ساعتی چند بگیرم منصفانست؟نرخ شهره شما چنده؟مشورت از همکاران و کاربران

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
چه خبره مگه:-o
یه توضیح میدی که کدوم شهر هستی
و آیا با مانیتور یا LCD بزرگ؟
غرب تهران هستم . با مانیتور هست . گیمنت ۱۲ تا مانیتور داره فک کنم ۲۲ اینچ باشه . کم میرم اونجا . ولی کال او اینجوری حال میده دیگه .

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
داداش كلوب محله ما 6 تا PS1 داره 10 تا PS2 و 1تا PS3 و 1 تا هم ايكس باكس،پلي 3 رو به TV 21 اينچ وصل كرده ايكس باكس رو هم به 32 اينچ و بقيشم 21 اينچن:dدوستان كه نظر ميدن ميگن پلي 3 با پلي 2 هيچ فرقي ندارن ولي ايكس باكس يه سروگردن از پلي 3 بالاتره:dنرخ پلي 3 و ايكس باكس هم هر ساعت يه نفره 1600 و دونفره 3200ت هست!كلي هم مشتري داره!

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
4cm در 2mm =))
بالاخره میخام رنگ بزنم دیوار هارو . بذار رنگ خورد عکس جدید میذارم
دوستان ایندفعه دیگه واقعا میخام رنگ بزنم :d
نظرتونو بدید لطفا
اگه هم سررشته دارید بگید که روغنی بهتره یا پلاستیک؟
نظر خودمم زرشکی یا آلبالویی یا یه رنگی تو همین مایه هاست

روغنی بهتره چون میتونی بشوریش.
رنگ براق استفاده نکن که نور بازتاب میدن برا کلوپ خوب نیست و یکی از معایب روغنی هم همینه که براقن دیگه تصمیم با خوذته:d

رنگ تیره بزن که تاریک بشه جو هم خوفناک میشه:d

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
روغنی بهتره چون میتونی بشوریش.
رنگ براق استفاده نکن که نور بازتاب میدن برا کلوپ خوب نیست و یکی از معایب روغنی هم همینه که براقن دیگه تصمیم با خوذته:d

رنگ تیره بزن که تاریک بشه جو هم خوفناک میشه:d
دیر گفتی محمدجان
پلاستیک زدم رفت البته زیاد پرسیدم از این و اون تقریبا 90٪ میگفتن پلاستیک بهتره یکی میگفت به خاطر هوای کرمان
یکی میگفت راحت تر و سریع تر زده میشه یکی هم میگفت تو که مغازه از خودت نیست و...........
رنگ های روشن هم زدم حالا اگه این طرف ها رد شدی بیا یه نگاهی بنداز ببین خوب شده:x

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دیر گفتی محمدجان
پلاستیک زدم رفت البته زیاد پرسیدم از این و اون تقریبا 90٪ میگفتن پلاستیک بهتره یکی میگفت به خاطر هوای کرمان
یکی میگفت راحت تر و سریع تر زده میشه یکی هم میگفت تو که مغازه از خودت نیست و...........
رنگ های روشن هم زدم حالا اگه این طرف ها رد شدی بیا یه نگاهی بنداز ببین خوب شده:x

اره پلاستیک یه دست بزنی تمومه ولی روغنی پدر درمیاره ولی از لحاظ شست و شو بهتره.
ان شاالله میام یه سری میزنم ببینم چی شده;)

roozbeh.cold

عضو جدید
Apr 18, 2009
73
نام
روزبه
بنده گیم نت کنسول دارم تو شهر ساری - 12 تا کنسول شبکه است ، و ساعتی 2000 تومان دارم میگیرم ، بازی های fifa 13 pes13 و کمبات رو هم دارم که دوبل (چهار نفره ) ساعتی 4000 تومان میگیرم...

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
یه گیم نت هست توی ولیعصر ساعتی 5 تومن دو نفره 10 تومن میگیره واسه XBOX یا PS3 خیلی جالبه قیمتاش :d
از جالبم اونطرف تره
یه جورایی جالب انگیزناکه:d

بنده گیم نت کنسول دارم تو شهر ساری - 12 تا کنسول شبکه است ، و ساعتی 2000 تومان دارم میگیرم ، بازی های fifa 13 pes13 و کمبات رو هم دارم که دوبل (چهار نفره ) ساعتی 4000 تومان میگیرم...
موفق باشی دوست عزیز
بازیهای شبکه تونم احتمالا MW2-3 و بلک اپس هست یا؟؟
یه سوال به مانیتور زدی یا LCD-TV و چند اینچ؟
عکس آواتارتونم اگه عوض کنی ثوابش میرسه به امواتت;)

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
یه گیم نت هست رو به روی پارک ملت تک نفره 5 تومن و دو نفره 10 تومن . دفعه اول که رفتم جدا فهمیدم سر گردنه که میگن اونجاس . کسی میدونه شماره رسیدگی به این جور اختلاف ها چنده ؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
یه گیم نت هست رو به روی پارک ملت تک نفره 5 تومن و دو نفره 10 تومن . دفعه اول که رفتم جدا فهمیدم سر گردنه که میگن اونجاس . کسی میدونه شماره رسیدگی به این جور اختلاف ها چنده ؟
دقیقا همینیه که من گفتم دیگه ، واقعا نوبرشه به معنای واقعی کلمه . اسمش هم مهیار یه همچین چیزیه . تازه اگر جاش خیلی توپ بود و تلویزیون 30 اینچی اینا میزاشتن یه چیزی
تو یه گله جا 10 تا کنسول گذاشته

NUKE POVVER

کاربر سایت
Feb 25, 2013
63
نام
محمد مهدی
دزوووووووووووود :):bighug:;;)
تو شهره ما کلوپی هست 20 تا ps3 داره 12تا lan mw2 صبح تا شب می زنن
8 تا fifa به صورت لیگ اونم صبح تا شب
ساعتی 1500 lcd 32

vahidkarimi75

کاربر سایت
Apr 28, 2013
2

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بچه ها اگه بخوام یه گیم نت بزنم چقدر خرج داره ؟ و سووودش چطوره ؟
بستگی به جا و مکانش داره باید بری جایی که مشتری زیاد داشته باشه درواقع بازار داشته باشه اگه استقبال بشه سود خوبی داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر