی بکنی ولی گیم نت فقط یک کار ...
الان نت ساعتی 1500 ـه همه جا ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر