سازندگان GRID 2: می خواهیم کامل ترین حس Racing را خلق کنیم

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
77919782769023643327.jpg

سازندگان GRID 2: می خواهیم کامل ترین حس Racing را خلق کنیم

نسخه اول عنوان GRID یک شاهکار در بین عناوین Racing محسوب می شد و در کنار تمام ویژگی هایش، توانست سیستم rewind (بازگرداندن زمان به عقب) را در این گونه بازی ها ابداع کند.
بنابر این با وجود GRID 2 که توسط Codemasters در حال ساخت می باشد، همه امیدوارند که این نسخه نیز یک موفقیت دیگر را بیافریند و بازهم نام خود را به عنوان یکی از بهترین عناوین Racing در تاریخ ثبت کند.
نکته قابل توجه این است که GRID 2 می خواهد یک تناسب بین حس آرکید وار بازی در کنار توجه بیشتر به ویژگی شبیه ساز بودنش، ایجاد کند.
در رابطه با همین موضوع Clive Moody تهیه کننده اجرایی این بازی گفت:
" ما می خواهیم کامل ترین حس مسابقات و Racing در بین تمام عناوین موجود را خلق کنیم و به واسطه آن قصد داریم تا یک حس ناب Racing را به شما ارائه کنیم. "

GRID 2 در تابستان 2013 منتشر خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من به شدت به این بازی امیدوار هستم چون هم سازنده قابلی داره هم نسخه اولش عالی بوده هم زمان کافی داشتن..

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
سال ديگه همين Grid كافيه تا سبك ريسينگ سال خوبي داشته باشه.

نسخه اول بازي خيلي خوبي بود ببنيم اين چطور از آب در مياد

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
کدمستر من dirt رو بیشتر grid قبول دارم ...تو dirt یه مدت که بازی کنی کنترل ماشین دستت می یاد و راحت سر پیچا با کمترین ریسک می تونی دیریفت کنی ولی در کل جفتشو یکم کنترلش لیزه که استرسو زیاد می کنه بر عکس فورزا که کنترل خیلی دقیق هست ..نمی دونم بقیه هم همچین حسی دارن ..
شاید علتش فرم ریت بازی هست

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
فورزا 5 الان از کجا اومد ؟ :-/

:| !!!!
طبق شایعات لانچ تایتل میشه و مطمئنا واسه هر دو کنسول میاد
اگرم بخوایم روند عرضه بازی رو نگاه کنیم هر دو سال یک بار باید عرضه بشه! که یعنی امسال میاد
خودتم میدونی امسال میاد دیگه نوید :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
:| !!!!
طبق شایعات لانچ تایتل میشه و مطمئنا واسه هر دو کنسول میاد
اگرم بخوایم روند عرضه بازی رو نگاه کنیم هر دو سال یک بار باید عرضه بشه! که یعنی امسال میاد
خودتم میدونی امسال میاد دیگه نوید :d

رو این کنسول که فایده نداره . کنسول نسل بعد هم که رو هواس معلوم نیست بشه خرید یا نه . پس در نتیجه فورزا چیه اصلا :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر